Široká nožka, vysoký nárt. Jaké boty?

cobe
10. led 2014

Maminky,syn má širokou nožku 7 cm i vysoký nárt.Jediné boty které mu sednou jsou Pegres.Jsou kvalitní,jsem s nimi spokojená.Jen by mě zajímalo,jestli je ještě jiná značka,kterou by obul?Od malička kupujeme stejné boty,jen větší číslo...Máte některá podobný problém a tip na nějaké botky?Děkuji moc Eliška

cenichmat
10. led 2014

Hm, tak já taky kupuju taky Pegres, první bačkůrky jsem kupovala DPK, ty dělají i botky pro různé nožky, je to jen odlišeno nějakým písmenem 🙂 Tam by se asi taky dalo vybrat. Teď má druhé bačkůrky, taky Pegres a s těmi DPK je to nesrovnatelné, bohužel i cenově (myslím tím, že ty dépékáčka jsou mnohem kvalitnější).

yamdena
10. led 2014

Já kupuji boty Ecco, DPK, na zimu Primigi a nouzově Demar.

bati
10. led 2014

syn má taky vysoký nárt a máme taky na zimu primigi, jiné nemohl vůbec nazout.

mamkamarketa
10. led 2014

Vikingy

cobe
autor
10. led 2014

Moc Vám všem děkuju,mrknu na ně 😉

kh
1. říj 2014

Obnovuji diskuzi. W Superfitky jsou nam uzke, nejake další tipy na siroke botky na suchy zip, lehoucke a kvalitni jako Superfit. Vikingy nemohu nikde sehnat (24)

anicca
2. říj 2014

Široka nožka? Určite Vivobarefoot. Vivobarefoot.de, lilijolie.com, alebo amazon a ebay 🙂

blanka.k
2. říj 2014

@kh syn má širší nohu + nárt + nosí ortop.vložky, a super lehké a kvalitní byly DPK (ty bohužel dělají vyšší kotník jen do 27), teď jsme měli Richtery (přišly mi podobné designově jak Superfity,ale měly zpevněný kotník, myslím oboje jsou Rakouské), a naposledy jsme koupili DD Step (to je myslím Maďarsko výrobce). Pak má ještě Pegres, Olang a Essi, ale ty už byly těžší.

myskin
2. říj 2014

Dcera má taky takovou nohu a sednou jí Ecco, Superfit, ale ne každý model, musí mít kulatou špičku a zimní kupujeme Viking. Jednou měla Pediped a nebyly špatné.

kh
2. říj 2014

@myskin Synovi jsou prave uzke i Superfitky W ☹
Mrknu na Ecco, Vikingy nejak nemohu sehnat

kh
2. říj 2014

@blanka.k Dekuji, omrknu

carrie_b
2. říj 2014

Dcera má stejný problém, chodí už od 9. měsíce, takže má na doma bačkůrky Befado (do těch klasických, které byly už za nás, nožičku nestrčí, jsou moc úzké), na ven měla celoroční Pegres, ale byly hrozně tvrdé, takže jsme skončily u botek Ecco a ty jsou super🙂.

myskin
2. říj 2014

@kh Vikingy kupuju na netu, u nás je nikde nemají. Ecco miluju, ale do velikosti 26 nám od nich sedly všechny typy bot, ale u větších čísel je to horší. Některé typy dělají moc do špičky a ty dceři nesedí. To samé Superfit.

myskin
2. říj 2014

Ještě mám zálusk na značku Naturino, ta by nám taky mohla sedět.

fideho
2. říj 2014

Syn má taky širokou nožku a dobře mu sedí Fare...
P.S. Máte někdo zkušenost se značkou Jonap?

kh
3. říj 2014

@myskin To se zase bez zkouseni bojim, Teta je v Norsku, takze jsem si rikala, pokud tam budou jako norska znacka levnejsi, ze by mi je tam koupila, ale nemohu nikde prozkoušet. Vyrazim se podivat na Ecco a uvidíme, zatím ještě do zimy trochu casu.

cenichmat
3. říj 2014

@fideho Jonap jsou tvrdé jak kámen, nejdou skoro ohnout v ruce. Nebrat. Jinak jsou pěkné, takže je škoda, že si nedají trochu práci s kvalitnější podrážkou...

kh
9. říj 2014

Tak na zimu mame Primigi, celorocky taky sedi, ale vadi mi, ze nemaji okop. Jinak ty Vikingy jsou drazsi a tvrdsi nez primigi, takze od nich upoustime.