• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhulky Demar, jste s nimi spokojení?

9. října 2012 
Ahojky, sháním nějaké sněhulky, které bych dávala malému do školky. Nechodí tam na tak dlouho v zimě ven, ale nechci, aby mu boty protekly a hlavně na jaře to bude samý rozbředlý sníh a bláto, tak se mi zdají praktické tyto sněhulky http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=51016218&tab=3, cena víc než super, ale jakou s nimi máte zkušenost? Samozřejmě bude mít ještě jedny zimní botky, ale do školky na lítačku bych mu chtěla pořídit nějaké "levnější". Máte s nimi někdo zkušenost? Nejsou v nich studené nožičky? Nebo je lepší ta varianta s vyndavací vložkou? Díky za info
19. zář 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemám s nimi zkušenosti, ale já bych je nekoupila. Nelíbí se mi jejich zpracování a už vůbec ne tacena. Koupím mu jenom jedny a to superfitky. Nebudu dávat zbytečně dvoje peníze, když můžu dát jedny a budou kvalitní. Rozhodně nepromoknou a vydřží celou zimu.
20. zář 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
neu.sona, jasný, každý máme nějaké možnosti, ale zajímaly by mě spíš názory od maminek, které je koupily. Gumáčky od Demaru vidím ve školce u každého druhého dítěte.
21. zář 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám pro děti ve verzi s beraním kožíškem uvnitř s pokojená jsem. Akorát po 2 sezonách už byly dost vyšlapaný vložky, ale to je celekm pochopitelný. Budu je letos kupovat dětem zase :wink:
21. zář 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@map07 ahoj, snehule nemam, ale meli sme gumaky. A teda ty jsou priserny. Syn je odmita nosit, ta vlozka se tam vseljak kroutila. Tak bych se ujistila,,ze to ty snehule nedelaji taky
21. zář 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se na ně tento rok chystám na doporučení kamarádky - loni jsme měli botky s membránou (budeme mít i letos) -byli super, ale ač kotníkové, tak do sněhu nízké - na to "cápání" ve sněhu nebo právě do školky jsou prý super.
Já vycházím u toho, že ono těch zasněžených dnů zas tolik není, takže kvalitní botky budou prostě do chladu a tyhle sněhule do sněhu
24. zář 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžu se prosím zeptat, jestli jsou ty sněhulky vhodné i pro úzké kotníčky a nožku? :slight_smile:
9. říj 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek