Superfit botky. Kde je seženu v Praze?

elisbet
20. říj 2009

Ahoj děvčata,nevíte prosím některá o kamené prodejně v Praze,kde by prodávali dětské superfity?Na netu nacházím jen samé e-shopy nebo Ostravu,Brno a to mám trochu z ruky 😀 Předem díky 😉

mildickova
20. říj 2009

čauky, taky kupujeme tuhle značku botiček, mají v Humanicu, ale... našla jsem si dobrý netobchod, na zimní botičce rozdíl 400,- Kč, takže jsme v obchodě vyzkoušeli a objednala jsem přes internet, právě na ně čekáme.
Nevím aby to nebyla reklama, takže odkaz píšu radši do IP.
😉

elisbet
autor
20. říj 2009

Díky moc,to mě přesně taky napadlo,v krámě vyzkoušet a pak objednat přes net 😉

zuzik03
20. říj 2009

elisbet, nove je maji v galerii fenix na metru B vysocanska, v prizemi je tam novy obchod s detskyma botama. pak taky obchod nekde v dablicich.

lenka2803
23. říj 2009

Ahojky, malýmu jsem koupila botky superfit s goretexem - jak nízké i vysoké a už jsme je vyzkoušeli i ve sněhu a jsou opravdu SUPER. A koupili jsme je v galerii Fénix, jsou tam skvělé prodavačka a děti si tam můžou hrát.

petka80
23. říj 2009

Na Skalce u Tesca, obchůdek Pohodlná obuv nebo tak nějak (naproti pokladnám Tesca).

prezdivkos
8. říj 2011

Ahojky, mám dotaz a prosbičku k velikosti zimních superfitek. Nejsem si nějak jistá, jakou malé koupit velikost. Když měřím nožku na víčku od krabice Superfitek, má nožku přesně k horní čáře 26, a ted nevím, zda na zimu koupit 28 nebo 29 (což už je větší o tři velikosti, což se mi zdá moc, ale zase malé roste šíleně noha) A ještě k měření dle víčka, chápu dobře, že velikost botek se dá nosti max k té horní hranici šipky? Asi hloupý dotaz, ale nějak jsem z těch velikostí jelen 😠

mamkamarketa
8. říj 2011

@prezdivkos musis zapocitat nadmerek 12mm

antarres
8. říj 2011

Sice to není přímo v Praze, ale je to kousek: Dětská obuv BUBU Botičky, Plzeňská 1731, 26601 Beroun

hojda
11. říj 2011

@prezdivkos Podle mě bude 29 hrozně moc velké. uvidíš, když ti tu botu přinousou, že bude megavelká. TAky řeším zimní botky, ale v superfitkách nás loni docela záblo, takže musím vymyslet něco jiného☹.

kvetinkaivanka
11. říj 2011

@elisbet superfity jsou určitě v galerii Fenix a taky jsme je koupili v Holešovicích-Dětské boty,Na Maninách 1590 (vchod z ulice U Průhonu),v areálu Holešovického pivovaru!Budeme je tam kupovat i teď 😉

zmuzle
15. říj 2011

www.victoriamagic.cz Prodejny maji ve Vysocanech v tom Fenixu a na Chodove. Muzes si objednat i pres net velikosti na urcitou prodejnu, at mas jistotu, ze je tam budou mit. Kdyz nesednou, muzes je tam nechat.

jmisa
15. říj 2011

jezdíme do Holešovic www.detskeboty.cz

weri1
20. říj 2011

@elisbet jsou i na kubáňském náměstí,

emogeon
18. zář 2013

@weri1 na tom kubanskom je ten obchod este stale prosim ta?

weri1
18. zář 2013

@emogeon ahoj, myslím, že ano, ale můžu doporučit i detskeboty.cz v holešovicích. Kde si přes net objednáš kolik bot chceš a vybereš si jen jedny a nebo žádné.

cacenka_d
21. zář 2013

nebo je maji jeste v kotve, v humanicu v letnanech na chodove pry ne

zanet2009
9. lis 2013

Ahojky! Potřebovala bych radu. Dneska jsem dcerce měřila délku chodidla a naměřila jsem 16 cm, když připočítám nadměrek 12mm, tak mi vychází 172mm, což na www.detskebota.cz ve velikosti obuvi odpovídá velikosti 26.
Jsem nějaká zmatená, protože dcerka nosí teď podzimní boty vel. 29(s vložkou). Do kamenných prodejen to máme docela z ruky. Nemáte někdo doma zimní superfitky ve velikosti 29, u kterých byste mi mohly změřit délku stélky? Předem moc děkuji.

tututa
6. pro 2013

Na Francouzské v DPK je mají...

kh
5. dub 2014

Nuselská ulice, zastávka Horky, po prave strane (směr tram dále do Michle) zdravotni obuv. mají jich celkem dost.

katvx
26. srp 2015

Ahojky holky, rozhodně nedoporučuju nakupovat v BUBU Beroun. Je pravda, že výběr je tam dobrý. Ale pokud chcete něco reklamovat, tak je to téměř nemožné. Po necelém měsíci nošení se odloupla podražka na botaskách a povrch bot se začal odlupovat . Botasky stály 1250Kč. Bylo nám řečeno, že je to spekulativní reklamace, stejně jako 90% všech ostatních reklamací ( dle pana majitele ). Pan majitel se ani neobtěžuje o reklamaci s výrobcem, zamítnutí napíše sám. Je velice arogantní a zákazníků si absolutně neváží. Nakupovali jsme tam již několikrát. Pokud nás obsluhoval on, chtěl nám vždy vnutit menší botičku, abychom po měsíci museli přijít znovu.

alis1
27. črc 2016

@mildickova Mohla bych poprosit o odkaz na boty? Sice je konverzace stará, ale aspon to zkusím 🙂 moc děkuju

terulinkas
29. črc 2016

netším ani co to je za botu, tak se zkus podívat na google..

petra_dok
25. srp 2016

Ahoj, nevim, jestli jsi je uz v mezicase sehnala, ale my je kupujeme na Andělu v kvalitnichbotickach....je to detska obuv kousek od zastavky tram Zborovska...adresu najdes na kvalitniboticky.cz