Zimní barefoot boty, kde jste sehnaly?

letadlo13
14. zář 2017

Holky kde jste sehnaly zimní Barefoot boty pro děti. Malý má 16 cm dlouhou nohu a 7 cm širokou (vel. 26-27 podle značky). Nesnese tvrdé boty, hned mi vytočí jednu nohu dovnitř a přerazí se. Měla jsem kompromisy, ale ty jsou prostě úzké. D.D. Stepy byly fajn do 24. Chci barefootky.

Kde jste je koupily hlavně ty zimní. Jsme celé dny venku, v lese, sněhu, čvachtanici. Našla jsem jen Zeazoo, ale přijdou mi tenké a málo nepromokavé a nic jiného jsem s širokou špičkou prostě nenašla.

Co jste sehnaly a kde?

sarkoc
14. zář 2017

Hodně lidí kupuje Bogsy, ale ne osobně se moc nelíbí a asi mají úzkou špičku, že? Taky jedeme v BF, délku máme stejnou, mohu na dcera trochu užší a už jsem z te zimy zoufalá teď taky...

letadlo13
autor
15. zář 2017

@sarkoc když slyším "nové boty", tak se mi ježí srst na zádech 😉

rebe
15. zář 2017

Zezooček se vůbec neboj, s kvalitní impregnací vydrží všechno a je v nich teploučko. Jestli chceš čistý bare, tak mě napadají Mymayu, jinak jsou v téhle velikosti už spíš kompromisy. Tam výběr docela je, froddo, filii, kidofit, ...

fifina86
15. zář 2017

@rebe Filii a Kidofit kompromis? To asi ne ;)
Jinak z tech sirsich Livie&Luca (tam zalezi jakou zvolis podrazku) a snad Vivo by melo mit zimni boty Beda boty tvedi,ze budou mit tez a ty jsou take spis na sirsi nozky.

letadlo13
autor
15. zář 2017

Kompromis už nechci. Teď měl D.d. Step a když jsem vytáhla vložky a postavila ho na ni, tak mu celý malíček přečníval, to už fakt ne. I mnohé bartooty mají tu šířku na hraně. A k tomu úzký kotník, takže cokoli typu sněhulí mu spadne z nohy.
Spousta firem má super boty, ale jak zadám na eshopech filtry velikostí na tu 26-27, ne vypadne prakticky nic.

letadlo13
autor
15. zář 2017

Pokaždé najdu supr boty, ale prakticky pokaždé skončí 24kou, už píšu všem prodejnám v Brně a všichni budou naskladňovat začátkem října. Musím to chytit, ať vyberem. Celé léto jsme chodili bosky a boty mnohdy i 3-4 dny ležely v kočáře netknuté.

rebe
15. zář 2017

@fifina86 Nebudu se hádat, Livie&Luca podle mě taky barefoot nejsou ani omylem, jasný kompromis. Ale chápu, že ti asi vidíš jinak.

chris_n
16. zář 2017

@rebe filii maji i na 7cm sirku? Mala ma 15/7cca

fifina86
16. zář 2017

@rebe tak u L&L jsem psala,ze zalezi na jake podrazce jsou ;) Kazdopadne Filii i Kidofit BF jsou.Predpokladam,ze asi narazis na tvar spicky,ktery u obou neni na extra dlouhy palecek.Ale zase vyhovuji jinemu tvaru nohy ;) Kazdopadne kompromisni boty to fakt nejsou a srovnavat je s Frodda to fakt ne (a BF uz jedu nekolikaty rok)
@letadlo13 zkus prodejnu Neobuto v Brne.Pripadne Bosonozka,ta nema prodejnu,ale lze osobni odber,kde boty vyzkousis a muzes se rozhodnout,zda je vezmes a nebo ne (pani majitelka urcite doporuci i po telefonu/emailu,co objednat)

fifina86
16. zář 2017

@chris_n zimni Filii jsou jen M,s temahle mirama Majde nebudou.

chris_n
16. zář 2017

@rebe kidofit jsou rozhodne barefoot. Filii taky. I jsou tak vsude zalistovane. Nevim co si pak představuje pod barefoot, kdyz tyhle jsou jen kompromis.

chris_n
16. zář 2017

@fifina86 no to si myslim. Nudu hledat jen sirku nejakou. Ani nemusi byt bare. Mozna se neco objevi u keen. Zimu jsem vzdala. Na podzim jsem snad dohodla vyssi kidofit. Sice klucici, ale je mi to sumak.

Horsi je gabca 😣 tam asi musim do attipasek se zimni ponozkou.

miss_lednacek
16. zář 2017

Nechala jsem si usit zimni boty pro sebe pres fb skupinku sijeme bf boticky..

fifina86
16. zář 2017

@chris_n ja jeste zimni Matovi nehledala,Adi je jasna.
A Gabi minivalenky nebo Stonz nechces?

chris_n
16. zář 2017

@fifina86 stonz se mi hrozne nelibi. Ale asi mi nic jineho nezbude, kdyz bude venku.

chris_n
16. zář 2017

@fifina86 tak stonz jsou asi moc velke. Gabi nema jeste asi ani 20 nohu

sarkoc
16. zář 2017

@chris_n Nevím, jak už moc Vaše malá chodí apod, ale my měli loňskou zimu capáčky Sterntaler...malá se tou dobou sem tam stavěla, udělala pár krůčků apod, ale jinak byla převážně na kočárku/sáňkách...s dobrou ponožkou zvládaly skvěle i batolení se ve sněhu a sem tam těch pár krůčků
http://www.sterntaler.cz/backurky-textilni-zimn...

fifina86
16. zář 2017

@chris_n hels,nevim,co je vel.30, ty S maji 11,5cm bez te vlozky https://www.barefootboty.cz/cz-detail-901826616...

Pripadne na Fleru je nekolik vyrobcu minivalenek,dokonce i podlepuji.Na FB v BF skupine jiste najdes doporuceni.

chris_n
16. zář 2017

@sarkoc nechodí. Stoupa si a leze vsude. Po hristi a tak. Vcera mela ponozky a ponozkocapaky na hřišti a mela uplne ledove nohy. Navic se ji to zouva

chris_n
16. zář 2017

@sarkoc diky za tip. Vypadaji dobre

pajula123
16. zář 2017

@rebe mas prosim zkusenosti s mymayu? Uvazuji,ze je poridime synovi,a jde mi o to,jestli s tou teplou vlozkou staci fakt na celou zimu.

rebe
16. zář 2017

@chris_n Tak máme asi smůlu, ale máme jedny frodda a jedny filii a frodda jsou rozhodně ohebnější, ve srovnání se zeazoo nebo skeanie nicméně obojí nebe a dudy.

rebe
16. zář 2017

@pajula123 Osobní ne. Měla je jedna holčička ve školce a už ba podzim jí protékaly, tak jsem koupila raději bogsy. Dcera je milovala, já teda moc ne. Ale aspoň měla nohy v suchu.

chris_n
16. zář 2017

@rebe ja mluvim o kidofit hlavne. Filli moje dite nenosi

kajalka
16. zář 2017

Za sebe mohu doporučit https://www.sportisimo.cz/umbro/aslak/141805/?d...[]=2322
Stačí vyměnit vložka a jsou jak pokojíček, kolikrát mnohem lepší, než některé zaručeně barefoot.

rebe
16. zář 2017

@chris_n Mluvila jsi o filii, proto jsem reagovala, protože je moje dítě nosí. Pod barefoot botami si představuji zeazoo, skeanie, tikki a podobně, což je o hodně jiné než filii. Ale připadá mi to jako zbytečné slovíčkaření, když obojí je protipól tvrdým botám.

chris_n
16. zář 2017

@rebe psala jsem kidofit a filli jsou brane a vsude zalistovane jako barefoot. k tom kidofit mame doma. A ty jsou fakt 100%

fifina86
16. zář 2017

@chris_n i Filii jsou jako Kidofit co je ohebnosti a i tvaru tyce,tez 100% bf. A Vivo by Majde nebylo na sirku?
@rebe samozrejme existuji jeste mekci,treba Feelmax,kde Tikki jsou proti nim tuzsi.

chris_n
16. zář 2017

@fifina86 vivo asi jo. Jen jsem nenarazila na nic ted podzimniho, zatim