Zimní botičky, když ještě nechodí. Poradíte?

klara.t
25. zář 2010

Jaké dáváte dětem do kočárku botičky na zimu, když ještě nechodí? My nebudeme kupovat kombinézu, protože máme 2 krásné zimní bundičky, takže k nim dám kalhoty, ale nevím co na nožičky. Přijde mi, že v těch capáčkách jí bude zima. A nebo ne, když bude ve fusaku? Nevím nevím. Vím, že existují i takové kozačkové capáčky, ale ty mi přijdou pro mrně divný. Přijde mi, že šahají až ke kolenům 😒 Jedny jsme dostaly, ale ty má hned dole (což ostatně většinu capáčků). Nebo jí mám dát na slabé ponožky ještě jedny teplejší?
V zimě nám bude rok (1.1.) tak mě i napadá, jestli už se nebude pokoušet chodit a vztekat se pak na konci zimy v kočárku, že chce ven - no to by v ponožkách nebo capáčkách nešlo. Ale kupovat ty drahé zimní botky, když nevím jestli bude nebo nebude chodit mi přijde moc drahý.

beruska2x
25. zář 2010

@klara.t dopredu bych botky zbytecne nekupovala 😉 pokud bude ve fusaku tak staci silne puncochy nebo ponozky, ve fusaku je fakt teplo a zbytecne by ji botky prekazely a tlacily...
kdyz bys jezdila bez fusaku tak bych dala teple ponozky a pak maji capacky treba i s berankem...a nejsou drahe 😉 takove huculky.. moc pekne to vypada, hlavne na holcickach 🙂

jijitka
25. zář 2010

Právě nad tím taky přemýšlím. Myslím si, že malý by už kolem roku (22.1.) mohl chtít i chodit, když nebude líný 😀 , takže nějaké botky asi budou třeba. Ale jak píše beruska, nebudu je kupovat dopředu, do kočárku budu dávat teplé ponožky + nějaké teplé pevnější capáčky, které nespadnou z nohy - ty s beránkem jsem v obchodě viděla..
No a pak to budu řešit podle situace.

vojtisek2007
25. zář 2010

Ahoj, Vojtik když měl rok (11.2.)tak jsem mu koupila takovýhle podobný botičky páč teda byl lenoch a z kočáru se nehnul, byli fajn i do sedačky, když jsme někam jeli, tak mu nemrzli nohy 🙂

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24860005&tab=1

jijitka
26. zář 2010

@vojtisek2007 jo, tak něco takového jsem měla na mysli. Vypadají moc hezky a určitě drží na noze.

Mimochodem - právě jsem si všimla, odkud jsi, zdravím do K. Řečice. Pocházím kousíček odtud a v kulturáku u vás jsme se něco nablbly 😀