Zimní boty Fare. Máte zkušenost?

antarres
6. zář 2011

Chci zakoupit dceři už teď zimní boty. Loni jsme měli norskou značku Viking a byla jsem s nima spokojená. Letos jsem koukala na značku Fare. Máte někdo s touto zimní obuví zkušenosti? Podle fotek se mi zdá, že budou spíše na nožku s nízkým nártem. Díky moc za vaše odpovědi.

natalie77
29. bře 2012

Zdravím, sice to už neni aktuální...ale třeba se bude někomu hodit příští rok. Vždycky jsem kupovala sněhule od Superfit, Viking. Letos respektive loni jsem chtěla podpořit českou výrobu a zakoupila sandálky na doma a sněhule od Fare.... a nejsem spokojená, už boty od této firmy kupovat nebudu.
Cena stejná a kvalita děs a bída. Sandály jsme po měsíci reklamovali, praskla jim přeska a podrážka se drolila po celém bytě. No a sněhule měl syn jednou na sobě, (celou zimu promarodil) a to na horách.
Odpoledne, když jsme dováděli ve sněhu, tak po příchodu do hotelu jsem zjistila, že i přes označení Fare-tex a ujištění, že je to jako Gora-tex má syn mokré a studené nohy. Dítě, které je pořád nemocné....nic neřekl, bál se, že půjdeme domů...
Takže jsme na konci sezóny kupovali nové sněhule na tři dny! Boty byly mokré a já vzteky bez sebe. Po příjezdu jsem je reklamovala, teď čekám na vyjádření...ale hodně mě to odradilo a nikdy více.....možná zrovna ty naše dvoje boty byly vadné, ale já si udělala svůj názor a nechci riskovat...
Syn samozřejmě onemocněl, třeba by byl nemocný i bez těch bot....ale asi mu mokré a studené nohy na zdraví nepřidaly....

ined77
29. bře 2012

Hmm, já na tu značku zatím slyšela spíš chválu, ale ještě jsme od nich nic neměli.Chtěla jsem se ale na ně podívat....ovšem nejspíš si jejich případnou koupi rozmyslím 😨 .

palomitacheca
29. bře 2012

My máme od Fare už několik druhů botek a zatím jsme byli vždycky spokojení 🙂

bzubzalka
29. bře 2012

Měli jsme zimní botky a byli jsme spokojené, nebyli označené ani -tex a nožky nikdy mokré neměl, chodili jsme hodně ve sněhu. Měli jsme je i celé vytepléné kožíškem. Jiné botky jsme od nich ale zatím neměli, ale přiští zimu je určo koupíme znovu.

beatta
29. bře 2012

Se značkou Fare jsme hodně spokojení 😉

hojda
29. bře 2012

To jsi dobrá, že odhadneš velikost, já to zkusila dopředu jednou a teď provávám úplně nové superfitky ☹ Jinak já měla Vikingy a spokojennost, Fare neznám.

kackaj
29. bře 2012

Tak my máme právě tyhle zimní, prochodili jsme v nich celou zimu a všechno v pohodě...pravda sněhu moc neviděly. Ale kupovala jsem větší, tak předpokládám, že budou i na příští zimu...vypadají jak nové. Zato předtím jsme měli od Fare kotníčkové kožené modrozelené na suchý zip...co mi na nich vadí nejvíc, že pouští hrozně tu modrou barvu při kontaktu s vodou, za druhé, suchý zip se nestahuje přes oko (jakoby provlečen tam a zpět), ale je jen jednou přes nárt, taže se špatně stahuje nožka v nich a připadne mi, že je díky tomu malý dost sešmajdal, nemá je napevno pořádně. Jako Fare obecně celkem dobré, ale pokud bych natrefila na jinou značku, neváhám. Tady na okraji Brna máme v místě bydliště jednu obuv a tak beru botky, jaké zrovna mají...Fare je asi jedna z těch lepších.

versam
29. bře 2012

my jsme od Fare kupovali boty od malička a taky zatím spokojenost.Zkoušeli jsme i značku DPK protože měli velký výběr a hezké barvy,ale ty mu vůbec neseděli,takže jsme se vrátili k Fare

sylvinka
29. bře 2012

My měli od FARE zimní jedny, ale vícero sandálek a polobotek. Se všemi spokojenost. Teď když jsem dělala inventuru starých botek, tak jsme se i s mužem shodli, že vypadají pořád dobře - narozdíl od baťovek nebo třeba peddy (ty dopadli nejhůř).

kids33
30. bře 2012

my jsme z Plzne a na zimu jsem klukovi koupili Primigi s gotetexem a jsme moc spokojeni. Kluk v nich radil a vse vydrzeli 🙂 ted na jaro jsme koupili celoroky lehke turisticke zn.Meru s membranou po sleve za 650,- jsou lehke a pritom maji pevny opatek. U nas v Plzni se otevrel novy kram na detskou obuv a po zapsani mame pokazde slevu 15% na botky. Mala ma Jonapy za 620,- na tkanicky,uzasne lehke celokozene. Jmenuje se U beranka na Klatovske tride a slibila jsem ze jim udelame za ty slevy reklamu tady mezi nama. Fare tam maji take ale vsechny nam byli siroke, oba maji uzskou nozku.

botickovna
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jika10
17. říj 2014

Od Fare kupujeme tzv. celoroční boty a naprostá spokojenost. Teď se tam chystnám koupit ještě jedny, než půjdeme do zimních

bride
2. pro 2014

Se zimníma botama Fara (teda bez membrány) jsem vůbec nebyla spokojená. Dcera v nich měla hodně studené nohy a ve sněhu se brzo promočily (i když jsme pravidelně impregnovali).

pavla759
9. led 2015

Ahoj holky. podělám se s Vámi o svoji zkušenost s Fare a rovnou říkám: UŽ NIKDY VÍCE!!!! Koupila jsem dceři zimní polobotky Fare na začátku listopadu. V půli prosince měla botky prochozené skrz. Boty jsem reklamovala a vyjádření od Fare bylo, že moje 2 a 1/2 letá dcera používala boty nestandartním způsobem a tudíž se reklamace zamítá. Kdyby dcerka aspoň jezdila na kole, nebo tak, ale ona je jen prochodila. Takže za mně už nikdy více a velmi nedoporučuji!!!

class
20. říj 2015

Já jsem koupila synovi zimní boty Fare a byli jsme spokojeni,ale přednost dávám SUPERFIT ty jsou úžasné i když trošičku dražší,ale jako zimní do sněhu se osvědčily 🙂

formelina
20. říj 2015

Já dcerce ráda kupuji boty fare. Za mě super české boty 🙂

martaa38
3. bře 2016

my máme od Clarks https://www.eobuv.cz/detske/vyrobce:clarks.html a jsme spokojení. 🙂