Zimní boty - na vesnici, do sněhu. Poradíte? Vel. do 24

cacenka_d
21. zář 2013

Dobrý den,
poradíte mi někdo vyšší/vysoky botky na zimu? Určitě potřebujem goretex, byva tu dost snehu, bydlime na konci sveta. Loni jsme zacinali chodit a stacili nam batovky bubble gummers. Letos zatim koukam po Adidas Holtanna nebo Superfitech, ale budu rada za nejaky typ, velikost do 24, aby to bylo z te mensi kategorie proste. Diky moc za typy.

granda
21. zář 2013

Ahoj mam stejný problém a taky omezený rozpočet na botky.. začínáme chodit, tak potřebuji něco do kočárku a na malé procházky... líbí se mi tyto ADIDAS Zambat, pak od Loapu a zase Adidas disney... mi toho tolik nenachodime...a snih tady je a není,, těžko odhadovat...

zanet2009
21. zář 2013

My jsme ze severu Čech a sněhu tady máme až až, takže já zvažuji po loňských katastrofálních botech z jedné obuvi o botech Superfit. 😉

pellullinka
21. zář 2013

Doporučuji superfitky,jsou skvěle,lehké,s goretexem a teplé. Investice se vyplati

xmarg04
21. zář 2013

Za me taky Superfit - zatím jsem nenasla konkurenci...😉

zdenca6
21. zář 2013

tak ty adidas botky vubec včera jsem četla hodnoceni na sportisimu klidne se koukněte a včera jsem jela že se na ně koukneme tak sem je malímu zkoušela ale opravdu se špatně obouvaji jsou uzke a je problem dite obout to pravě piši i v hodnoce kouknete na sporisimo maji tam ty botka a je tam i hodnoceni a mohu jen potvrdit
😒

mamkamarketa
22. zář 2013

Viking

antarres
22. zář 2013

Včera jsem koukala na Adiudas Holtana a vůbec bych je dceři nekoupila, nejsou teplé. Koupili jsme Kolumbie za 845 Kč, původní cena 1490 ve Sportisimu. Mají tam teď akci na zimní dětské boty. Jen si z bot případně vyndejte stélku a změřte metrem. Myslím, že jsme koupili dobře, boty jsou vyvinuty do -32°C. A cena je teď super, také bydlíme na vesnici. 🙂

http://www.sportisimo.cz/columbia/youth-rope-to...

edeltraut
22. zář 2013

My jsme vždy kupovali pohorky, které děti užily i v létě na horách a do sněhu se mi osvědčily sněhule Demar - nepromoknou a i ve velkém mrazu bylo dětem teplíčko 🙂. Chodili jsme denně 3km po polní cestě ze školky a jiné sněhulky už nechci 😉

anushka111
22. zář 2013

Za mě rozhodně Viking, celou zimu nožička v suchu a teple. Při sněhu taky perfektní, mohla v němo chodit jak dlouho chtěla a bota uvnitř non stop suchá. Jednou vlítla do hluboké ledové kaluže, botičky napovrchu mokré, ale uvnitř opět suché. Letos Vikingy budu kupovat určitě znovu. 😉

inkana
22. zář 2013

Taky jsem se přestěhovala na vesnici, nicméně jsem bydlela na kraji města, u nás se ani nesolilo...takže mega závěje. Ale i do města do břečky se mi kupodivu osvědčily boty z Lidlu. Kupovala jsem je jako rezervní, na výměnu. Nakonec nosila až ani na 3x jen ty z Lidlu. Jak k sukni, tak ven na sáňky i na zahradu. Nepromokly, boty jsou lehoučké a i pěkné. Měla jsem původně jako hlavní boty Fare a těžké, pořád se rozvazovaly tkaničky, dceři se v nich blbě chodilo...chodila v tom jak v obříh holinách....a ještě měla studenou nohu. Přitom byly z venku kožené, zevnitř kožíšek. Letos čekám jak na smilování opět na boty v Lidlu a jako druhé ještě nevim.... Ale Lidl mi nesmí uninout. Vubec jsem nečekala takovou spokojenost 😅

krystalka
22. zář 2013

Ahoj, taky kupujeme jenom Superfitky, má vždycky jen jedny jediné boty na celou zimu a nikdy nepromokly....jen nevím přesně, od jaké velikosti je mají, my měli první zimní botičky v cca 20 měsících a rovnou č. 25 😉 ...tu první zimu ještě nechodil, takže neměl žádné, byl ve fusaku, první botičky na ven měl na jaře ve 13 měsících rovnou 22 a do zimy dorostl až do té 25 🙂. Jinak na ty botky z Lidlu jsem taky slyšela z okolí chválu, ale synovi neseděly, má úzkou štíhlou nožku, ale trochu vyšší nárt a prostě mu nepasovaly...

hojda
22. zář 2013

Za mě taky Viking,Superfit jsme měli první zimu a studená noha ☹ . Vikingy už máme třetí zimu, malej chodí do lesní školky a dobrý, pro kluka už jiné na zimu nechci.

fem
22. zář 2013

Mali sme superfity, nie su zle, ale najviac som bola minuleho roku spokojna s crocs snehule, nohy mal vzdy teple, co som o superfitoch nemohla vzdy povedat. Podobne mam aj ja cizmy crocs hoci trosku iny styl a su tu najteplesie a vobec nepremokave cizmy, ktore som mala, investicia sa mi vyplatila, chodi sa v nich fantasticky. Som velmi spokojna. Superfitom sme ostali verni celorocnym, ale co sa tyka zimnych som omnoho spokojnejsia s crocs. Kupujem priamo cez ich europsku stranku. Okrem snehul z crocs kupujem normalne aj zateplne topanky so silnou vlozkou, ktore su urcene mimo na sneh, su tak isto velmi teple a zarucuju nepremokavost.

pisisvori
22. zář 2013

dcera má také v superfitkách studené nožičky, ale bohužel má úzkou hubenou nožičku, takže viking jsou pro nás hrooozně široké. Koupila jsem letos Richter zimní a uvidíme. Našla jsme nějaké loňšké užší vikong , ale zase jen veliké a ty letošní jsou fakt širokánské.

kackaxno1
22. zář 2013

Loni jsme měli botky ecco a super, super, synek v nich chodil úplně celou zimu, jak po dvoře a zahradě, tak i venku, do kaluží, nikdy nepromokli, jsou lehké, teploučké, jen ta cena ☹ Ale naštěstí jsou nám i letos 🙂 Ještě jsme měli jako záložní koupené z lidlu, sice jsme skoro nepoužili, ale taky nejsou vůbec špatné

renros
22. zář 2013

Jedině Superfity s goretexem na tři suché zipy!

schnek
22. zář 2013

mám zkušenost se superfit goretex na 3SZ i tkaničku - dobrý, nemůžu říct nic špatnýho, ale prakticky úplně stejně mladšímu klukovi posloužili obdobně vypadající botky z Kauflandu asi za 300,- 😅 Koupili jsme je jako záložní,ale malej si je tak oblíbil, že je nosil celou zimu. A jako druhý boty mám pro děti sněhule Demar s ovčím kožíškem . taky dobrá zkušenost - nepromoknou, hřejou, vydrží.

skvrne2
28. zář 2013

Ahojky, já se chystám pořídit botky v Lidlu http://www.akcniletaky.com/letak-lidl--francouz..., mám z věcmi od nich dobré zkušenosti. Tak uvidíme :o) Doufám, že je chytnem :o)

ivca15
2. říj 2013

Ahojky, já kupuji zimní boty s membránou od FARE http://www.mb-detskaobuv.cz/mb-detskaobuv-cz/21..., mají pěkný kožíšek a nepromáchají se. Ceny celkem v pohodě a hlavně jsem taky ráda, že se vyrábí v Čechách 🙂 🙂 🙂

romantika
2. říj 2013

ahoj za mne superfity s membránou taky na tri suchace. Naprosto luxus. Vždy tepla noha a ted mi v nich chodi i do kaluzi na podzim a ani nepromoknou. Nozicka se v nich nepoti. Nove jsou sice pekelne drahe, ale beru i z druhé ruky a tentokrát zvazuji nove, protože je opravdu unosila jako zadne jiné.