Zimní boty se žirafou v Praze. Máte tip?

kebulka
20. lis 2007

Ahoj holky,

nemáte nějaké tipy na obchody s botami se žirafou po Praze?
Oběhla jsem pár normálních obchodů v okolí (Strašnice) a jímá mě hrůza. Jedny boty horší než druhé, podrážky tvrdé a boy z hrozných materíálů.

Btw. ty zkušenější maminy, jsou lepší zimní boty na suchý zip nebo na tkaničky? Podzimní máme na tkaničky a jsou fajn, ale občas se rozvazují a přimět Marťu, aby chvíli vydržel v klidu, než je zavážu je nadlidský výkon. Bojím se ale, aby se boty na suchý zip v zimě a mokru samy nerozepínaly ...

Díky za rady.

raculka
20. lis 2007

Ahoj Kebulka.
Jukni na destkaobuv.cz - tam jsou vypsane ruzne firmy se žirafkou,podle názvu si pak lehce najdeš,jestli mají obchody.Vím,že v Pze jich pár určitě je.
Já osobně mám dobrou zkušenost s DPK,mají obchod ve Francouzské,velký výběr a prodavačky změří nožku a poradí.
Jinak jsme koupili ve slevě zimní botky ve Štěpánské (kousek od vchodu do Lucerny), tam byla vždycky taková ta typická social obuv.Ve slevě jsem tam koupila otepletné na sucháč,zatím v nich ještě nechodil,tak jsem na to zvědavá,jestli nám sucháč bude vyhovovat.
Příjemné nákupy přeju 😉

blazena
23. lis 2007

Ahojky, metro Lužiny, je tam obchod spešl na dětské botky a já koupila zimní v humanicu

gedren
27. lis 2007

My byli u Bati, ptala jsem se, ktery botky jsou se zirafkou, a rekli mi, ze vsechny, akorat ze to na nich nebehva namalovany, jen na backurkach.

Na webu si muzete prohlidnout sortiment a overit skladovou dostupnost v jednotlivych prodejnach.

kebulka
autor
30. lis 2007

U Bati? Tam jsem byla a když jsem měla některé boty v ruce, docela jsem se zhrozila. Buď měly podrážku, kterou bych neohla ani ve svěráku, nebo měly třeba úplně volnou patu. To mi jako boty se žirafou tedy nepřijde ☹
Nakonec jsme koupili boty od Essi na Skalce. U Tesca je tam malinkatý obchůdek se zdravotní obuví.

A ještě tip od kamarádky - na Balabence je obchod AZ obuv. Z venku vypadá dost strašně, ale vevnitř prý mají neuvěřitelný výběr práve bot se žirafou.

dagina
12. zář 2010

Ahojky maminy, měla dozázek. Je nutné mít cca pro dvouleté dítě na zimu dvoje botky - jedny třeba kožené na běžné nošení do města a procházky, druhé něco jako sněhule na blbnnutí ve sněhu, sáňkování atd. ? Ono přeci jen chodit ve vycházkové obuvy (byť zmimní) v závějích či v nich sáňkovat není asi idální, stejně tak ve sněhulích chodit na prochajdu mi příjde divné. Ale je to jen můj momentální dojem, třeba se dá v pohodě zima zvládnout v poho v jedněch botkách. Bavila sjem se o tom s kamoškou, ta si míní pořídit jen jedny boty na zimu - kožené s kožíškem. Díky za názory.

beruska2x
12. zář 2010

@dagina mybudeme mit goratexove do snehu a snehule ty gumove do brecky ale u nas je hodne zima i hodne snehu a travime casu hodne venku a i na chalupe - sankovani a tak... a malej hooodne beha - kocarek uz v zime nevytahnem.....

dagina
12. zář 2010

@beruska2x a máš nějakou osvědčenou značku goretexek??? Koukala na Superfity, ale u nás v okolí je neseženu a vyžkoušet je určitě chce. Nevím jestli dělá i třeba Santé..., s letníma jsem byla moc spokojená.

beruska2x
13. zář 2010

@dagina nemam jeste jsme se nemeli, Sante nevim, zkus kouknout na stranyk Essi je nedela ale ja pujdu asi do Fare, ta je maji a uz jsme od nich boticky meli vickrat a super..

taky tyhle jsou pekne... http://www.e-detska-obuv.cz/-zimni/766-samurai-...
http://www.e-detska-obuv.cz/-zimni/806-superfit...

beruska2x
13. zář 2010