Zimní boty Superfit, stačily jedny?

market1512
12. říj 2017

Ahoj maminky, které také kupujete dětem zimní boty Superfit, Fare, atp. Chci se zeptat, zda jste kupovaly i náhradní zimní boty nebo stačily jen jedny? Už si z loňska nevybavuj právě, zda se mu někdy promočily.
Děkuji Markéta

syfonka
12. říj 2017

Zimni superfitky s goratexem staci jen jedny. Pokud tedy nenstece vrchem 😉

kejmyk
12. říj 2017

@syfonka To ráda slyším, zrovna jsme je pořídili 🙂.

odula
12. říj 2017

@market1512 loni jsem kupovala superfit a s goretexem urcite stacily jedny. Tedy - protoze deti litaly v bahne, tak jsem koupila jeste jedny "low end" bez membrany, pekny, do mesta. Jinak letos asi budu kupovat radsi vikingy, slysela jsem ze superfity mely nejaky problemy s pritomnosti chemikalii.

gnozka
12. říj 2017

Letos poprve mame zimní superfity s goratexem na doporučení mých kamarádek ze jim opravdu stačili jedny boty . Nebylo zapotřebí žádných snehuli a pod . Takže také jiné pořizovat nebudu 🙂

krystalka
12. říj 2017

@market1512 - Superfity měl vždycky jako jediné boty, jsou super....a letos jsme poprvé vyzkoušeli i celoroční kotníkové Superfity, nezateplené, na školu v přírodě a do skauta a zatím taky spokojenost! Nosí je i do školy a pokud nebude tuhá zima, tak je bude nosit nejspíš většinu zimy a pak na jaře, dokud z nich nevyroste 🙂

mandala
14. říj 2017

Dle mne stačí, ale já i tak pořizuji ještě sněhule, neb kolem baráku nebo když je hodně vody a bahna, prostě ty boty lituju 😀 Je to pro mne i taková jistota, kdyby náhodou... 😉