Značka Superfit, máte zkušenost?

sisix
21. srp 2013

Maminky, jaké máte zkušenosti s touto značkou? Letos uvažuji o koupi pro obě děti. Porovnání cena a kvalita. Děkuji

blondynka400
21. srp 2013

Nejsou špatné, ale s kvalitou nejsem vždy spokojená. Jako lepší volba mi přijde Richter, kvalita je většinou lepší a cenově jsou o maličko níž a vzhledově mi přijdou hezčí, ale to už je o vkusu.... A nebo pak geox a ecco 🙂
Přiznám se, že superfitky kupuju v případu nouze 🙂

hofka1
21. srp 2013

Superfitky jsou superměkké, radši bych pevnější botu typu Fare, ale zas dobře sedí na megaúzkou nohu. Letos má holka teda Superfity dost rychle okopané na to, že je nenosila nějak zvlášť intenzivně.

sisix
autor
21. srp 2013

@blondynka400 Kluk ma dost uzkou nohu. Myslis ze mu Richter bude. Koukala jsem na ne a jsou pekne.

blondynka400
21. srp 2013

@sisix starší má taky uzkou a dlouhou nohu a problém to není. Přijde mi to na šířku tak stejné. Ale vždy je lepší značku zkusit, než to člověk koupí...

sisix
autor
22. srp 2013

To urcite. Ted mi spis jde o kvalitu. Pak vyrazime na nakup.

milin
22. srp 2013

Dobrý den, tcháni prodávají dětskou obuv. Zaměřily se na superfity. Podle mě je to zbytečné tolik peněz za boty. Maminky je hlavně kupují protože jsou lehounké a děti potom prý rády chodí. Jako já beru hlavně pro malou kožené s pevnou patou. Třeba teď máme protetika mockrát jsme měli DDstep. Prostě je to o tom co se Vám líbí a kolik chcete investovat 🙂

hedushka
22. srp 2013

já jsem celkem zklamaná, kupovala jsem synovi boty Superfit na jaře poprvé, jsou brzo okopané, odlepují se nám špičky, z boku se sloupl záhy nápis superfit, mno za ty peníze kvalita nic moc

sisix
autor
22. srp 2013

@milin no peníze .... jen za kvalitu. Mam deti 4 a 7 let. A mam taky Sarinku 😀

milin
22. srp 2013

@sisix
Víte někdy ta kvalita s penězma moc nejdou dohromady 🙂 Ale všechno se dá řešit. Mám doma taky Sárinku 🙂 a ta vydá někdy za tři kluky, takže botičky máme okopané furt, ale bohužel nemůžu vysvětlovat dítěti že do toho nemá kopat že bude mít odřený botičky. Jaksi ano upozorňuji, ale stejně je mi to k ničemu 😀
Prostě nikomu se ničím nezavděčíte.
Za mě jsou superfity kvalitní boty, ale nikomu bych je nevnucovala. Jsou lehounký to je tedy fakt. Záleží opravdu na tom zda s něma budete mít dobrou zkušenost či ne. Pokud by jste chtěla mrkněte na tyhle stránky kde tcháni prodávají superfity
http://www.botycvek.cz/vyrobky-subkategorie-det...

krystalka
22. srp 2013

@sisix - tak my jsme s nimi velmi spokojení - kupujeme tedy jen zimní, vždy vybírám zásadně jen model s pogumovanou špičkou a zatím vydržely úplně všechno, jsou s goretexem a ještě je impregnujeme a nikdy se nestalo, že by je měl vlhké a to je má jako jediné boty na celou zimu, jen první rok jsme měli ještě jedny rezervní, ale pak jsme zjistili, že nejsou potřeba. Teď naposled nám vydržely dokonce 2 zimy po sobě. Letos do nich půjdeme zas, navíc syn má úzkou nohy a dobře mu sedí, ale fakt to chce vybrat ty s pogumovanou špičkou, jednou jsme měli špičku takovou jen semišovou (ostatní už byly vyprodané) a ne že by protekly, to ne, ale byly pořádně okopané, takže už se nedaly prodat dál. Ty ostatní jsem vždycky ještě tak za 500 prodala...Většinou nás nové stojí kolem 1300,-, měli jsme párkrát štěstí, že jsme na veletrhu hraček dostali poukázku na 300,- slevu 🙂 .
Ale jiné jsme od nich neměli, ani sandály, ani jarní/podzimní - to kupujeme po velmi dobré zkušenosti už jen pořád jeden a ten samý model botasek od Nike, zatím vydržely taky úplně všechno a opět má jen jedny boty do školky, na běžné chození i na hřiště a vydrží pěkné, dokud z nich nevyroste 🙂 .

seb
12. led 2014

za nas spokojenost maximalní

jipe
14. říj 2016

Najde se někdo, kdo by mi přeměřil šířku zimních superfitek (šířka M nebo W) ve velikosti 23 nebo 24? Díky

crazys
27. pro 2016

Ahoj děvčata,vím že se Superfity dělí na šířku WMS a zajímala by mě prosím šířka u velikosti 27 ,tak jestli by se někdo našel a byl tak hodný a premeril šířku vložky. A jestli to je M nebo W.Děkuji moc