Porod v Břeclavské nemocnici. Máte zkušenost?

veronykristy
1. bře 2022

Máte zkušenosti s porodem v Břeclavské nemocnici?
Děkuji za veškeré informace.🤗

petralp
1. bře 2022

@veronykristy ano mám. Rodila jsem v červenci minulého roku. Porodní oddělení mohu z mé zkušenosti jen doporučit. Velice ochotné, hodné,porodní asistentky. Pořád se chodily ptát jestli něco nepotřebuji, pomohli mi třeba se zvednout,podat vodu,do sprchy. I doktoři byli fajn 👌🙂

palmalaura
1. bře 2022

@veronykristy rodila jsem v breclavi dvakrát. Jednou klasický pokoj, jednou nadstandard. Oboje v pořádku, ale nadstandard byl opravdu super. Personál napodruhé velmi příjmy, napoprvé to byl takový fofr, že vlastně ani nevím. Na šestinedělí jsem už tak spokojená nebyla, ale porodní je fajn.

scraty222
1. bře 2022

@veronykristy ano, super fakt 🙂 nemuzu si stezovat…az na jednu sestricku z sestinedeli, ale vzdy se neco najde 🙂 jen nedoporucuju k porodu nevim ted jmeno, ale mlady doktor s brylemi…. Tak ten opravdu ne, nejlepsi jsou primarka a jeji manzel, ja mela nastesti na ne stesti 🙂

misamisenka
1. bře 2022

@scraty222 Jo toho mladyho s brylema taky nedoporucuju (myslim Svoboda se jmenuje nebo tak nejak). Ja rodila poprve v Brne u Milousu (spokojena, ale je to porad takovy bezici pas), v Breclavi jsem rodila druhe a treti dite a tam je to takove klidnejsi nez v Brne. Mam za sebou teda jenon rychle porody. Pri tretim me totalne na kontrole pred porodem rozhodil ten asi Svoboda, ktery prisel s tim, ze tam rozhodne nemuzu rodit, protoze mam tehotenskou cukrovku s inzulinem a musim rodit v Bohunicich (ale do deseti jednotek za den, coz jsem mela u vsech porodu a nikdy to nikomu nevadilo). Docela jsem tam s nim diskutovala, jesltli je jako lepsi ohrozit dite (podle nej) a rodit v Breclavi nebo riskovat porod na dalnici (rodila jsem vzdycky do trech hodin od zacatku). Poslal me domu s tim, ze mam jit dalsi den radsi do Bohunic. Dosla jsem domu a telefon z nemocnice, jak se doktor strasne omlouva, ze se poradil v ramci nemocnice a ze nemel pravdu a ze tam rodit muzu. No byla jsem tam zpatky za dve hodiny, protoze me tehdy tak rozhodil, ze mi praskla voda. Prvni dotaz byl, jestli uz sel domu. Nastesti se uz smena vymenila a u porodu byl dr. Valecko (taky mlady, ale super). Nevim, jestli to bylo tim, ze jsem si tam s tim Svobodou vymenovala nazory nebo tim tretim ditetem, ale hned po porodu "ten nadstandard uz pro vas mame pripraveny" (nikdy driv mi nevysel, i kdyz jsem ho chtela vzdycky) a vsichni tam okolo me chodili skoro po spickach a bali se mi neco rict 🙂 Celkove jsem ale byla v Breclavi pokazde spokojena.

scraty222
2. bře 2022

@misamisenka jo mas pravdu, asi Svoboda…. Tenhle clovek nemel byt doktorem…. Me slo u druheho porodu o zivot a nebyt pana primáře, tak je asi po me… presne jak rikas, individualni pristup, lepsi jak nekde v Brne 🙂

vikca214
6. bře 2022

@veronykristy rodila sem tam třikrát (2015,2018,2020) a vždy naprostá spokojenost ❤️ pokud by si měla nějaké dotazy, tak klidně napiš 😉

andelicka
22. dub 2022

@veronykristy Ahoj holky, rodila jsem v Břeclavi 2019 svoji druhou dcerku a bylo to perfektní, primářka mě rodila, malá 4,100 a 52cm,bez nástřihu s epidurálem, vyvolávaný, ale do 4 hodin byla malá na světě. A dost jsem naříkala u porodu,zkrátka křičela jsem jako hrom, hrozně mi to pomáhalo😅 První dceru 3,300 a 48cm jsem rodila v Kyjově a to vám Teda řeknu katastrofa, porodnice předpotopní. Bez kozy jsem si musela celý porod držet nohy, skákali mi pořád na břicho oxytocin, nakonec kvůli čemusi antibiotika žilou u konce porodu. No užla jsem si to celou noc a celý den😢, uf ještě, že už to mám za sebou💗

cechradka
17. led 2023

@misamisenka presne tak je to Svoboda a toho nedoporucuji nikde.Mam 4 roky po porodu a stale problemy diky nemu.Take me rekl ze at si jedu rodit do Znojma kdyz sem prvni porodila ve Znojme.Tak sem ho slusne poslala nekam.Valecko je super.

lucillecolliness
9. bře 2023

@cechradka dobrý den a nevíte kdo vše rodí? Jakože jména doktorů? pan válečko když je gynekolog tak pořád je u porodu? Hledala jsem někde jména doktorů, porodníků a nenašla jsem nikde

cechradka
9. bře 2023

@lucillecolliness to opravdu uz nevim,ja rodila pred vice nez 3 roky a vim ze se to zmenilo

kristyneckaa27
28. kvě 2023

@veronykristy rodila jsem v Břeclavi 2x. V roce 2020 to mě rodil doktor Bimbas,porod vyvolávaný,druhý porod 2022 mě rodil Svoboda,a já si jej tedy nemůžu vynachválit. Dojela jsem na kontrolu už otevřená s kontrakcemi,na monitoru praskla voda. Pan doktor Svoboda za mnou chodil pořád, doporučil vanu,a pak když už sem doufala ať je co nejdřív,mi říká pojďte si stoupnout,malý sjede dolů,první jsem nechtěla.. napodruhé poslechla a měl pravdu,stoupla jsem si a už to jelo. Na první zatlačení bez poranění venku kluk 4210g😊 Já se s panem doktorem Svobodou cítila velmi příjemně. Jinak asistentky i sestry úplně v pohodě. Já byla spokojená 😊

xnikolan
28. kvě 2023

Já rodila v Břeclavi dvakrát. První porod říjen 2019, plánovaný cisar pro KP a císař dělal pan doktor Svoboda, druhý porod leden 2022, zkoušeli jsme VBAC, ale nevyšlo to a CS dělal opět pan doktor Svoboda. Já si na něj teda stěžovat nemůžu. U druhého porodu než byl císař, tak tam byl pan doktor Valečko a ten pořád čekal a čekal, i když malý neměl nic moc ozvy, skoro celou dobu jsem ležela jen na monitoru přes 4 hodiny v kuse, což jako nic moc při kontrakcich. Pak se vyměnila směna, přišla paní primářka a hned, že císař, že se čeká celkem zbytečně, že malý nesestupuje. Ale celkově jsem byla spokojená jak na porodním, tak na šestinedělí. Sestřička na šestinedělí, co mi nejdříve přišla protivná, tak byla nakonec i fajn. Takže za mě spokojenost.