Červen/červenec 2019

adriis
7. lis 2018

Ahojky vsem nove prichozim. Tak se hlasim mezi tehotne. Miminko cekam na prelomu cervna a cervence. Doma mam uz 22m chlapecka. Miminko bylo planovane, ale necekali jsme, ze to pujde tak rychle. Založila jsem i stejnojmennou Fb skupinku. Muzete se pridat 🙂🙂

hankaklem
5. led 2019

Ahojky, tak já se taky přidávám.Termín 12.07.2019, v péči mám skoro 14-letou dceru,té to řekneme zítra a pak ostatním.V pátek jsem byla na screeningu a vše v pořádku.

kittym
6. led 2019

@jenka13 tak super a na plodovku tě nepřemlouvali?
@chiara1990 jak nechce 🙂 vždyť je to 50/50.. Většinou v podobných případech zapracují zákony schválnosti, ale držím palce..

@bedna03 jé dvojčátka 🙂 vždycky na jednu stranu závidím a rozplývám se - vše odbyté na jednou, krásné sour.vztahy a na druhou stranu si vzpomenu jak jsem měla co dělat s tím prvním (tak dvě až tři ruce mi pravidelně chyběly) a jsem ráda, že tam mám zase jen jedno 🙂

kittym
6. led 2019

@hankaklem klobouk dolů, to bych nevydržela tak dlouho tajit 🙂 máš to aspoň bez nevolností, nebo jsi to svedla na chřipku?

iivetaak
6. led 2019

Ahoj, tak se taky přidávám - termín 2.7. Domas už máme tříletou holčičku 😊

chiara1990
6. led 2019

@kittym nechce jsou takove lidi ze nechteji ja treba kluka uz taky nechci.

jenka13
6. led 2019

@kittym na plodovku mě zatim nikdo neposlal,ve ctvrtek jdu na kontrolu,tak uvidim co bude mudr. rikat

hankaklem
6. led 2019

@kittym Jojo naštěstí bez nevolností.No já jsem 15.12 špatně došlápla,takže jsem skončila o berlích a s ortézou.Mám něco s češkou

vercan80
7. led 2019

Ahoj, přidávám se, termín 1.července,doma mám 12ti letou dceru. Mám po screeningu, vše o. K. Už se těším na další, doufám, že zjistíme pohlaví. 😀

hankaklem
7. led 2019

@vercan80 moc gratuluji😉.Mě řekla v pátek na genetice,že to vypadá na kluka,ale není to ,prý na 100%

vercan80
7. led 2019

Já už se taky těším, až to budeme vědět. Jsem hrozně zvědavá, dcera by chtěla ségru. 😀

m_tina
7. led 2019

hezký den...tak koukám, že to tu vypadá na samé červencovky, můžu se přidat s červnátkem?

vercan80
7. led 2019

Jsem tu krátce, ale myslím, že tu nikoho nevyhodí😉. Takže, vítej.

kittym
7. led 2019

odepíšu všem snad zítra, je mi dnes děsně zle, nějakej divnej tlak či co :(

petulejan
7. led 2019

@kittym to asi ano,celý den mě třeští hlava a nezabírá ani Paralen 🙁

smisca
7. led 2019

Ahoj holky, snad nic nezakřiknu, když se k vám přidám. Po 5 letech snažení a 2 zamlklých potratech to konečně vypadá, že se na nás usmálo štěstí. Termín mám 17.7., dneska jsem byla na screeningu a ten dopadl dobře, akorát výsledky krve jsou nějaké nestandardní, tak mi byla doporučena genetická konzultace. Absolvovala jste ji už některá? Má smysl?

lemaan1
8. led 2019

@m_tina já jsem taky červen 🙂

sonisek
8. led 2019

@smisca já jdu zítra na genetickou konzultaci...ale čekám dvě,je mi 36,tak jsem zvědavá co bude. Že z krve vyšel nějaký výsledek hranicni,ale můj dr.rikal,že na tom nevidím nic špatného a že si to chtějí asi jen pojistit

smisca
8. led 2019

@sonisek Tak jestli budeš chtít, budu ráda, když se podělíš, jak to probíhalo. Já jsem právě nepochopila, jestli ten výsledek je hraniční, nebo už úplně mimo, ale chci to ve čtvrtek na kontrole probrat se svojí doktorkou.

lemaan1
10. led 2019

@sonisek taky jsem měla vysledky diky veku horsi,ale dr mi říkala,že utz je v pořádku byla jsem znovu v 17tt a tam bylo všechno na utz v pořadku 🙂 tak ted pujdu na 2.srening

vercan80
11. led 2019

Stalo se některé, že vám splaklo břicho, do této doby jsem ho měla jak balon a dnes ráno zničehonic o kus menší.?

petulejan
11. led 2019

@vercan80 to mám po ránu vždy 🙂 Ráno nic,odpoledne pátý měsíc 😀

vercan80
11. led 2019

Jako také tolik já nevím, ale nějak jsem splaskla, možná je to tím, že už nejsem tak nafouklá? Nejsem člověk, který pořád plaší, ale tohle mě překvapilo.

petulejan
11. led 2019

@vercan80 určitě,i nafouklost dělá divy a tím jak se příznaky mění,se mění i bříško. Buď v klidu 🙂

vercan80
11. led 2019

Děkuji za podporu.

kittym
11. led 2019

@vercan80 také mi přijde že mám břicho snad pořád menší 🙂 splasklo mi taky teď kolem toho 16.týdne.. Také by si mohly dát odchod ty nevolnosti..

Jinak vítám všechny nově příchozí 🙂 ono stejně někdo porodí dřív, někdo bude x dní přenášet, takže si myslím že je celkem jedno kdo je z černvovek a kdo z červencovek 🙂

vercan80
11. led 2019

@kittym já nejsem žádna tyčka, ale tohle mi přišlo fakt divný a z prvního těhu si toho už moc nepamatuju 😀

m_tina
11. led 2019

@kittym děkuji za přivítání 🙂 já červencovka určitě nebudu...červen to jistí a květen je brzo, to at se to malý ani nepokouší!
pořád nevolnosti? já tentokrát lepší než v prvním...zabírá mi jídlo a upravit co a jak, takže dobrý, tak držím palce, at to brzy přejde!

petulejan
11. led 2019

Ženy máte někdo tip na bolest hlavy,kromě paralenu,který nezabírá? Už týden mě to trápí 😔

kittym
12. led 2019

@vercan80 já jsem také úspěšně zapomněla na všechny radosti těhotenství 🙂 teď si to asi někam napíšu a pokaždé když by mi hormony začaly vyťukávat něco o třetím dítěti, si to přečtu 🙂
@m_tina pořád pořád, v prvním to přešlo někdy kolem 20. týdne, co si tak matně vybavuju, tak doufám 🙂 plynule přešla deprese v manii a zvládli jsme zrekoknstruovat celý byt :D
@petulejan mě zabírá jen spánek, když mě to i budí, tak zas většinou zabere ten paralen.. Chce to vypozorovat možný spouštěč (na krční páteř pomáhá viset hlavou v záklonu z postele dolů 🙂

petulejan
12. led 2019

@kittym no tak spánek mi přes den nejde 😔 a spíš než krční páteř mě trápí bolest v kříži.