1. 4. 2014 - hubneme a cvičíme, výmluvy neznáme

yamdena
30. bře 2014

Milá děvčata,

na základě tématu https://www.modrykonik.cz/forum/chci-shubnout/potrebuju-zase-nastartovat-do-hubnuti-nakopnete-me/ otevírám novou diskusi, která má za cíl motivovat Vás (i mě) k tomu, abychom na sobě zapracovaly. Každá z nás má jiné představy o své vysněné postavě a způsobech, jak jí dosáhnout - jedno však máme společné - toužíme po tom vypadat lépe a cítit se dobře.

Jde ale i o to, že člověku se často nechce, je unavený, něco na něj leze, musí ještě udělat to či ono, je ve stresu... pojďme společně odhalovat VÝMLUVY, proč se nedržíme svého plánu a nacházet ZPŮSOBY, JAK JE PŘEKONAT!

Těším se na Vaše příspěvky 😉

karos
9. kvě 2014

@sarkad2856 díky, třeba někdy vyzkouším!!!

zvirka
9. kvě 2014

@sarkad2856 Nééé 😀 Psala jsem výš, zapečený s uzeným masem, sýrem a vajíčkem 😀

sarkad2856
9. kvě 2014

@karos JJ nz taky někdy udělám jen ted ty knedlíky moc nejím , ale kamarádka říkala že nebyl špatný

sarkad2856
9. kvě 2014

@zvirka takhle zkazit květák 😀
Ale jo to bude určitě zdravější 🙂

zvirka
9. kvě 2014

@sarkad2856 No manžel zase říkal, abych příště vynechala brambory a květák, že to bude lepší 😀 Tak pak pro ty chlapy vař zdravě, že 😠

sarkad2856
9. kvě 2014

@zvirka To znám u nás jak se vaří květák nebo nedej bože brokolice tak by byl schopný i se jít najíst do hospody 😀 kdybych neměla jídlo i pro něho , nejí ani těstoviny 😒

mataharyy
9. kvě 2014

@sarkad2856 Tam to byla otázka, tak ti povím zde 😀 Ta dieta je doplněk/náhrada stravy, záleží jak to pojmeš, já to konzumuji jako snídani s ohledem na to že do teď jsem nesnídala, což není zrovna terno 😉 Takže je to krok k návyku na pravidelnou stravu. Myslím že už nejsem ve fázi "pako" 😅 kdy jsem byla schopná nejíst nic a tak. Toto mám doporučeno odborníkem, s ohledem na složení, kde jsou zastoupeny všechny potřebné látky a vitamíny. Nemyslím si že to je zázračný koktejl po kterém budu za týden vypadat jak kostra v kabinetu 😀 je to berlička. A zkušeností s (ne)hubnutím mám tolik, že by vydali na román, kdybych si stále myslela že nějaký prášek, nebo tableta se postarají o vše, tak se již víc jak měsíc nemořím prakticky každodenním cvičením. Jsem v tomto realista a dá se říci že i odpůrce různých preparátů, ale uškodit to nemůže (to jsem si důkladně zjišťovala) a pokud to jen trochu pomůže (ať třeba jen tomu že se naučím snídat), tak je to dobrá investice 😉

sarkad2856
9. kvě 2014

@mataharyy Tak to jo,ale kdyby to člověk jedl místo těch hlavních jídel asi by to nebylo dobré...Taky mám vyzkoušené mnoho i diety 🙂
Taky jsem nesnídavala cca 17 let a ted se najíst po 5 ráno je mazec , dříve mi dělalo i problém ráno vypít sklenici vody 😒 To je jak člověk od malička neposlouchal maminku že snídaně je duležitá 😀 ale už jsem si pomalu zvykla i když mám sem tam dny kdy snídani nedojím

mataharyy
9. kvě 2014

@sarkad2856 Tak ono jako výhradní jídlo se to nedoporučuje na dlouho, myslím že to je myšleno jako forma detoxikace a restartu organismu a potom se postupně nahrazují dávky jídlem. Ale co si budeme povídat, mě by scházel ten pocit tlačit si něco do hlavy 😀
Jo, jo, kdyby člověk v dětství věděl to co ví teď, to by byla jiná 😎

sarkad2856
9. kvě 2014

@mataharyy no jasně.Tak se budeme ted na stáří učit snídat 😀

mataharyy
9. kvě 2014

@sarkad2856 To jsem to dopracovali 😀 😀

sarkad2856
9. kvě 2014

@mataharyy no to teda 😀 Ale bude líp 🙂

sarkad2856
10. kvě 2014

Ták a končí mlsání čokolád 😀 http://www.novinky.cz/ekonomika/335822-cokolada...

zvirka
10. kvě 2014

@sarkad2856 To né.....! Čokoládičky moje zlaté 😀

sarkad2856
10. kvě 2014

@zvirka nj asi si budeme muset najít jiné mlsání 🙂
Ale o tom že čokoláda zdraží už jsem na netu četla 😒 že má být drahá a stát i několik stovek

hojda
10. kvě 2014

U nás dneska rodinná oslava, prababička má 91. takže dneska to moc dietní nebude.....

sarkad2856
10. kvě 2014

@hojda Jé to je hezký věk,že všechno nej a hlavně zdraví 🙂

sarkad2856
10. kvě 2014

Tak já snídaně jogurt s banánem svačinu hrozno, jsem pozobávala , oběd zapečené 2 velké brambory ve slupce s vajíčkem,kukuřicí a domácí 1 klobasou , svačina knekebrot se sýrem a zelenina, večere zeleninový salát

zvirka
10. kvě 2014

Mně dnes zase není dobře, příčina asi stále snižování léků + alergie, člověk by řekl, že na sídlišti nemám být na co alergická, ale jsou tu velké travnaté plochy, moc se to neseče a zrovna jsem na ty trávy.... 😠
Takže cvičení odloženo, segedín taky, fakt dnes nemůžu, nejradši bych byla celý den v posteli. Teď jsme dorazili z procházky, malý byl dnes bez teplot, tak jsme na chvíli šli. Jsem úplně vyřízená, jdu lehnout.

@sarkad2856 Krásný jídelníček 🙂
@hojda Užij si oslavu, jednou za čas se to musí 😉

karos
10. kvě 2014

holky, tak dneska je to dobré tak půl napůl. byli jsme venku na kole, více než hodinu! to bylo super, jídlo taky docela ušla. ale odpoledne jsme měli návštěvu, jídlu jsem odolávala, ale samozřejmě jsem to vynahrazovala pitím šampaňského a vína. bych si nafackovala! tak hezkou neděli maminky!

sarkad2856
11. kvě 2014

@zvirka Tak možná ano,ale včera jsem nedodržela svačinu a večeři 😒 vytáhla mě kamarádka ven , bylo Latte , zákusek , na večeři kuřecí steak a hranolky a víno k tomu , jako bylo to dobré ,ale dneska budu muset 2x tak více cvičit,at nejsou velké vyčitky,ale bylo dobře dolezla jsem dom po 1 hod ráno

hojda
11. kvě 2014

@zvirka Já mám taky alergii na trávy, chodila jsem na vakcíny, ale cca za 5 let se mi to zase vrátilo, teď beru Oralair (místo vakcín) a zlepšení velké.

hojda
11. kvě 2014

@sarkad2856 Je to úžasná žena, žije v tomhle věku sama na vesnici a má suchý záchod na dvoře....neuvěřitelné.

zvirka
11. kvě 2014

@hojda Taky beru Oralair, druhý rok a zatím teda nic moc, spíš naopak, letos mě to trápí hodně už od začátku dubna 😒

hojda
11. kvě 2014

@zvirka Hmm a na co přesně máš alergii? Na jaké druhy? Já mám lipnice, srha, žito.

zvirka
12. kvě 2014

@hojda Tak to přesně nevím, bojím se, že mi to ani tak přesně nezjišťovali a to chodím u nás do fakultní nemocnice na alergo. 😠
Akorát vím, že mám trávy a obilí, podrobněj ne.

zvirka
12. kvě 2014

Tak pro dnešek odcvičeno week 4. Zítra chci konečně na plavání, Mireček už je zdravý, tak snad se mi to podaří.

Musím se vyzpovídat, sobota i neděle bylo večer mlsání. Zmrzlina, když došla, tak nanukáč, Mirečkovy bonbony, ještě nějaké vajíčko od Velikonoc, co nechtěl papat, a včera Merci - svátek matek. Celý den jsem se držela, zeleninu baštila, ale stejně večer jsem to nezvládla. Dnes jsem do 19.00 v práci, budu jíst až potom doma, tak snad to pak zvládnu. Já bych si fakt naliskala. 😔

karos
12. kvě 2014

@zvirka já včera taky mlsala, když byl ten den matek... je třeba se někdy za tu dřinu odměnit! tak ať ti v práci utíká, taky odpoledne budu trošku pracovat, aspoň si odpočinu od dětí.

hojda
12. kvě 2014

@zvirka Já měla hodně pečlivou doktorku a udělala mi podrobné testy a pak vakcínu přesně na míru, když jsem přešla k novému dr. tak jí hrozně chválil,jak mi to nastavila.

zvirka
13. kvě 2014

Zdravím, tak včera konečně vyrovnanější jídelníček, dala jsem jen 2 čokoládky Merci. 😀

Dneska konečně vyšlo plavčo. Bylo to fajn, ale budu si muset koupit plavecké brýle, ten chlór do očí je děsný. Vydržela jsem plavat 30 minut intenzivně + 5 před a 5 po na roz- a vyplavání. K tomu pak ještě cca 30 min rychlá chůze domů 😉 Pěkně jsem cítila ruce a ramena, taky prsní svaly, tak snad to k něčemu bude. Chtěla bych chodit 1x týdně. K tomu Jill, tenhle týden dodělám Ripped, příští bych si dala pauzu a pak chci začít 6 week pack, cvičily jste některá? Kondičně jsem na tom teď dobře, jen kdyby ještě ta váha šla dolů, mrcha jedna. 😝