1. 4. 2014 - hubneme a cvičíme, výmluvy neznáme

yamdena
30. bře 2014

Milá děvčata,

na základě tématu https://www.modrykonik.cz/forum/chci-shubnout/potrebuju-zase-nastartovat-do-hubnuti-nakopnete-me/ otevírám novou diskusi, která má za cíl motivovat Vás (i mě) k tomu, abychom na sobě zapracovaly. Každá z nás má jiné představy o své vysněné postavě a způsobech, jak jí dosáhnout - jedno však máme společné - toužíme po tom vypadat lépe a cítit se dobře.

Jde ale i o to, že člověku se často nechce, je unavený, něco na něj leze, musí ještě udělat to či ono, je ve stresu... pojďme společně odhalovat VÝMLUVY, proč se nedržíme svého plánu a nacházet ZPŮSOBY, JAK JE PŘEKONAT!

Těším se na Vaše příspěvky 😉

iveet1
31. bře 2014

Ahoj mohu se k Vám přidat? Po porodu mi zůstalo 5 kg nahoře (a trochu bříško) a rada bych je zhubla, i když brala bych i více. Akorát nevím zda-li již mohu začít cvičit, když jsem něco málo prez dva měsíce po císaři ☹ díky Iveta

miranda77
31. bře 2014

tak jsem se zvážila a nestačila jsem se divit ... jsem na své váze :D. Tak budu jen zpevňopvat 😎 .

yamdena
autor
31. bře 2014

Vítám nově příchozí @sarkad2856 a @iveet1 🙂

@iveet1 Na koníkovi je hodně témat ohledně cvičení po císaři, zkus pohledat tam 😉

@sarkad2856 miluju Deanne Berry Ultimate Dance Workout Pump it Up - trvá to hodinu a patnáct minut, je to spojení aerobicku a tance - oproti Jill mě nikdy nic nebolelo, i když jsem si dala do těla. Tiffany neznám, kouknu na ní.

Přidávám jeden recept na rybu podle MUDr. Lenky Kejvalové Výživa dětí od A do Z

Rybí ragú s rýží
100g rýže, 1 cibule, 2 papriky, 1 malá cuketa, 300g rybího filé (štika, treska), 1 lžíce citronové šťávy, 1 lžíce oleje, 4 rajčata, petrželka, sůl.
Uvaříme rýži. Cibuli drobně nakrájíme, papriky a cuketu nakrájíme na kostky. Rybí filé omyjeme, osušíme a nakrájíme na větší kousky. Pokapeme citronovou šťávou a osolíme. Na pánvi s olejem orestujeme cibuli, přidáme pokrájenou zeleninu s rajčaty a rybu. Zamícháme a necháme dusit asi 6-10 minut. Dochutíme solí a podáváme s vařenou rýží.

yamdena
autor
31. bře 2014

@miranda77 tak vidíš 😀

sarkad2856
31. bře 2014

@yamdena kouknu se na to najdu to na youtube? No to by bylo super kdyby to bylo učinné a ne tak prudké jak Jill

yamdena
autor
31. bře 2014

@sarkad2856 ano, je to na youtube. Účinné si myslím, že to je (aspoň při pohledu na ty postavičky), náročné taky, ale můžeš některé pasáže prostě vynechat. Začíná to pomalým rozjezdem, pak trochu aerobick, pak tanec (latina), následuje makačka, pak zase trochu tance a končí strečinkem. A je tam super hudba - titulní píseň z Americké krásy, Let the Sun Shine, Call on Me - hezky to člověka vede a motivuje.

tulikiss
31. bře 2014

@iveet1 urcite nespechej vsude se doporucuje vydrzet 3 mesice, pak si myslim ze se muzes vklidu vrhnout na jill...

Teda sorry holky ze vam sem lezu, ja jill jedu uz od ledna, i kdyz obcas byly pauzy, nemoc, umrti v rodine, ale snazim se. Mam za s sebou uz shred i ripped a ted jsem posledni dobou blazen do cardia stridam kickbox a banish. A abych vas motivovala tak uz mam dole 6kg(jeste aspon 5 😀) a pas a bricho -13cm a boky -9cm a stehno -6cm. Tak snad vas to namotivuje, protoze u vas to urcite pujde jeste lip, ja mam problem se stitnou zlazou tak je hubnuti u me boj.

salot
31. bře 2014

@miranda77 🙂 Vtipné. Ale jo, apríl je hezký začátek pro takové společné hubnutí. Já bych spíš chtěla něco jako jarní detox, ale motivace se hodí vždycky...

willow4
31. bře 2014

Hlásím se do "klubu" 🙂 asi spíš omezením stravy a nějaké indviduální cvičení/kolo/dřepy/zumba a tak... při leh/sedech se mi točí hlava a obecně moc ležící cviky nemusím 🙂

sarkad2856
31. bře 2014

@yamdena Cvičíš to denně?mužu tykat?Neva?

yamdena
autor
31. bře 2014

@tulikiss zdravím, potřebujeme pozitivní příklady 😉 kickbox jsem taky zkusila, ale nudila jsem se u něj 😅 banish neznám, zkusím ho někde najít
@willow4 vítám Tě mezi námi 🙂 každý si najde to svoje, není tady nic povinného
@sarkad2856 promiň, já už jsem Ti zatykala 😕 samozřejmě 😉 denně to necvičím ani nemůžu, nemám každý den čas hodinu a čtvrt (cvičím jen večer)

yamdena
autor
31. bře 2014

Takže děvčata, ZÍTRA ZAČÍNÁME! 🙂

Doufám, že máte promyšlenou stravu a nějaký ten pohyb a Těším se, jak nám to spolu půjde 😉

Hezky se vyspěte, ať máte zítra energii a dobrou náladu.

sarkad2856
31. bře 2014

@yamdena jj v pohodě si mužeme tykat sem si ani nevšimla to čtu tak něják vše automat. jj taky většinou cvičím večer
NO A HUBNUTÍ ZDAR 🙂

misa1712
31. bře 2014

Ahojky holky 😉 já se k vám taky přidám ,ale jak to tu čtu, tak tu jste samý hubeňourky 😀 aspoň teda pro mě jo. Já mám teda třímístný číslo,ani nebudu psát kolik přesně ☹ .Jsem skoro 2 měsíce po porodu a před týdnem jsem začala se sebou něco dělat ,loni jsem si objednala jídelníček ,jenže jsem otěhotněla ,tak jsem s tím přestala ,tak jsem na něj tedka najela ,i když nejedu podle něj úplně .
Chtěla bych i cvičit ,ale s dvěma dětma to zatím nějak nedávám .
Tak držím všem palečky kdo tu jste 😉
Martina

karos
1. dub 2014

A den D je tady!!! doufám, že jste se dobře vyspaly bojovnice!
co si chystáte na snídani? já ještě zvažuji, ani sama nevím, na co mám chuť! a jaké aktivity chystáte na dnešní den? já procházku s kočárem, možná večer jill! hezký den všem a hubnutí zdar!

kaatkah
1. dub 2014

Tak konečně je tu ten den D 🙂. Plánuji začít s Jill po obědě, až bude malá spát. Doufám, že se dokopu 🙂. V tuto dobu si dávám obvikle kafíčko a koukám na sama doma 🙂. Před chvílí jsem si udělala konvičku zeleneho čaje a pokusím se dodžet pitný režim. V jídle se omezovat nebudu (to bych neuvládla). Přeji všem hodně štěstí. První den snad zvládneme všichni...horší to bude tak za týden 🙂

karos
1. dub 2014

tak jsem tady psala hezký den všem a to jsem ani v té době netušila, že to bude den, na který bych nejraději zapomněla... přišli jsme o náramného člověka a já zvažuji, čím se uklidnit... alkohol nemůžu, budu řídit, cigarety nekouřím, zbývá jen nějaká sladkost ... tak uvidíme. a tak jsem se na dnešek těšila!!!!

tulikiss
1. dub 2014

@karos to me mrzi ☹ me neco podobneho potkalo pred mesicem a pokud muzu doporucit, zacvic si a pak si dej poradnej kus cokolady, budes mit pocit ze diky cviceni to neni takova pohroma a pri takovem stresu se nejak uklidnit musis..

hanulkavelunka
1. dub 2014

@misa1712 ahoj tak ja jsem taky na trimistnym cisle a konecne dnes jsem se rozhodla a to uz 4dem zacinam na mlecne diete jsou na mi same skvele vysledky a dnes jsem konecne zatim vydrzela 1.den jen teda jsem si to trosku upravila a je mi skvele. Rano 250ml mlika,tb v 7hod pak v 11 2dcl vyvaru ve 13hod jablko a ted piju 3dcl vymackane stavy z jablek mrkve a mandarinek no a v 19hod dam 250ml mleka
Takto to dam 13dni ale muzu i vajicko a sunku
Proste musim JDES DO TOHO SEMNOU? Mam 30let 1ditko a snazime se o 2 uz 2 roky ted mi skoncila ms a dalsi cyklus podstupuju iui kez by se stal zazrak a ja na iui a stimulujici injekce nemusela.

atinkaa
1. dub 2014

tak asi tu som doma🙂 od rana sa snazim samu seba presvedcit, ze vyzvy co som zacala a of course nedokoncila na zaciatku marca mali zmysel...takze si par nakopnuti prosim i ja 😀 😀 😀 dikesko a zdravim vsetky babule here

willow4
1. dub 2014

No, mám za sebou včerejší nafocení svého pneumatikového pupku, abych viděla, jak je to se mnou hrozný až bude vůle slábnout... a dnes 2 konvice čaje a 50 dřepů... no, nic moc... ale do půlnoci ještě něco dám 🙂 Držím palečky, holky to zvládneme...

lucy84
1. dub 2014

ahojky holky,ráda bych se k vám přidala 😉 potřebovala bych zhubnout 5 kg.za 2 měsíce letíme na dovolenou,tak bych se chtěla dostat na můj cíl 😉 s cvičením by snad neměl být problém.dnes jsem začala cvičit s Jill,tak snad vytrvám těch 30 dní.co se jídla týče,tak největším problémem je pro mě čokoláda-doslova droga pro mě 😅 držím všem palečky 😉

kaatkah
1. dub 2014

Tak jsem si dnes dala první den Jill a při cvičení se mi vše třáslo a po cvičení jsem se třásla ještě hodinu...ale jinak mi bylo báječně. Vypila jsem dvě konvice čaje..jo a doufám, že se do cvičení počílá ztrávené 3 hodiny na dětském hříšti, kde jsem zvedala malou na klouzačku apod. jsem zvědavá na zítřek. Budu celý den pryč, tak doufám, že se večer ke cvičení dokopu 🙂

lucy84
1. dub 2014

kaatkah:já dnes taky první den s Jill.lilo ze mě jako z konve a když jsem šla ze schodů,tak se mi třásly nohy 😀 jsem zvědavá na zítřek.ale hlavně jsem zrochu koukla na level 2 a u toho asi zdechnu 😅 to hřiště bych určitě započítala do pohybu 😉

ivce
1. dub 2014

Zdravím všechny hubnoucí 🙂
K té chuti na sladké - mně pomáhá chrom, někdo sice trvdí, že je to jen placebo, každopádně na mě funguje 😉 netvrdím, že vůbec nic nezhřeším, ale každodenní opakované nájezdy na skříňku se sladkostmi našich dětí a jezení čokolády na kila skončily 😀 občas mlsám, ale rozumně a pak si to vychutnám a nevyčítám. A jinak já tedy necvičím každý den, ale chodím 3x týdně do fitka, střídám fitbox, alpinning a bosu a je to fajn. Hubnu pomalu, ale jistě 🙂 Dost mi pomáhá, že jsem na lekce předem přihlášená a zapsaná a bylo by mi blbé nepřijít a blokovat tak někomu místo. Takže i když se mi nechce, tak "musím" a pak mám super pocit 🙂
Tak pevnou vůli a brzké dosažení vysněných cílů!!!!!

majka1niky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majka1niky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majka1niky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
misa1712
1. dub 2014

@hanulkavelunka Ahojky 🙂 tak mléčnou dietu držíš ,tu bych teďka držet nemohla ,kojím ,tak se i hlídám ,co můžu a nemůžu jíst. A přeji ti aby se vám brzy podařilo miminko,když se tak dlouho snažíte. Já začala loni držet dietu podle jídelníčku a po měsíci jsem otěhotněla ,tak jsem to přerušila.
Ale musim říct, dneska jsem teda moc nestíhala ,takže jsem ani neměla svačinu odpo,neměla jsem to připravený .K snídani jsem měla celozrnný chléb a sýr ,k svačině jogurt ,přes oběd sem byla venku ,tak jsem měla okurku salátovou ,svačinu jsem nestíhala a k večeři jsem si dala cottage a chleba ,no dneska jsem fakt nějak zanedbala.
Jak starý máš dítko ? 🙂

misa1712
1. dub 2014

@karos taky mě mrzí ,co tě potkalo ☹ držím palečky ,at je brzy líp