1. 4. 2014 - hubneme a cvičíme, výmluvy neznáme

yamdena
30. bře 2014

Milá děvčata,

na základě tématu https://www.modrykonik.cz/forum/chci-shubnout/potrebuju-zase-nastartovat-do-hubnuti-nakopnete-me/ otevírám novou diskusi, která má za cíl motivovat Vás (i mě) k tomu, abychom na sobě zapracovaly. Každá z nás má jiné představy o své vysněné postavě a způsobech, jak jí dosáhnout - jedno však máme společné - toužíme po tom vypadat lépe a cítit se dobře.

Jde ale i o to, že člověku se často nechce, je unavený, něco na něj leze, musí ještě udělat to či ono, je ve stresu... pojďme společně odhalovat VÝMLUVY, proč se nedržíme svého plánu a nacházet ZPŮSOBY, JAK JE PŘEKONAT!

Těším se na Vaše příspěvky 😉

karos
16. čer 2014

holky, tak já si dnes taky dala level2, střídám 1,2... ale teď v červnu je to bída, cvičila jsem jen 4x, fakt nebyl čas, navíc jsem byla i trošku nachcípaná... takže výsledky za červen nebudou asi nic moc. ach jo.

hojda
16. čer 2014

Tak já dneska 6 hodin s dětma v Ikea.....jsem k.o........předtím hodinu nákup albert, pak hodinu v dětské herně, pak hodinu ve firemní školce a pak tak Ikea.......Ráno jsme vyrazili z domu v půl osmé a v půl osmé jsme se vrátili.

karos
16. čer 2014

@hojda taky dobrý tělocvik 🙂

hojda
17. čer 2014

@karos jo, ale na nervy.....V Ostravě rozjíždějí od září tu firemní školku.

karos
17. čer 2014

@hojda jo, díky za info... jenže malá má teprve 17měsíců, navíc já jsem v zaměstnaneckém poměru, ale vím na 98%, že poletím...

hojda
17. čer 2014

@karos Berou děti od 18 měsíců🙂, jen tedy nevím jestli by byl nárok na školku, hned při nástupu pro nového zaměstnance....

karos
17. čer 2014

@hojda tak to jsou spíš jesle, ne? 🙂 dík za info, je dobré, že aspoň některý zaměstnavatel tohle dělá...

hojda
17. čer 2014

@karos jj mají to jako jesle se zdravotní sestřičkou

zvirka
17. čer 2014

Tak dneska jdu s ostudou, poprvé v jsem nedocvičila Jill. Dala jsem 6 week L 2 a to je absolutní masakr. Cvičí se 2x to samé, podruhé v rychlejším tempu. Už první půlku jsem dávala s vypětím všech sil a jak začali druhou tak jsem prostě nemohla. Ale fakt ne. A to jsem už jill nemohla hodněkrát, vždycky jsem to nějak dohopsala, ale tohle fakt ne 🤐

tulikiss
17. čer 2014

@zvirka hele klid i nikkca pise ze tu druhou v tom tempu co jede jill nestiha http://mojetelo.blogspot.cz/2012/10/jillian-mic... a to uz ma nikkca neco za s sebou.

lenka5731
17. čer 2014

@zvirka není každý den posvícení, zítra to bude třeba lepší a pokud ne, vyber si jiný cvičení, vždyt víš 😉 🙂 Já jsem na tvou radu přeskočila DS 3 a dnes jsem poprvé cvičila 6w6p a dobrý, tohle budu cvičit.

Dnes mi děti snědly snídani 😀 Chia semínka + kešu + voda + sušené mango + banán. První čtyři suroviny nechat přes noc, ráno rozmixovat s banánem.

Ted mám v troubě bezlepkovou a bezmléčnou buchtu (teda je tam máslo, tak vlastně bezmléčná není) a la bábovka s mandlemi, slunečnicovým semínkem a mákem, tak jsem zvědavá, jaké to bude. Snad to slunečnicové semínko nějak nezhořkne, ale byla jsem líná loupat víc mandlí, tak jsem to takhle nahradila 😕

hojda
17. čer 2014

@lenka5731 já dávám slunečnicová do štrúdlu a hořká nejsou.

lenka5731
17. čer 2014

@hojda máš pravdu, hořké to není. Už jsem měla dva kousky, ještě teplé 😅 A mixuješ to a nebo dáváš vcelku?

zvirka
17. čer 2014

@tulikiss Taky jsem to četla a trochu mě to utěšuje 😉
@lenka5731 Tak super, že se Ti líbí! Ale ta dvojka je mazec 🙄

hojda
17. čer 2014

@lenka5731 v celku, hezky to křupe🙂

lenka5731
18. čer 2014

Dobre rano,
dnes středa - měření. 🙂
za týden: pas -2 cm, břicho -1 cm, zadek -1 cm, stehno -1 cm
za 4 týdny: pas -5 cm, břicho -3 cm, zadek -3 cm, stehno -2 cm
Škoda, že nemám zaznamenané míry na začátku, ale 10 cm v pase už mám dole určitě, to je hezké, to se musím sama takhle veřejně pochválit. 😅 I hmotnost jde dolů, zase kilo dole (ale nevím za jakou dobu, hmotnost nepíšu), tak jsem ráda, že to nemusím tahat při běhání. Byla jsem zase včera večer, 5,2km.

lenka5731
18. čer 2014

Znaly jste toto? http://www.kaloricketabulky.cz/tabulka-aktivit.... Já až do včera ne 😎 Podle nich jsem včera běháním spálila 1650 kJ a co je zajímavé, tak pletím záhonu 2600 kJ. 😀

zvirka
18. čer 2014

@lenka5731 No teda, normálně mi spadla čelist a to doslova!!!!! To jsou úžasné výsledky. Já změřím v pátek, po týdnu, ale moc toho asi nebude. Docela teď flákám jídlo. Ty jsi fakt skvělá. Já tady sedím, čumím na ta čísla a kroutím hlavou 😀

Já dneska dám Ripped L 1, mám ho celý poctivě odcvičený. Teď budu prostě cvičit, na co budu mít chuť.
Kdo cvičí/cvičil 30 days, tak ten Ripped in 30 fakt doporučuju. Je to přibližně stejná obtížnost, ale je podle mě lepší tím, že se víc střídají cviky. Víc mě to baví a líp to utíká. Navíc výběr ze 4 levelů, i když ten poslední je dost mazec 😅

zvirka
18. čer 2014

@lenka5731 Prosím Tě a jak to z těch tabulek počítáš? já jsem nějaká opožděná nebo co.... Teď jsem hodinu žehlila, tak jsem si to chtěla spočítat a nějak nejsem schopná.

tulikiss
18. čer 2014

@zvirka tvoje vaha * pocet minut co jsi delala cinnost * ten koeficient

zvirka
18. čer 2014

@tulikiss Děkuji 🙂

karos
19. čer 2014

holky, tak já si dnes dala poprvé 30DS, level 3. nebyla to taková hrůza, čekala jsem to horší... jen mi po tom level 2 chyběl pořádný cvik na ruky... jídlo bohužel flákám, jsem z toho nešťastná, ale dny tak rychle ubíhají, jsme v pořád v zápřahu, tak uvařím holkám a sebe bohužel odbývám... raději jdem ven.

zvirka
19. čer 2014

Ahoj, já dnes žádné cvičení, byli jsme na menší tůrce, 7 km, Moravský kras, v okolí Macochy. Jídlo? Ani se neptejte, ale ta svíčková byla skvělá 😀 Zítra vážení měření, tak bojím bojím 😅
No a zítra jedeme dál, cvíčo vyberu po změření, kde to bude nejvíc potřeba 😉

lenka5731
19. čer 2014

Já dnes běh 7 km, takže od neděle mám naběháno rovných 17 km, spokojenost. 🙂 Plus k tomu cvičím Jill, dnes teda ne, ale jinak skoro denně. K obědu byl fazolovo-těstovinový salát s avokádem a zeleninou, jedly to i děti. Mám radost, že po dovolené už jsem se do toho zase dostala a motivaci mám fakt velikou. Až teď chápu, proč se říká, že hubnutí a změna životního stylu je v hlavě a proč mi to nikdy nemohlo jít. A ted si jdu vybírat nějaký lepší proteiňák než mám z DM. 😅

zvirka
19. čer 2014

@lenka5731 Pak dej tip na ten proteiňák, já zatím taky jedu v těch z DM.

hojda
19. čer 2014

Ahoj,

já dnes první cvičení po 3 dnech, v pondělí celý den ta ikea, v úterý jsem měla sraz se spolužačkou, která přijela po 10 letech z Anglie a včera jsem zase byla s dětma ve školce, ta naše malé potvůrka to tam miluje a nemůžu jí dostat domů, tak jsem ta s ní zase byla a přišla jsem domů totálně K.O. i jsem si musela odpoledne jít lehnout, malá spala 3 hodiny a to odpoledne vůbec spát nechodí 😀 .

ali34
19. čer 2014

...já doma cvičím denně 2 hodiny a teď 2x týdně chodím do posilky, ale teprve 4 měsíce 🙂 A ještě dělám pole dance, k tomu jsem se vrátila před půlrokem a to je moje vášeň 🙂 Můj koníček absolutně nej! 😀 Tak já potřebuji spíš pevnější postavu, ale pociťuji zlepšení. Jinak mám jen 165 cm takže mám pocit, že je všechno hned vidět, ale nejím sladký. No vážím 60 kg 😒 kde je ta doba, kdy jsem měla 54 kg a mohla jíst všechno 😀

hojda
19. čer 2014

@ali34 Tak to bych časově nedala, ani kdybych se rozkrájela, bez hlídání jsem ráda, že dám tu hodinu denně 4x až 5x týdně.

hojda
19. čer 2014

@lenka5731 Krásné výsledky!!!! A jak to máš s hlídáním? Pro mě jen ten pohyb bez toho hlídání fakt složitý, jsem ráda, že dám doma těch 5 hodin za týden max.

hojda
19. čer 2014

Já se chystám o víkendu na velký nákup v dm, mám tam slevu 25% na produkty alnatura, tak si to tam chci pořádně projít a pak ještě sleva 15% na celý nákup. Nemáte nějaký tip, co je tam dobrý koupit?