1. 4. 2014 - hubneme a cvičíme, výmluvy neznáme

yamdena
30. bře 2014

Milá děvčata,

na základě tématu https://www.modrykonik.cz/forum/chci-shubnout/potrebuju-zase-nastartovat-do-hubnuti-nakopnete-me/ otevírám novou diskusi, která má za cíl motivovat Vás (i mě) k tomu, abychom na sobě zapracovaly. Každá z nás má jiné představy o své vysněné postavě a způsobech, jak jí dosáhnout - jedno však máme společné - toužíme po tom vypadat lépe a cítit se dobře.

Jde ale i o to, že člověku se často nechce, je unavený, něco na něj leze, musí ještě udělat to či ono, je ve stresu... pojďme společně odhalovat VÝMLUVY, proč se nedržíme svého plánu a nacházet ZPŮSOBY, JAK JE PŘEKONAT!

Těším se na Vaše příspěvky 😉

karos
26. kvě 2014

holky, tak dnešní den byl totálně na h..... holky jsou nemocné, manžel přišel z práce a ten taky, takže celý den jsem byla doma zavřená a je mi strašně mizerně. ani jill jsem nestihla. vítej depko!!!!

zvirka
27. kvě 2014

Zdravím vššchny, tak u mě taky na h.... Včera jsem sotva přežila práci, doslova, motala se mi hlava, bylo mi blbě. Přijdu domů a 38,4. Tak jsem zalehla a večer i noc v horečkách, k ránu se mi to konečně podařilo srzit paralenem. Bacil stále drží a nevzdává se, bolí mě v krku, šíleně hlava, hleny.... 😝 No jsem úplně vyřízená. Dnes byla pro malého ve školce tchýně, pak šel spát, tak jsem ji mohla vyexpedovat a šla jsem spát taky a to jsem přitom prospala celé dopoledne. No jídlo teď neřeším vůbec, vlastně ani moc nejím, nemám chuť, je mi fakt blbě.
@karos Snad se to Vám i nám brzo zlepší, s dítětem doma je to na nic, ještě si to živě pamatuju, jak jsem v horečkách lítala kolem mimina..... Teď je aspoň malý ve školce dopoledne, zítra i spí, práci jsem odvolala, tak snad to ještě trochu vyležím a bude líp. A co u doktorky, řekla Ti něco?

karos
27. kvě 2014

@zvirka jo, u dr. jsme byli, mladší má atb, starší už je na tom lépe. tu to postihlo o víkendu zrovna na oslavu jejích narozenin. tak se to letos vůbec nevydařilo. sárinka už je dnes super, ale včera odpoledne to nebyla ona, vysoké horečky, nechtěla nic jíst, pít, raději už nevzpomínat. dneska už je v pohodě, tak snad už to nejhorší máme za sebou. zítra zajdem aspoň pro pečivo do obchodu, odpoledne půjdu do AJ, tak už ten program budu mít taky trochu pestřejší. ale tyto dva dny byly pro mě fakt ubíjející... ale hold to je rodičovský úděl...
markét, tak se z toho taky dostaň co nejrychleji, hlavně si odpočiň a všechno ostatní hoď za hlavu, práce neuteče, zdraví je důležitější. a aspoň nějaké ovoce nejíš? ať máš vitamíny?

zvirka
27. kvě 2014

@karos Tak snad už to bude lepší, já taky vždycky šílím, když má Mireček vysoké horečky. Ale ty děti to tak prostě mívají a mám pocit, že to snáší mnohem líp než dospělí. jakmile mu to klesne pod 39, už leze z postele a hrát, hrát a hrát si. 😉

Nemám vůbec na nic chuť, včera večer jsem si dala kousek medovníku, na nic jiného jsem neměla chuť a měli jsme ho doma, tak jsem ho včera rozdělala. Dnes jsem ho snídala, oběd ještě čočkovka od včera. Na večeři manžel objednal pizzu, přišel až 18,30. No kousek jsem si dala. já vím, je to hrůza to jídlo, ale teď to prostě neřeším.

zvirka
27. kvě 2014

@karos A super, že máš aspoň nějaké odreagování, navíc AJ se určitě bude hodit 😉

karos
27. kvě 2014

@zvirka to se určitě bude hodit, akorát na to nemám tolik času, kolik bych potřebovala. mám doučování NJ, tak když sára spí, tak dělám přípravy. takže aj je poskromnu. jinak na mě už taky něco leze, začlo mě šíleně bolet v krku a zítřek bude asi hodně náročný! i s jill jsem dnes měla docela problémy!

lenka5731
28. kvě 2014

Všem marodům přeju brzké uzdravení 😉

Dnes je středa - po týdnu měření a metr ukazuje, pas -1 cm, břicho -2 cm, zadek -1cm, stehno -1 cm. Další měření bude až za dva týdny, teď bude trochu vyjímečný režim.

hojda
28. kvě 2014

Holky já užívám přes 2 měsíce Citricidal (je to z grepových jadýrek, ve vysoké koncentraci, snižuje to chut na sladké, ničí plísně v organismu a podporuje imunitu), dávám kapku i dětem.

hojda
28. kvě 2014

@lenka5731 Co je vyjímečný režim 😀

lenka5731
28. kvě 2014

@hojda 8 dní mimo domov

hojda
28. kvě 2014

@lenka5731 Já jela k rodičům na týden vyzbrojená odšťavňovačem a krabicí jídla 😀 .

zvirka
28. kvě 2014

@lenka5731 Gratuluju, to jsou super výsledky!

Mně teda váha stojí, ale jsem ráda, při mé současné stravě. S nemocí je malinko líp, zas jsem to dnes trošku vyležela, ještě tak dva dny a doufám, že na víkend už bude dobře, chceme jít v so i ne na dětský den, pokaždé jinam. loni jsme byli na takovém klasické vesnickém, který pořádali na hřišti jedné městské části, tady ty okrajové čtvrti Olomouce jsou všechno bývalé vesnice připojené před necelými sto lety k Olomouci, takže to tam funguje podobně jako na vesnici. mirečkovi se to moc líbilo, plnil různé úkoly, posbíral bonbony, no prostě super, tak letos vyrazíme zas 😉

@karos No asis to chytla od holek, snad se Ti to nerozjede jako mně 😝 To bych nikomu nepřála. Mně už strašně chybí cvičení, naposled jsem cvičila minulý pátek. Ale pořád mám šílené bolesti hlavy z rýmy, tak to prostě nejde, i když horečku už nemám. Ach jo. ☹

zvirka
28. kvě 2014

@hojda A funguje ten grep? Já užívám chrom a myslím, že trošku to zabírá, ale žádný zázrak.

hojda
28. kvě 2014

@zvirka Na imunity bych řekla, že dobrý, na ty chutě se mi víc osvědčilo, správné složení jídel, správný poměr.

karos
28. kvě 2014

holky, tak další náročný den za mnou. včera večer horečka, dnes bolest v krku, ale to je nic. nejhůř je teď se sárinkou, stále se jí nelepší ten zánět průdušek, byly jsme znovu u dr., pak jsme šli na rtg plic, zda to náhodou není zápal plic, díky bohu není. do 14hod. jsem čekala na výsledky krve, visela nad námi hrozba pobytu v nemocnici. nejhorší je, že má už čtvrtý den horečky a nechce moc pít. takže tam stejně nakonec skončíme na kapačkách. já mám ze všeho takové nervy a hrůzu!!!
s jídlem dnes u mě dobré, protože jsem pomalu měla problém něco sníst z toho stresu, zvážím se a změřím nejspíš v neděli, začíná totiž další měsíc a doufám, že výsledky budou optimističtější než minule.

hojda
28. kvě 2014

@karos Tak ať jste brzo fit☹. co třeba meloun? nevzala by si ho? Tam je plno vody....

karos
28. kvě 2014

@hojda taky jsem o něm uvažovala... prostě z flašky pít nechce, tak ji to dáváme přes stříkačku a lítáme za ní jak blbci. a výsledek je za odpoledne 250ml čaje a kompotu a 100ml polévky.

hojda
28. kvě 2014

@karos To znám, to mi malá dělala hodně dlouho, nechtěla vůbec pít, pěkný masakr na nervy ☹ . Pořád nám hrozilo sondování..... 😝 . Nebo zkusit brčko? Moje děti milují šťávy z odšťavňovače, udělám jednu velkou sklenici a dám jim tam dvě brčka a oni se předhánějí, kdo vysosne víc🙂.

karos
28. kvě 2014

@hojda přes brčko asi ne, je ještě malá. a na nervy to fakt je. jsem už tak vyčerpaná, že by mi nepomohl asi ani týden ve wellnes ☹ a šťávu jsem takhle dělala jednou, ale to mi ta starší nepije, ona je strašná frfňa po taťkovi a dědovi...

hojda
28. kvě 2014

@karos Tak to brčko zkus, četla jsem tu od holek, že jim s tím děti pijou třeba od roku, třeba jí to zaujme.....přeju, aby se to upravilo, co nejříve.

zvirka
29. kvě 2014

@karos Ahoj, teď to tady čtu, vydrž. Dokážu si to představit, já bych se taky hroutila. Ale vydrž, maminku teď potřebuje ze všeho nejvíc, tlustou nebo hubenou, kašli na všechno ostatní. Zkus nějakou flašku přímo s brčkem, malému jsem teď koupila od Tescomy a krásně se rozpil, vysosne tři deci jako nic. Jsou i pro menší děti, kamarádce tak holčička krásně začala pít. Myslím na Tebe, drž se.

U nás střídavě oblačno, mě včera večer zase chytla žravá, radši se ani nebudu rozepisovat 😔 Nemoc se pomalu zlepšuje, ale Mirečka manžel přivedl po obědě z školky a zas má horečku, teď spinká, já nevím, jestli si ten bacil předáváme nebo co. Tak dneškem mi asi končí léčení, Mireček zítra zůstane doma, manžel musí do práce, tak snad to dám. Hlava lepší, v sobotu bych chtěla začít cvičit. Máme konec měsíce, ale obávám se, že u mě asi vůbecnemá cenu se vážit a přeměřovat, asi by tam nebyl absolutně žádný posun 😔

hojda
29. kvě 2014

@zvirka Určitě si dej oddych, po té nemoci nemá cenu cvičení hrotit, až bude cítit, že jsi opravdu ok, tak začni. Přeju brzké uzdravení všem. U mě tento měsíc tak žádné závratné výsledky nebudou....hlavně, že to nejde aspoň nahoru.

zvirka
29. kvě 2014

Kdy dáme přeměření, v neděli 1.?

sarkad2856
29. kvě 2014

Ahojte, no taky asi nebudou výsledky ☹ mám i zdrav problémy
bolí mě i vlasy na hlavě 😠 ☹ jse unavená takže jsem si musela koupit vitamíny v tabletkách,pokud je to tím počasím.tach chci sluníčko ... v práci máme 19 stupnu jako mazec
Takže do jídla se nutím, tak nevím nevím a o cvičení taky raději nemluvím ... zítra je konečně pátek a pauza se těším jak malá 🙂

hojda
29. kvě 2014

Já dneska taky chytla bolehlav, tak jsem musela slupnout růžovku, ani cvičení jsem nedala.....měření tedy v neděli, já měřím vždy v pondělí ,ale ten jeden den to už nezachrání....v sobotu jdu ke kadeřnici, tak půjdu asi dohola, aby byl nějaký úbytek na váze🙂.

karos
30. kvě 2014

holky, vidím, že tady se šíří ty nemoci i přes počítač! u nás se to trochu uklidnilo u dětí, dneska ještě kontrola se sárinkou, snad to bude lepší. ale bacily dokonale přeskočily na mě, ale to neva. já se s tím snad nějak poperu, lepší, než aby to měly děti. jinak tento týden bylo pro mě mateřství očistcem! síly budu sbírat asi ještě hodně dlouho! já se ani nedivím, že je plno lidí nemocných. jen si vemte počasí před 14 dny, minulý týden a tento týden. ty výkyvy jsou strašné!

zvirka
30. kvě 2014

Ahoj holky, tak fajn, že je líp. No já po dnešním vážení musím říct, že u mě posun bude, ale směrem nahoru 🙄 prostě v té nemoci jsem žrala, co mi přišlo pod ruku, no. A 14 dní bez cvičení, to je taky poznat. jak začnu Jill, tak se asi nebudu moct 3 dny hnout 😅
S malým dneska doma mazec, pořád mám bolehlav a uspávala jsem ho hodinu a půl po obědě!!!! Byl unavený, víčka mu padala, sotva se plazil, ale prostě ne a ne. No nakonec jsem ho zavřela v pokojíčky, padla do postele a vzbudila se za dvě hodiny. No ještě nejsem úplně zdravá, cítím to, Jill asi až v pondělí.

Pak napište, jestli se někam chystáte na Den dětí a jaké to bylo, zajímalo by mě, jak se slaví v jiných regionech, my jdem v so i ne 😉 A v neděli to bude u jednoho jezera kousek od Olomouce, Poděbrady s to jmenuje a bude tam GRILOVAČKA! My jsme panelákoví, takže doma nic takového nemíváme, tak se obávám, že podlehnu. Ale zkusím si dát aspoň kousek masa, pokud bude, místo nějaké klobásky.

zvirka
31. kvě 2014

Tak, dámy, začínám dvouměsíční inventuru: dneska jsem konečně měla obnovenou premiéru Six week pack L 1, tak jsem se rovnou poměřila. Udávám rozdíl za dva měsíce celkem, v závorce proti minulému měsíci. Váha: +0,4 (+0,6), pneumatička: -3 cm (-1 cm), boky (zadek, nevím, jaký je v tom rozdíl, prostě největší obvod přes zadek 😀 ) -3 cm (-2 cm), stehno -3 cm (-1 cm). Tak je vidět, že cvičení dělá hodně. I při zvýšené váze mám úbytky v cm. A to jsem posledních 14 dní necvičila, ale těch 14 předtím byl Ripped level 3 a 4, ten byl teda fakt super, za mě zatím nejúčinnější. Chtěla bych za další měsíc dát 2 kila a ještě nějaké cm, ať na dovolené trošku vypadám. Sice nejedeme nikam k moři, ale i tak člověk se chce cítit dobře. Cvičení mi problém nedělá, hlavně bojuju s jídlem. Snažím se teď zaměřit na krizovou dobu, tj. od večeře do cca 21,00. Musím si naplánovat aktivity, jak chvilku nic nedělám, chytají mě chutě. Je to fakt těžké, ale bojuju.

Dodejte míry, ať se pokocháme, jak nám to krásně jde. 😉 😎

karos
31. kvě 2014

@zvirka ahoj markét, já dodám zítra. už mám nachystaný metr... nedělám si nějaké velké iluze, tento týden absolutně žádný pohyb, jen jednou Jill. ale teď jsem tak nachlazená, že bůh ví, kdy budu cvičit. doufám, že zítra zvládnu aspoň procházku.

hojda
1. čer 2014

Holky já to dám od počátku mého hubnutí tj. od 10.3. a pak za poslední měsíc.

váha: - 4,3 kg (+0,3kg)
% tuku: -4,5% (-1%)
pas: -6cm (-1cm)
boky:-5cm (-1cm)
stehno:-3cm (-1cm)
ruce: -2cm (0cm)

Váha šla malinko nahoru, ale % tuku a nějaké cm dolů. Já bych chtěla zase pořádně rozjet to jídlo a možná zkusit tento měsíc Jill, nevím jestli mě to bude bavit....Už mi dochází seriál Sex ve měste, tak nevím u čeho budu cvičit pak...... ☹ . Nemáte nějaký nápad na dobrý seriál? (Ne styl Ordinace atd. 😀 )