1. 4. 2014 - hubneme a cvičíme, výmluvy neznáme

yamdena
30. bře 2014

Milá děvčata,

na základě tématu https://www.modrykonik.cz/forum/chci-shubnout/potrebuju-zase-nastartovat-do-hubnuti-nakopnete-me/ otevírám novou diskusi, která má za cíl motivovat Vás (i mě) k tomu, abychom na sobě zapracovaly. Každá z nás má jiné představy o své vysněné postavě a způsobech, jak jí dosáhnout - jedno však máme společné - toužíme po tom vypadat lépe a cítit se dobře.

Jde ale i o to, že člověku se často nechce, je unavený, něco na něj leze, musí ještě udělat to či ono, je ve stresu... pojďme společně odhalovat VÝMLUVY, proč se nedržíme svého plánu a nacházet ZPŮSOBY, JAK JE PŘEKONAT!

Těším se na Vaše příspěvky 😉

lenka5731
20. čer 2014

@zvirka taky tipuju MS..? i když s tim jídlem by to taky chtělo něco udělat. 🙂

@hojda nestraš 😀 objednala jsem 2,5 kg balení 😀 😀 nehodlám to nějak vychutnávat, jen to mixnu, klidně na husto, aby toho bylo málo a kopnu to do sebe po cvičení na žízen a pak to zapiju vodou ... Je pravda, že tu chut neznám, ale v tuhle chvíli se mi toto řešení zamlouvá víc než ten nápoj z DM, kterej má příšerný složení 😒

hojda
20. čer 2014

@lenka5731 Tak to se obávám , že to do sebe jen tak nekopneš☹, já byly taky odhodlaná, ale fakt mi to nešlo, musela jsem z toho dělat tu polívku a to po cvičení tedy nic moc. Když se tam dá málo vody, tak je to opravdu hodně hustá kaše, to ti nepůjde ani pít a když to zase víc naředíš, tak je toho docela dost na pití s tou divnou chutí. Já toho měla 1 kg a měla jsem s tím co dělat...dá se to třeba přidávat do polívek, do placek, nevím jestli znáš hrašku? Ale ta už je ochucená, tohle je prostě namletý sušený hrách. jestli ho máš doma, tak si dej do pusy trochu toho hrachu a cucej to, ta chuť je podle mě úplně stejná.

lenka5731
20. čer 2014

@hojda uvidíme 😅

hojda
20. čer 2014

@lenka5731 Ten konopný jsme taky viděla v dm, tam bych se chuti nebála, konopných semínek bych se ujedla 😀

lenka5731
20. čer 2014

@hojda tak mi to nedalo, nacpala jsem si pusu syrovým půleným žlutým hrachem a rozkousala to, nic špatného necítím, dala bych si klidně ještě 😕 🙂

to ani nevím, že v DM mají konopný, kouknu na to. Nevíš z hlavy množství, složení a cenu? Když tam chodí člověk většinou s dětmi, tak si spousty věcí nevšimne. 😝 Konopný semínka mám už dva měsíce koupený, 400 gramů, ale zatím jsem to neotevřela, ted frčím na chia 🙂 Nevíš, jestli mají v DM tyčinky chimpanzee? Jsou mi nějaké povědomé ... Objednala jsem si je ted taky na zkoušku.

hojda
20. čer 2014

@lenka5731 Tak dobrý, zkouškou prošel, tak ti snad bude vyhovovat. Ten konopný myslím, cena 120,- ale možná kecám, už je to dlouho, co jsem na něj koukala a moc ho nebylo 300g odhad....

Konopné semínko kupuju tohle http://www.carun.cz/konopne-seminko-loupane. chutná to jako oríšky, takže fakt dobrý, ještě se chystám na konopný olej. Dala jsem se teď do čtení Bioabecedáře a hrozně moc se tam člověk dozví o jídle (nemusí to být jen bio). a zrovna mám kapitolu oleje🙂.

hojda
20. čer 2014

@lenka5731 Chimpanze nevím, ale možná já. já je registruju v časopisech, ale nejsem si jistá, jestli jsem je viděla i naživo v tom Dm.

zvirka
20. čer 2014

@lenka5731 Ty Chimpanze tam amjí, viděla jsem je tam.

@hojda MS nečekám, beru HA a ještě mám půl platíčka. Dneska to hlídám a skoro vůbec nečůrám, už mám třetí zelený čaj a byla jsem jen jednou a to jsem sotva cvrkla, jinak bývám učůraná hrozně. A nevím, že bych snšdla něco moc soleného nebo tak.... No koupila jsem dneska meloun, tak ten dám pak taky, mohlo by to trochu pomoct.

A musím se pochlubit, kdo cvičí six pack, dneska jsem dala side plank poprvé v těžší verzi 😎

hojda
20. čer 2014

@zvirka A nemůže to být tou HA? Já se přiznám, že jsem s ní už nadobro sekla, nějak člověk od porodu dětí vidí všechno trošku jinak a už nic takového brát nechci.

zvirka
21. čer 2014

@hojda Myslím, že ne, beru ji už dlouho, nikdy žádný problém. já vím, že to není úplně ono, brát HA. Já ji beru hlavně kvůli sobě, mívala jsem hrozně silnou MS, šílené křeče, nezabíraly žádné prášky, prostě hrůza. Tak radši i pár kil navíc než zase něco takového. Stačilo mi vysazení, než jsem otěhotněla, byla to fakt hrůza příšerná, fuj.

zvirka
22. čer 2014

Zdravím, holky, tak jak to šlo o víkendu? Já děs běs. V pátek jsem lítala, abych stihla navařit, napéct (manžel slavil svátek a dnes mají přijít přát babička s dědou, který má zároveň narozky), zajet s malým na velký nákup, odcvičit si.... no a nějak jsem to asi přehnala. Nemohla jsem usnout, ráno v so byla brzo vzhůru, už druhou noc za sebou a padly na mě zase ty moje psychické problémy, jako vždy, když jsem unavená. Takže v so ráno místo zoo jsem si vzala prášky a zalehla, pospávala jsem celý den. Dnes je to o něco málo lepší, vyspala jsem se díky práškům na spaní, tak aspoň to. Měli jsme jet na zámek Plumlov, kde měli být hrané ukázky z různých pohádek, ale malý si postavil hlavu, že ne a nepojede, že chce na hřiště. Tak jsme nakonec vzdali přemlouvání a šli s taťkou na hřiště. Já jsem si zacvičila Jill, teď piju proteiňák a je mi líp. Snad zvládnu i babičku s dědou 🙄

hojda
22. čer 2014

Já taky nic moc, víkendy začínají být plné akcí a je problém stíhat cvičení a vyvařovat jídlo pro sebe... 😠 . V sobotu jsme byli na návštěvě u bráchy se švagrovou a dneska byl u nás dětský den a hned potom svatojánská slavnost ve školce, takže celé dopoledne jsem pekla buchty do školky a vařila oběd a po obědě jsem hned vyrazili a vrátili se v 8 večer......někdo tam dokonce i spal ve stanech 🙂 .

lenka5731
22. čer 2014

Já o víkendu jídlo normálně jako vždy, ale bez cvičení. Jednak jsem se minulý týden dost přetáhla - za 6 dnů 22 km běhání + Jill, ale hlavně jsme malovali, takže včera i dnes několik hodin malování a úklid. Navíc dnes 1. den ms. 😠 Včera jsme snídali i obědvali bzl chleba s fazolovou pomazánkou, nějak nám ty fazole zbyly, tak jsem uvítala tenhle recept, který jsem náhodou našla na netu http://veganza.cz/index.php/dezerty/316-fazolov... Před chvílí jsem to vytáhla z trouby a není to vůbec špatné, vyzkoušejte. 🙂 Včera k večeři sushi z tuňáka a dnes k večeři losos. V pátek jsme dostali klasické zákusky, které jsem měla vždycky ráda, ale ani jsem neochutnala, vůbec mě to už neláká.

@hojda tak jak jsi v DM nakoupila? My jsme se v DM nakonec taky stavili, všimla jsem si toho konopného proteinu, tak jsem ho koupila. Je to 210 gramů za 199 Kč, takže po slevě cca 170. Vzala jsem m.j. i kokosové mléko, ne v konzervě, ale v litrové krabici, a to je teda lahůdka. Chutná to celé rodině. Trochu to přehnali s aroma, chutná a voní to jako nanuk Ledňáček 😀

hojda
22. čer 2014

@lenka5731 Nakoupila jsem slušně🙂, mám tu pár věci na vyzkoušení, tak jsem zvědavá, jaké budou. Na to kokosové mléko jsem tam taky koukala, ale měla jsem strach, že to bude mít chuť jako opravdové mléko z kokosu. Nedávno jsme koupili kokos s to mlíko všechno vyhodili, protože nám vůbec nechutnalo, nevím jestli to byl špatný kokos....A už jsi zkoušela ten konopný, jakou má chuť? U něj je právě blbý, že má té bílkoviny méně, tak se ho musí dávat větší množství a to máš pak opravdu jen na pár dávek☹, oproti tomu hrachovému, to pak vyjde hodně draho. Na recept kouknu. Malování nás taky čeká, chceme malé udělat konečně pokojíček, tak to bude taky rozcvička 😀 . U nás moc ryby neletí, bohužel ☹ , ač mám taťku rybáře, tak jsem se ryby nikdy jíst nenaučila....já vždycky říkám, že nejlepší ryba je prase 😀 . Tak se aspoň prolévám rybím olejem s omega 3, to je taky důležité pro hubnutí.

karos
22. čer 2014

holky, tak u mě víkend asi takto: včera dopoledne hodina s kočárkem, večer jill -level 3, dnes dopoledne hodina s kočárkem, večer jill level 1. s jídlem je to teď hrůza, prostě jsem naprostá koza, kdybych pořádně jedla jako před měsícem, či dvěmi, tak mám možná nějaké kilo dole... ale ne, tak si kousek ždibnu, za chvíli zas něco... a mám pocit, že tak to chodí celý den kromě doby, kdy nejsme doma... fakt mám na sebe vztek, je to v hlavě, vracím se bohužel do starých kolejí...

lenka5731
22. čer 2014

@hojda ten konopný jsem ještě nezkoušela, možná zítra, pokud budu cvičit. Všimla jsem si, že má v dávce jen 15 gramů proteinů oproti hrachovému, který má 36 gramů, ale zase má příznivější složení a víc ostatních látek .., tak jsem chtěla vyzkoušet oboje. Já si namlouvám a doufám, že mám bílkovin dost, jím hodně luštěnin a denně ořechy a semínka atd. Srovnání s klasickým kokosem nemám, ten jsem měla naposledy snad před 15 lety a vím, že mi to mlíko taky vůbec nechutnalo. To mlíko z krabice je fakt moc dobré (tvrdí to i manžel a i děti, kdybych to nechránila vlastním tělem, už by to asi bylo vypité 🙂 ), až zase otevřeme konzervu s kokosovým mlíkem, tak to z toho zkusím nějak vyrobit. Tak jsem už snědla asi pětinu plechu té buchty- trocha bílkovin na noc 😀 😀 Není v tom žádný tuk a je to dost málo sladké.

hojda
22. čer 2014

@karos Cvičení super! Snad to jídlo nějak dotáhneš, držím palce!

karos
23. čer 2014

@hojda díky za pochvalu, jo, cvičení dobré... teď se bohužel potýkám s menšími problémy v oblasti psychiky, které mi v tom hubnutí moc nepomáhají...

lenka5731
23. čer 2014

Ahoj, dnes už odcvičeno 6w6p + výzva na břicho, večer by snad mohlo vyjít běhání
@hojda ten konopný proteiňák z DM chuťově nic moc, ale vypít se to dalo v pohodě. 🙂

petraukulele
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zvirka
23. čer 2014

@karos Ahoj, myslím na Tebe. Taky teď na tom nejsem nejlíp, přes léto budu bez práce a ještě nevím, jestli vůbec od září budu zas něco mít..... No nemám z toho nejlepší pocity, ale hlavní je pro mě Mireček, aby mohl být ve školce pokud možno jen půl dne. Navíc nějak zase přibírám, nechápu, jím celkem slušně, cvičím skoro denně. Dnes 30 days L1, pěkně jsem se zapotila, jsem si myslela, jak si odpočinu 😀

25ka
27. čer 2014

holky počula som ze ku spravnej strave a pohybu ze zhubnout pomaha aj zdravotnická obuv je to pravda? alebo len taký mítus?

hojda
30. čer 2014

@25ka To bude asi ta obuv s tou válcovou podrážkou, ale už jsem četla, že je to blbost.

25ka
30. čer 2014

@hojda válcová? možes mi poslat foto neviem si ju predstavyt

sarkad2856
3. črc 2014

Ahojte holky,tak jak Vám to jde?Já jsem se dala na detox tak jsem zvědavá

25ka
16. črc 2014

@hojda chcela by som si kupit botičky tu [url=http://www.pp-servis.eu/zdravotni-obuv/2/[/url] má niektorá znich valcovú podražku? stale neviem ako to vyzerá ale napada ma ze ako keby rolky napr z toaletaka isteze v mensom myslis a poskladane velka seba? niečo take? inac ma nic nenapadá.

rada26
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
25ka
8. srp 2014

na netu som tu valcovu obuv nenasla mozete mi niekto povedat ako to vyzera a ci je na tejto stranke? [url=http://www.pp-servis.eu/zdravotni-obuv/2/[/url] ja vazne netusim jak to vypada a ked mi to ma pomoct tak si to kupim

zuzkadietka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petaov
6. črc 2020

Ahoj, cvičí tu ještě někdo? Bylo by fajn se podporovat.