1. 4. 2014 - hubneme a cvičíme, výmluvy neznáme

yamdena
30. bře 2014

Milá děvčata,

na základě tématu https://www.modrykonik.cz/forum/chci-shubnout/potrebuju-zase-nastartovat-do-hubnuti-nakopnete-me/ otevírám novou diskusi, která má za cíl motivovat Vás (i mě) k tomu, abychom na sobě zapracovaly. Každá z nás má jiné představy o své vysněné postavě a způsobech, jak jí dosáhnout - jedno však máme společné - toužíme po tom vypadat lépe a cítit se dobře.

Jde ale i o to, že člověku se často nechce, je unavený, něco na něj leze, musí ještě udělat to či ono, je ve stresu... pojďme společně odhalovat VÝMLUVY, proč se nedržíme svého plánu a nacházet ZPŮSOBY, JAK JE PŘEKONAT!

Těším se na Vaše příspěvky 😉

hojda
17. dub 2014

@junysek Kousek výše je línk na jídelníček🙂

junysek
17. dub 2014

@hojda jojo už jsem našla 🙂 děkuju

karos
18. dub 2014

holky, tak jak se máte před velikonocemi? já už se těším na zítra na mazanec, který si dám bez výčitek. včera jsem po téměř 2 letech oblékla své milované jeansy, tak mě to nakoplo. Byl to jeden z cílů, který jsem si dávala v říjnu, když jsem začínala hubnout! o tom se mi fakt ani nesnilo...

hojda
18. dub 2014

@karos TAk to gratuluju k výsledkům, nás čeká cestování po návštěvách, tak to bude s jídlem špatné ☹

karos
18. dub 2014

@hojda tak to zas nás moc ne... ale to víš, taky mám nakoupené nějaké dobroty - hlavně teda sýry, které mám ráda a trošku si ty velikonoce zpestřím... sama jsem byla překvapená, řekla bych, že ty kalhoty má na svědomí v mém případě jill... no nic, ale nesmíme usnout na vavřínech, jede se dál, ještě bych chtěla dát tak 5-7kg dolu, ale vše časem, ne hned za měsíc nebo dva... je to hold běh na dlouhou trať

hojda
18. dub 2014

@karos No my objíždíme příbuzenstvo a každý má nachystáno, takže tak...

lucy84
18. dub 2014

holky,já jsem posledních několik dní tak chcíplá,že jsem cvičení bohužel nedala,ale jinak se v jídle celkem držím,až teda na nějaké prohřešky,to přiznávám...držte se 🙂

kaatkah
18. dub 2014

@lucy84 Je to tím počasím. Já jsem také bez energie a chuti na cvičení. Doufám, že brzy vysvitne sluníčko a budu mít zase plno elánu 🙂

sarkad2856
18. dub 2014

Já jsem se právě jak bych to řekla slušně,no nažrala 😀 nebyla jsem doma a tak jsem měla i chut i hlad na něco vařeného,nakonec jsem dělala zeleninový salát s kuřecím a hrst těstovinama,ale napapala jsem se 🙂 Jinak jsem taky cvičení nic moc nedala,ale váha konečně nejde nahoru 🙂 tak aspon něco

hojda
18. dub 2014

Já se zase konečně dostala do tempa cvíčení a ty Velíkonoce mí to zase stopnou.

sarkad2856
19. dub 2014

Taky začnu po velikonocích pilněji cvičit 🙂 jinak jsem právě vytáhla šnečky z listového těsta a jsou dobré 😀 , jdu zítra na návštěvu,tak at nejdu po prázdnu,doufám že to nesežeru 😀 ne musím to někam schovat

karos
19. dub 2014

jejda, tak dnešní den naprosta katastrofa!!!! luxusní oběd, pak odpoledne sladkosti, sýrečky, VÍNEČKO a teď je mi zle!!! doufám, že tímto pro mě Velikonoční obžerství končí! ty výčitky, ach jo... hubnutí zdar

sarkad2856
19. dub 2014

Holy po velikoncích snad bude líp a všichni se do toho opřeme 😉 naplno ano hubnutí zdar 🙂

erinyekleio
19. dub 2014

Ahoj ráda bych se přidala. Jsem 4 měsíce po porodu a bohužel jsem přibrala 27 kg. V nemocnici jsem nechala 9,ale s kojením jsem začala zase nabírat, takže ted mám nahoře od porodu 24 kg. Měřím 178 cm a vážím 115 kg. Jsem z toho zoufalá a nevím jak začít. kojit jsem přestala před 3 týdny, a začala menstruovat, takže to vidím tak,že tělo se vrátilo do normálu. Už nemám takový hlad jako předtím, ale nevím kde začít. Děkuji

karos
20. dub 2014

@erinyekleio ahojky, snaž se postupně, ne hned radikálně od začátku. tím myslím, abys každý den (pokud možno) začla třeba chodit s kočárkem, po nějaké době přidat doma cvičení nebo fitko, kolo, bazén (podle možností), stejně tak úprava jídelníčku - zkoušej pětkrát denně, pravidelně a postupně ubírej na porci a snaž se vybírat zdravější věci a omezovat sladké a tuky. ale jak jsem psala, všeho s mírou a postupně... to je asi tak můj názor. a hlavně - hubnutí nebo změna životního stylu je dlouhodobý proces, tak musíš vytrvat a ne hned chtít po prvním týdnu -5kg dolů. ale to ty určitě víš, že?

kasa
20. dub 2014

Ahojki ráda se po velikonocích přidám do klubu hubnoucích,musím zhodit aspon 4 kg do června kdy mám svatbu.Ted měřím 160cm a vážím 65 kg,už jsem měla 68 3 měsíce zpátky,ty 3 kg šli dolu ,ale ted se to zastavilo.

kasa
20. dub 2014

Hlavně se nemůžu nějak pořád zbavit chuti na sladké.

zvirka
20. dub 2014

Zdravím všechny nové a přeju hodně úspěchů! Děvčata, jak to jde o Velikonocích? Mně teda bledě... Beránek, cukroví, čokoláda.... No radši ani nepíšu, jak jsem poslední dny jedla, protože by se Vám ježily vlasy hrůzou.

Ale aspoň jakž takž cvičím. Před chvílí jsem docvičila Ripped week 1, ale teda cvíčo bylo jen 4x, protože jsme měli 3 dny v opravě počítač. Konečně jsem se ale začala měřit a ve srovnání s před 14 dny mám 1 cm na břichu a 1 cm na stehnech dole! Možná se Vám to nezdá nějak úžasné, ale mám hrozný komplex ze stehen, prostě mi tam jde všechen tuk, mám problém i třeba s kupováním kalhot, takže jsem naprosto nadšená, že se to pohnulo!!! Zítra začnu week 2, no a jsem zvědavá, jaké budou míry po celém Ripped. Akorát teda budu muset krouhnout to sladké, hlavně večer, to je moje nemoc. Co na to děláte? Já prostě nejsem schopná se přesvědčit, že budu chroupat mrkev místo čokošky. Jedině zabírá prostě nemít to doma, jenže něžiju sama, že, takže malý i manžel mají pořád něco doma, no je to těžké.

sarkad2856
20. dub 2014

Tak s tím jídlem jsem podobně akorát teda nejím cukroví ,ale dneska oběd u mamky a tam řízek s bramborovým salatem 🙂 ale byla to mnamka ještě ted jsem nažraná 😀
ale taky začnu pořádně s jídlem příští týden

sarkad2856
20. dub 2014

@zvirka Tak at manžel schová 🙂 a co si udělat třeba zelninový salt trochu dresinku? já teda někdy když mám velkou chut tak nakrajím okurek a rajče a stačí mi to 😉

zvirka
20. dub 2014

@sarkad2856 Já bych to na něm vydyndala, i kdyby schoval. Dneska už jsem se držela, večeře těstoviny a tuňák se zeleninou. Pak teda kousek zmrzliny, nemohla jsem odolat, ale jinak fajn. No zítra udělám vajíčkový salát a máme koupenou veku, tak budou chlebíčky, to já miluju, ale od úterka zase jedu přísně, počítání, vážení.

karos
20. dub 2014

holky, je to fakt boj... já dnes taky trochu ujížděla, ale bylo to lepší než včera. ještě zítřek a pak snad bude líp, i když se mi blíží menses, ach jo.
dneska jsme si s manželem udělali vyjížďku na kole, vše bylo super! akorát v lese jsem přejela hada. byl natáhnutý, myslela jsem, že je to klacek... ječela jsem asi ještě kilometr a tak nějak intuitivně jsem měla nohy pořád zvednuté... kupodivu ale ta potvora zůstala celá!!!

zvirka
21. dub 2014

@karos
@sarkad2856

Čau holky, tak my máme za sebou návštěvu u jedněch příbuzných a odpoledne ještě k babičce, tam se sejde celá druhá rodina, tak to máme aspoň za jednou. No u tety jsem dala dva hanácké vdolky, měla je výborné. No ze slušnosti člověk aspoň něco musí, že. Na oběd jsme doma a odpoledne vyrážíme, tak se musím držet, po návratu mě čeká ještě Ripped. Držte se, ty Velikonoce jsou stravovací pohroma 😅

sarkad2856
21. dub 2014

@karos Hoj,no fuj,já potkat hada,tak bud mě trefí šlak,nebo i dobrovolně ujedu i 10 km 😀 já nejsem kamarádka s hadama

@zvirka Hojky,no já už se dneska držím snídaně svačinka dietní i vlastně oběd kuskus s brokolici 😉 no a pak to cvičeníčko až odpoledne, no a zítra do práce

karos
21. dub 2014

holky, já jsem na sebe tak nasraná!!!!! (omlouvám se za to slovo). ale já jsem fakt taková kráva! ujíždím a ujíždím... dnes jsem dělala kynuté knedlíky, no samozřejmě 4 jsem snědla, zelí ach jo. myslela jsem si, že to zvládnu lépe, myslím ty velikonoce. od tohoto roku je začínám nenávidět. jsem unavená jak pes, pořád jen lítám, uklízím, vařim a vyčerpáním pak sežeru co vidím...
co plánujete na zítřejší odlehčený oběd? nechcete mě inspirovat?

karos
21. dub 2014

@sarkad2856 tak to já s hadama taky ne... no byl to opravdu zážitek. ještě že se před mnou nezačal plazit, to bych už dnes nebyla asi mezi živými...

zvirka
21. dub 2014

@karos Já to samé, kašli na to. Zítra asi kuřecí maso, těstoviny, zelenina, takový teplý těstovinový salát asi. Doufám, že se udržím a nedojedu zbytek vajíčkového salátu, co hodlám dnes dělat. Budu ho muset dát taťkovi do práce.

hojda
21. dub 2014

@karos Zítra así níc, u nás pro velký úspěch opět střevní chřípka 😝 . Mínulé průjmová a tentokrát zvracecí.... 😝 Cvíčít nemůžu, protože mí je blbě,....

mataharyy
22. dub 2014

Tak já mám odcvičeno - mrtvo 😅
@karos U nás "odlehčený" oběd pečené maso a knedlíky 😀 😀 🤐

yamdena
autor
22. dub 2014

Zdravím Vás ženy 🙂 o Velikonocích decentně pomlčím, protože kdybych měla vypsat, co všechno jsem snědla, zaplnila bych dvě stránky diskuse :D a začalo to tak nevinně, jednou za dva týdny mám volný den, přesunula jsem ho tak, aby vyšel na Velikonoce a z jednoho volného dne se vyklubaly tři... cvičení jsem absolutně nestíhala, každý večer jsem dělala přípravy na další den. Chtěla jsem začít s pevným režimem dnes, ale nepovedlo se, dnes se budou dojídat zbytky (nádivka, jidáše - hmmm..potírané medem, jak to, že jsem je dříve neznala?).

Od zítřka, tedy, středy, navazuji opět na dietní jídelníček a cvičení 🙂

Pro inspiraci:
toustový chleba 40g, plátkový sýr 30% 40g, kečup 20g (?!)
Lučina jogurtina 50g, tmavý chléb 2 ks
steak z kuřecích prsou 200g, ledový salát s jogurtem 300g
fit musli tyčinka 30g
šmakoun 200g, hlávkový salát 500g, lžička oleje (ehm..půl kila ledového salátu? copak jsem želva? a šmakouna nejím)

@zvirka na chutě na čokoládu mi zabírají ředkvičky (akorát se jejich ostrá chuť trochu bije s kávou 🙂), po mrkvi mám hlad, mátový čaj u mě nefunguje, neboť mi připomíná peprmintovou čokoládu..