1. 4. 2014 - hubneme a cvičíme, výmluvy neznáme

yamdena
30. bře 2014

Milá děvčata,

na základě tématu https://www.modrykonik.cz/forum/chci-shubnout/potrebuju-zase-nastartovat-do-hubnuti-nakopnete-me/ otevírám novou diskusi, která má za cíl motivovat Vás (i mě) k tomu, abychom na sobě zapracovaly. Každá z nás má jiné představy o své vysněné postavě a způsobech, jak jí dosáhnout - jedno však máme společné - toužíme po tom vypadat lépe a cítit se dobře.

Jde ale i o to, že člověku se často nechce, je unavený, něco na něj leze, musí ještě udělat to či ono, je ve stresu... pojďme společně odhalovat VÝMLUVY, proč se nedržíme svého plánu a nacházet ZPŮSOBY, JAK JE PŘEKONAT!

Těším se na Vaše příspěvky 😉

karos
14. kvě 2014

holky, tady je nějak mrtvo! jak se máte? jak jídelníček a cvičení? já cvičila dnes i včera, level 2 od jill. dneska na oběd bylo pohankové rizoto, zítra bude druhá část, je to výborné, doporučuji. co vy chystáte?

hojda
14. kvě 2014

@karos Já cvičení pondělí, úterý a středa🙂, jídlo tak na 80%

hojda
14. kvě 2014

@zvirka A cm taky nemizí???

zvirka
15. kvě 2014

@hojda Tak cm nevím, teď jsem dlouho neměřila, zítra mám poslední den s Ripped, tak chci poměřit, určitě dám vědět. Ale při pohledu do zrcadla je to lepší 😉

@karos Super, že vychází cvičení. Ta dvojka je hnusná na ruce, to si pamatuju, fuj. 😝
Já jídelníček fajn, dneska budu mít brokolicovou polévku s mrkví a krutony. V úterý jsem měla vařený květák s opečenou strouhankou, to dělávala moje máma, a bylo to tak výborné...mňam. Úplně jsem si vybavila, jak jsem to jedla jako malá 🙂 Večeře jsou malinko horší, to vařím i pro chlapy, ale hlídám si porce, vážím a dojídám zeleninou.

karos
15. kvě 2014

@zvirka jo, na ruce je to fakt masakr, kolikrát ty cviky nedám úplně do konce, ale snažím se. jen jsem se dnes měřila a moc to není poznat. ale včera mi rifle padaly, tak nevím, v čem je chyba! asi se neumím měřit. dneska bude ještě hodina badmintonu, takže jill asi až zítra. jednou jsem dala jill, pak badminton a byla jsem úplně ko.

zvirka
15. kvě 2014

@karos No já taky když mám ještě jinou větší fyzickou zátěž a k tomu dám Jill, tak jsem vyřízená. už to většinou radši nespojuju 😅

Nevydržela jsem a odcvičila a změřila se už dnes, ono to jedno cvičení by už moc asi neubralo 😀

Tak, dámy, pozor, Ripped je masakr, ale FUNGUJE!!!

Stav po Ripped: (měřeno týden před začátkem Ripped, ale to je jedno, protože to byla týden pauza bez cvičení)
váha: -0,9 kg
pneumatika: -3,5 cm
boky: -3 cm
stehno: -3 cm

Doporučuju určitě víc než 30 days. Makačka je to hodně podobná, možná malinko větší, ale ne moc. Ale má hodně výhod: level je každý týden nový, cviky se střídají rychleji a podle mě jsou i rozmanitější, cvičíte jen 5-6 dní v týdnu, jeden až dva dny je povinná pauza !!!. A ten účinek je teda super, určitě viditelnější než 30 days.

Tak týden odpočinek a jdu na 6 week pack, už se snad těším, cha chá! 😀

karos
15. kvě 2014

@zvirka obrovská gratulace! já mám strach, že bych ten ripped nezvládla. ještě jsem neměla odvahu se na to podívat na netu. ale jsi fakt dobrá! já mám prostě výdrž na nic! uvidíme příští týden, zda vylezu na Lysou horu bez problému! po třech letech se chystám na hory, se těším jak malé děcko!

karos
15. kvě 2014

@zvirka tak jsem teď tak zběžně prohlédla ten ripped week 1, nevypadá to zle, akorát mám strach, že některé cviky nezvládnu. možná zkusím a uvidím. ale ještě mám před sebou level 3 u shred! ale fakt tě chválím ještě jednou, jsi dobrá, že jsi to zvládla tak perfektně a s takovými výsledky!

zvirka
15. kvě 2014

@karos Děkuju 😵
Lysá je hnusná, to je jeden z nejhnusnějších kopců, jaký jsem kdy lezla, brrr!

Zkus se na to mrknout, není to opravdu tak hrozné. A hodně se to střídá, třeba právě proti 30 days L 2, který je šílený na ruce. A já cvičím jednodušší verzi (až na výjimky) a teď teda week 4 jsem nedala ani jednou celý v tempu, to kardio je tady hnus, jill tomu říká "crazy psycho" a já musím souhlasit, dělám kardio pomaleji a někdy ani nevydržím, skončím 2-3 cviky před nimi a popadám dech. Week 3 jsem nakonec dala v tempu ale tu čtverku nedám. 😝

karos
15. kvě 2014

@zvirka lysá je srdeční záležitost hodně lidí a samozřejmě i moje... a já se neskutečně těším. protože ten pohled z lysé stojí za to. taky záleží, odkud jdeš. je fakt, že to bude asi pro mě záhul, protože jdu bez manžela, takže si bude muset tahat i batoh a to bude sranda! manžel to vždy obstaral! ale to zvládnu. jinak mám období, že bych strašně ráda cvičila, jezdila na kole, chodila po horách, plavala apod. jen mi chybí dvě věci: čas a aupair pro mé rošťandy!

hojda
15. kvě 2014

@zvirka Já se sobě taky víc líbí, ale váha šla teď dolů málo 0,3 kg vážení dneska od minulého pondělí, ale je pravdě ,že v tom byly ty narozeniny 😖 , ale i cm mi teď stojí, jen % tuku šlo o půl procenta zase dolů...

zvirka
15. kvě 2014

@hojda Tak aspoň něco 😉 Ten tuk bych taky ráda zjistila, ale nemám to na váze, bohužel. 😒
@karos Já myslela ten výstup, že je fakt makačka, ale cesta je krásná. Jedla jsem tam nejlepší borůvky v životě 😀 Šli jsme kolem nějakého hotelu a pak přes Ivančenu. Nahoře mi trošku vadila ta nesourodost budov, jinak výhled krásný, i ta cesta, ale makačka šílená, šli jsme s převýšením přes 600 m 😝 , to bylo šílené. A dolů pak jinudy, byly to takové kamenné schody většinu cesty. Někdy tam určitě zase s malým zamíříme, až bude větší😉
Jinak já radši Jeseníky, ty máme prochozené víc. Máme to do Beskyd i Jeseníků tak stejně daleko, jsme z Olomouce. Ale cesta trvá 2 hodiny tam a dvě zpátky, takže takové výlety moc nepodnikáme, teď s malým vůbec, bysme se z něho v autě zbláznili 🙄

Tak přeju dobrou výdrž, ale to dáš. Já co cvičím, tak se mi hodně zvedla fyzička, výšlapy jak nic, manžel druhý den skuhrá a já v pohodě 😎

zvirka
15. kvě 2014

Se tak dívám, že už tu asi hubneme jen tři 😀 Slabší jedinci odpadli 😀

karos
15. kvě 2014

@zvirka ty jsi z olomouce???? já jsem tam 4 roky studovala pajdák!!!! zpětně to beru jako velmi krásné, i když náročné roky! jeseníky mám taky ráda, máme tam chatu,přímo pod králickým sněžníkem, ale je to daleko, tak se tam dostanem tak 2x za rok.
na tu lysou jste šli asi z malenovic od bezruče, podle toho popisu. já mám nejraději výstup z ostravice, to je úplná paráda! a potřebuji to i na nervy!
dneska jsme měli s manželem hodinu badmintonu, ještě nikdy mě tak nebolela ruka. a to jsem si myslela, že díky level 2 jí mám víc vytrenovanou! a prdlajs...

zvirka
15. kvě 2014

@karos 😀 😀 😀 No nejen, že jsem z Olomouce, ale taky jsem tu studovala 4 roky pajdák 😀 😀 😀 Co máš za obor a kdy jsi promovala?

karos
15. kvě 2014

@zvirka no mě asi klepne! mám německý jazyk/občanská nauka pro 2. stupeň ZŠ (mimochodem kombinace na ho..o, po rodičáku jsem bez práce), promovala jsem už před dlouhými 9 lety, čili 2005! a ty?

hojda
15. kvě 2014

@karos Tak jestli netrváš na tom učitelském oboru a vyhovovala by ti práce v Ostravě, tak bych něco s němčinou možná měla 😀 .

hojda
15. kvě 2014

@zvirka Vydrž prťka vydrž🙂. Dneska necvičím, ale zítra budu 😀 .

karos
16. kvě 2014

@hojda ani netrvám, protože učit puberťáky chce v dnešní době hodně odvahy. v podstatě budu ráda za cokoliv. problém je v tom, že budu ještě více než 1,5 roku doma, jelikož mám malé dítě a nemá se mi o něj kdo postarat. a odpoledne, až je doma manžel, tak mám soukromé hodiny. a co o konkrétně by šlo?

karos
16. kvě 2014

@hojda a co budeš dnes cvičit? já jsem včera hrála badminton, změnili jsme míčky, člověk musí pořádně uprat, aby to letělo. po 20 minutách jsem už nemohla, takže takový sport na nic. a dnes bude jill level 2, už se těším, ale až k večeru.

orchidis
16. kvě 2014

Ahoj holky, smím se přidat? 🙂
Hubnu z cca 76-77 kil, co mi zůstaly po druhém dítěti na ideálně 65-64 kilo 🙂.
Hrozně dlouho jsem se odhodlávala, zajídala stresy po celým dni s dětma, ale teď jsem se do toho konečně dala 😵 a momentálně jsem na 72Kg. Potřebuju motivaci, nakopnout 🙂.

karos
16. kvě 2014

@orchidis vítej...

zvirka
16. kvě 2014

@karos Cha 😀 Němčina čeština 😀 Ale končila jsem později, 2009, to jsme se akorát minuly 😀 Já učím na jazykovce, 2x týdně, na ZŠ se mi taky nechce, ale i na té jazykovce je té němčiny málo. Já jsem tam začla hned po škole a během mateřské jsem taky pár hodin učila, je to bezvadné odreagování 😉

zvirka
16. kvě 2014

@orchidis Ahoj, určitě, aspoň se nám to tu rozroste. Cvičíš něco? Zajídání mám taky, snažím se odbourávat, ale jde to pomalu těžce. Neznám větší slast, než když malý usne, si lehnout na gauč, zapnout televizi a obklopit se čokoládou, sušenkama, popcornem, bonbonama...... Je to těžké 😔

karos
16. kvě 2014

@zvirka tak to je sranda, takže nás na němčinu měli stejní učitelé - kubica, bohuš, poláková, varadinová aspol., co? já mám doma doučování, takže to mám taky jako odreagování. ale závidím ti tu češtinu, s tou se uchytíš v pohodě. kdo to mohl tehda tušit. ale když to tak počítám, tak jsme se těsně minuly, že? já končila, ty jsi nastupovala. já si pak ještě dodělávala rok v brně, abych mohla učit na SŠ. a v které jazykovce děláš v olomouci? doučovala jsem přes jednu olomouckou studenta kousek od nás.

lenka5731
16. kvě 2014

Holky, já se k vám taky připojím. Jestli mohu 😀

Mám dvě děti asi jako všechny tady. Přibližně rok jsem si říkala, že by bylo vhodné změnit od základů jídelníček, protože jsem byla neskutečně unavená. Asi před 1,5 měsícem jsem přestala pít kafe a sladké pití (domů jsem přestala kupovat sirupy). Zhruba před měsícem jsem úplně vysadila lepek a cokoliv mléčného. Během pár dnů zmizela ta nejhorší únava a nové síly jsem využila k tomu, že jsem začala cvičit. Cvičím Jill, momentálně level 2 (level 1 jsem cvičila déle než 10 dnů) a po Jill si přidávám Tiffany a Boba na břicho. Když je počasí a hlídání, tak jdu ještě běhat a nebo na kolo, prostě podle času, situace, nálady a sil. 🙂 Jen mě trochu mrzí, že jsem si neudělala na začátku fotku, ale hubnutí mi přišlo na začátku až druhořadé, hlavně jsem se chtěla zbavit únavy. Ted vidím, že mi padají kalhoty, ale nevím přesně, kolik jsem zhubla. Změřila jsem se a zvážila až tuto středu, hmotnost 76 kg a míry pas 82, břicho 102, zadek 106,5 (jestli si to pamatuju dobře, ty zápisky ted nemám u sebe). Další měření a vážení bude zas ve středu. Cílem je dolouhodobě kvalitní jídelníček, s co nejmenším množstvím lepku a mléčných věcí, pohyb + nosit zase oblečení, které mám schované z doby před dětmi a cítit se v něm dobře, takže orientačně asi 10 kg dolů (ale myslím, že při tomhle jídelníčku to jde skoro samo). Jím hodně ořechů, semínek, ovoce, zeleniny. Chutě žádné nemám, až se divím. Nehladovím. 🙂 🙂 Zase na druhou stranu, nejsem asketa, takže na čarodějnice jsem třeba měla dobrou bzl klobásu + několik piv 😀 na návštěvě jsem měla maso s rýží + omáčku zahuštěnou moukou ... ale taková porušení se za ten cca měsíc dají spočítat na prstech jedné ruky.

Před napsáním příspěvku jsem docvičila, ted jdu hodit sprchu a pak bude hrachovka s krutonkama (z domácího bezlepkového chleba) 😝

zvirka
16. kvě 2014

@karos No jo, přesně tihle 😀 Učím na Lingvě.

hojda
16. kvě 2014

@orchidis Jsme na tom úplně stejně🙂 s těma kilama a cílem🙂.

karos
16. kvě 2014

@zvirka tak to je fakt sranda... na němčinu mám hezké vzpomínky, proplouvala jsem bez problémů, to s občankou (jo, pitomou občankou) to bylo horší. k tomu mám odpor do dneška. strašně nás tam dusili. já jsem učila přes unistudies, ale jen chvíli. byli taky z olomouce... zrovna ve 2hod. mi začíná hodina, pak jdem nakoupit do globusu, pak musím dodělat desert na zítra, snad stihnu i tu jill a je opět den v háji.

hojda
16. kvě 2014

@karos Já střídám rotoped a crosstrenažer. já se nějak nemůžu dokopat k cvičení podle videa☹, já se u toho koukám na Sex ve městě, beru to od prvního dílu, tak mi to rychleji ubíhá a těším se na to 😀 .