1. 4. 2014 - hubneme a cvičíme, výmluvy neznáme

yamdena
30. bře 2014

Milá děvčata,

na základě tématu https://www.modrykonik.cz/forum/chci-shubnout/potrebuju-zase-nastartovat-do-hubnuti-nakopnete-me/ otevírám novou diskusi, která má za cíl motivovat Vás (i mě) k tomu, abychom na sobě zapracovaly. Každá z nás má jiné představy o své vysněné postavě a způsobech, jak jí dosáhnout - jedno však máme společné - toužíme po tom vypadat lépe a cítit se dobře.

Jde ale i o to, že člověku se často nechce, je unavený, něco na něj leze, musí ještě udělat to či ono, je ve stresu... pojďme společně odhalovat VÝMLUVY, proč se nedržíme svého plánu a nacházet ZPŮSOBY, JAK JE PŘEKONAT!

Těším se na Vaše příspěvky 😉

mataharyy
10. dub 2014

@yamdena Jo ten kdyby tam jen stál, tak už to stojí za to 😀 😀

yamdena
autor
10. dub 2014

@atinkaa nejlepší motivací (alespoň pro mě) je vyzkoušet si oblečení, do kterého bychom se chtěly vejít 😉 leckdy kruté, ale účinné 🙂 (aplikuji, když začínám mít pocit, že to se mnou zas tak špatné není - rychle z toho dojmu pak vystřízlivým:D) BTW váhu ani nemám..

@karos to nic, navaž znovu! vzpomeň si na to, proč jsi se sem na začátku dubna přihlásila 😉 někdy to jde prostě líp a někdy hůř, nenech se tím odradit

@zvirka vanilkové rohlíčky zní úplně magicky, cítím jejich vůni až sem 🙂 ale jinak - mám taky chutě na ledacos a jediné, co mi pomáhá, je mi mít přesný rozpis toho, co za den můžu sníst - a co není v rozpise, neexistuje. Mátové čaje absolutně nezabírají, osvědčil se mi horký černý čaj slazený medem (úplně sladké vyloučit nedokážu), dávám si ho jako náhražku sladkostí a to teplo mě i uklidňuje.

Také budu na Velikonoce péct a chci zkusit jeden experiment: dát si před pečením trošku samotného medu. Třeba to upokojí tu chuť uždibovat.

yamdena
autor
10. dub 2014

@mataharyy Jane by to měla přejmenovat na "Hubneme s humorem" :D

yamdena
autor
10. dub 2014

Dobrá je i Denise Austin

mataharyy
10. dub 2014

@yamdena Jo to by určitě sedělo spíš 😀 Když Denise tam nemá ty chlapce pro pobavení 😀 😀

sarkad2856
10. dub 2014

@karos Jsem na tom podobně, s tím jídlem se celkem snažím ale u mě je to zatím asi zbytečné ☹ budu muset počkat do pondělka a pak se uvidí

sarkad2856
10. dub 2014

Dneska jsem měla zapečenou brokolici s vajíčkem trochou sýra a bramborem ve slupce vše jsem dala zapect a moc dobré někdo mi poslal recept tak jsem zkusila 😉 s tím bramborem jinak dělám normálně se salámem šunkovým brokolici běžně
1 brokolice , 2 brambory 1 vajíčko -- 3 PORCE

yamdena
autor
10. dub 2014
lucy84
11. dub 2014

@yamdena Včera jsem zrovna ledové čokoládě neodolala 😠 😅
už necvičím každý den,ale ob den,nestíhám ☹ snad se to zlepší...

lucy84
11. dub 2014

@kaatkah taky jsem vypila max 1 l denně,a kolikrát ani to ne.vůbec nemám pocit žízně ☹

zvirka
11. dub 2014

Tak u mě vážení super, za necelých 14 dní talířků -2,1 kg, takže fakt super. A cítím to už i na oblečení. A to jsem ne vždycky jela podle pravidel. Od pondělka jdu na Ripped, teď jsem už týden necvičila, ale v pondělí jdu na to. Jinak pro hřešící: nic si z toho nedělejte, já dnes pekla čokoládové muffiny a konečně jsem narazila na ten správný recept. Takže už mám dva v sobě a to se fakt držím. Kdyby ho náhodou někdo chtěl, třeba pro děti, napište do IP, sem ho provokativně dávat nebudu.

zvirka
11. dub 2014

@yamdena A to jsem ještě nedodělala ostatní cukroví. Dneska jsem ještě neměla, jedu na muffinech, viz můj příspěvek výš. Jinak s tím oblečením - já už cítila trochu úbytek, tak jsem si na sebe konečně vzala legíny se sukní, co jsem si v zimě koupila, a super pocit, dokonce mě v práci dvě paní pochválily, jak mi to sluší.

mjanca
11. dub 2014

ahoj holky, taky hubnu, necelych 14 dnu, 2x tydne aerobik, kazdodenni chuze s holkama venku, treba cele dopol. a urco i odpol, a nezhubla jsem nic. Je to mozne? srovna se to? delam neco spatne?

luciebx
11. dub 2014

super tema.. no ja se snazim zpevnit.. schodila sem asi 3-4 kg... tkzze mam 60 no ale nejak sem zlenivela.. a necvicim.. jidlo nelidam.. u me neni roblem sladke.. to ani nemusim .. ale tucna jidla.. ac joooo..
u me je problem ze jak si sednu uz se mi nic necce... 😝

kaatkah
11. dub 2014

@lucy84 já právě také žízen nemám. Ale je fakt, že ted jak se snažím hodně pít, tak když se každou chvilku nenapiju, tak mam žízen 🙂

Včera a předevčírem jsem si dala krásnou pulhodinku na orbitreku a dneska maraton s malou na klouzačce, tak aspon neco 🙂. Dneska jsem ale měla strašnou chut na sladké, tak jsem neodolala a zblajzla jednoho mísu 🙂

mataharyy
11. dub 2014

Tak vyhlašuji trochu pauzu... Večer sice budu muset trochu protáhnout, neb mě bolí za krkem, ale dnes a zítra cvičení asi ani moc nehrozí, kmitám jak fretka 😝 a zítra naše dítka slaví narozeniny, takže budeme grilovat, pít a jíst, takže se nehodlám nějak omezovat 😎 A v neděli se budu asi léčit a relaxovat, takže mám "dovolenou"... Ale v pondělí to nějak naordinuji i s tím jídlem, jináč je to asi marná snaha... Ono nejím moc, ale blbě, nepravidelně... 🤐
No a výborná pomůcka jsou kalorické tabulky cé zet 😀 😀

luciebx
11. dub 2014

@mataharyy ja taky jim blbe... nekdy zapoenu.. no ae co uz 😅

silwin
11. dub 2014

Ahoj děvčata, přidám se k vám! Ačkoliv od včerejška jsem porušila dietu a pauzla cvičení... holt ms si vybírá oběti a jako první padla půlka studentské pečeti a pak další... Ale dnes už se snad budu schopná trochu hejbat, bolesti jakž takž polevily🙂 A zítra už zas do posilky🙂

yamdena
autor
11. dub 2014

@mjanca ahoj, zkus upravit stravu 😉
@luciebx tak to je jednoduché, nejez řízky s hranolkama a nesedej si :D
@silwin ahojky, jestli je obětí jen čokoláda, tak je to ještě dobré, u nás bývá obětí hlavně manžel :( 😅

Jinak já dnes Jill 30 DS 2. level, jídelníček jsem porušila (experimentovala jsem s novým koláčem, takže jsem musela ochutnat), čili k večeři jen zeleninová polévka.

yamdena
autor
11. dub 2014
luciebx
11. dub 2014

@yamdena ve stoje muzu?? 😀 😉 jako a na salatec proste zit nemuzu neumim.. c 🙄

yamdena
autor
11. dub 2014

@luciebx nejsou přece jenom řízky a saláty 🙂 koukám, že jsi z UK, inspiruj se u Jamieho Oliviera 😀

luciebx
11. dub 2014

@yamdena ty woeeee... varit podle nej.. tak mi z vyplaty nezbude vubec nic... ja vim ze nejsu jen salaty.. ael zdrava jidla tu stoji tak moc peez.. ze to neni mozny.. to mc donald je levnej.. koupit kus ryby je masakr...

ale tak jako snazim se.. rizky treba vubec nedelam.. zdlouavy proces obalovani... ale curry a takovy ... testoviny.. a lavne tu je i cleba tucnej.. 😝

hojda
12. dub 2014

Dneska masakr, rodinná oslava u nás, takže jsem neměla čas sí chystat vlastní jídlo.......tak jsem sí dala do nosu, ale zítra zase podle plánu!

lucy84
13. dub 2014

@kaatkah no snad se taky polepším 🙂 budu se snažit.
holky,koupila jsem si dnes odštavnovač,poradte nějakou kombinaci zeleniny/ovoce 🙂
a jinak dnes jsem uplně ko,ale i tak jsem si dala 10 den s jill.ted už budu jen odpočívat a zítra 2level,tak jsem na to zvědavá 🙂

zvirka
13. dub 2014

Zdravím všechny spolubojovnice. Dneska u mě jídlo nic moc, dodělávala jsem cukroví, tak si to dokážete představit. ALE: začala jsem Ripped, původně byl v plánu od zítřka, ale mám toho zítra moc a asi bych nestíhala, tak zítra bude pauza. No a jak jsem četla komentáře, že po 30 days se u 1. levelu Ripped člověk nudí apod., tak u mě teda vůbec neplatí, byla jsem stejně spocená jako u 30 days 3. level. A určitě doporučuji, cvičí se to dobře, cviky se rychle střídají, takže i ty hodně nepříjemné se dají zvládnout, když víte, že to bude za chvilku pryč. Zítra mi jde po měsíci konečně malý do školky, tak trochu zlepším jídlo, s ním se mi nechtělo vařit extra pro sebe. Tak se držte, cvičte a pěkně správně papejte. 😉

yamdena
autor
13. dub 2014

Ahojky děvčata, můj báječný víkend se točil kolem malého, zahrady, nákupu, plotny, pračky a žehličky, mám toho dost, ale řekla jsem si, že si teď věnuju půl hodinky pro sebe a dala jsem si Jill 30DS 2. level :D a teď se můžu směle vrhnout do práce, na kterou mi za celou sobotu a neděli nezbyl čas. Jídelníčku jsem se snažila držet, ale bohužel jsem dost uzobávala při všem tom pečení, takže jsem vynechávala na oplátku aspoň svačiny.

janesafari
13. dub 2014

Ahoj holky-taky sem se dokopala 6 měsíců po porodu cvičit...Fakt mě děsilo,že s těmi 60 kg prostě nic neobleču-jen legíny a tepláky ☹ A nechci a nemámnna to,měnit celý šatník !Takže můj cíl je mých 52-53 kg
Začala sem tak pozdě,protože prcek šel akutním císařem a já měla s jizvou dost problémy ještě 3 měsíce po porodu a nesměla sem tu jizvu-kterou mě mimochodem znova v 8 týdnech po porodu znova řezali-namáhat !
Mám za sebou cvičení s Jill 30 DS a dnes sem už začala 4 level Ripped ...Během 30DS SEM DALA DOLŮ 2 KG A KONEČNĚ SE MĚ ZMENŠILO BŘICHO !.................. A to nejsem schopná změnit jídelníček a po tom cvičení mívám chutě na sladké,ikdyž to normálně nemusím a nevyhledávám...Tak uvidím,jak ted docvičím Ripped-jaká bude váha a jak dopadne přeměření...
Je pravda že i okolí si všímá,že hubnu,ale já ještě nejsem spokojená a věci mám na sobě hooodně natesno

silwin
14. dub 2014

@yamdena Hele za víkend jedna a půl studenstká pečeť, smažený sýr, včera byla rodinná oslava, takže kačena se zelím a jednohubky a dortíček, ale dneska jsem to kontrolovala a na váze se to neprojevilo, zatím stále 71,5 kg, z původních 74. A to při mé "stravě" je fakt úspěch.
No ale ode dneška zase dietka a jedem odznova, když jsem si tu ketózu tak neslavně přerušila...

Jako motivaci jsem si dnes koupila troche rifle o číslo menší, ale jen v sekáču, takže mě to případně nebude tak líto je vyhodit, hehe