1. 4. 2014 - hubneme a cvičíme, výmluvy neznáme

yamdena
30. bře 2014

Milá děvčata,

na základě tématu https://www.modrykonik.cz/forum/chci-shubnout/potrebuju-zase-nastartovat-do-hubnuti-nakopnete-me/ otevírám novou diskusi, která má za cíl motivovat Vás (i mě) k tomu, abychom na sobě zapracovaly. Každá z nás má jiné představy o své vysněné postavě a způsobech, jak jí dosáhnout - jedno však máme společné - toužíme po tom vypadat lépe a cítit se dobře.

Jde ale i o to, že člověku se často nechce, je unavený, něco na něj leze, musí ještě udělat to či ono, je ve stresu... pojďme společně odhalovat VÝMLUVY, proč se nedržíme svého plánu a nacházet ZPŮSOBY, JAK JE PŘEKONAT!

Těším se na Vaše příspěvky 😉

zvirka
1. čer 2014

@hojda Super, gratulace. To máš už krásné úbytky, už je to asi pořádně poznat na oblečení, co? Závidím.

Já teda miluju Gilmorova děvčata, už jsem je viděla několikrát, super vtipné 😉

hojda
1. čer 2014

@zvirka O číslo menší kalhoty nosím už skoro 2 měsíce, nejvíc mi to šlo na tom začátku, teď už to jde pomaleji.

hojda
1. čer 2014

Jinak je asi fajn sledovat si těch ukazatelů víc (váha, cm a % tuku), kdybych sledovala jen kg, tak už na to asi dávno peču, že nejsou výsledky 😀 .

karos
1. čer 2014

holky, tak já se přidávám taky s výsledky:
beru to oproti minulému měsíci, jo? takže úbytek za květen:
váha: - 2kg
prsa: - 1cm
pas: - 2cm
boky: - 2cm
stehno: - 2cm
přes pupek: stav stejný

Nicméně, začla jsem dietovat v říjnu minulého roku, k dnešnímu dni mám o 10kg méně. jsem fakt šťastná, včera jsem se odměnila novým tričkem a tílkem! ale ještě by to chtělo pár kilo. přes léto se budu snažit udržovat váhu, i když nevím, jak to půjde. grilování, dovolená all in...

@hojda co seriál chirurgové?

hojda
1. čer 2014

@karos To by možná šlo Chirurgové🙂. Gratuluju k 10 kg. Já začínala vlastně loni v srpnu na 78,9kg a dneska 71,6kg. Chtěla bych se dostat na těch 65 kg, takže ještě moře práce tj. 6,5 kg....

karos
1. čer 2014

@hojda jejda, co já bych dala za tvou váhu! já mám k dnešnímu dni 79,3kg při výšce 176cm, BMI 25,6. ale já jsem nikdy nebyla štíhlá ani nebudu, nemám na to tělesnou konstituci, ale třeba se hecnu a taky se dostanu k tomu číslu 71-2kg. to by byl můj sen.
hlavně vydrž, je to zkrátka běh na dlouhou trať...

hojda
1. čer 2014

Holky, co oslovit odpadlice? Třeba zase naskočí🙂

hojda
1. čer 2014

@karos No mojí váhu a já tvojí výšku, mám 164 cm....

karos
1. čer 2014

@hojda 🙂 člověk si nevybere, že???

hojda
1. čer 2014

@karos Já mám kamarádku, která byla vždycky silná a po porodu dvojčat šla na operaci se žlučníkem a pak začala hubnout a teď je jak modelka....takže to fakt jde...i když musím říct, že bych jí možná nějaké to kilo přidala, už mi přijde až moc vyhublá, obličej takový svraštělý☹, nějaké to kg by jí pomohlo 😀

sarkad2856
1. čer 2014

no tak se taky přidávám a dávám ty své nic moc výsledky ☹
váha - 0,5 Kg
prsa - 1,5 cm
břicho -0,5 cm
boky - 1 cm
stehno - 1 cm
taky jsem nachlazená i když dneska je to lepší a cvičit chci zase začít tak v uterý, nebo středu a snad ten příští měsíc bude aspon v cm lepší taky si myslím že to cvičení spaluje více než ta zdravá strava a tak hurá hubnutí 😉

zvirka
1. čer 2014

Super, všem moc gratuluju!
No moje "snová" váha je 55 kg při 160 cm, ale budu ráda, když to dotáhnu na těch 60 kg, co jsem měla ještě loni ☹ Pořád se mi to nechce hnout, ale cm ubývají, a to se počítá 😉

zvirka
1. čer 2014

A DĚTSKÝ DEN jsme si užili skvěle! Té zmrzliny si nevšímejte 😀

sarkad2856
1. čer 2014

@zvirka Taky na tom nejsi nejhuř 😉
no taky mě štve že to nejde rychleji jak by člověk chtěl 😒 Ale snad bude ten příští měsíc lepší
mám ve skříni motivaci o číslo menší kalhoty 🙂 Tak snad po letě se do nic vlezu , měla bych,protože byly drahé džíny 🙂

karos
1. čer 2014

@sarkad2856 já jsem to s těmi kalhotami taky tak měla. nejdřív zhubnout do sportovních a pak mi doma ležely vranglery za dva tisíce a teď už je nosím... a v říjnu, když jsem začínala, tak jsem je natáhla sotva nad kolena. jo, oblečení je dobrá motivace...

sarkad2856
1. čer 2014

@karos No nemohla jsem odolat a tak musím na prdel to natáhnu tak na pul takže něco co mi shodí boky a pas 😀 a mužu je taky nosit
JJ tak to je super že už jsou užitečné 🙂

zvirka
1. čer 2014

@karos
@sarkad2856 Já mám dvoje kalhoty, co mi loni šila tchýně, je švadlena. Obleču jedny, ale jsou moc natěsno, druhé nezapnu. Ještě 2-3 kg a mohla bych se do nich dostat. Vůbec jsem je neužila, šila mi je loni v létě no a nosila jsem je ccca měsíc a začalo to moje přibírání.... ☹ Takže kalhotovou motivaci mám taky 😀 A ještě mám dvoje, co jsem nosila při cca 52 kg, ale to už je spíš jen nostalgie než motivace 😀

sarkad2856
1. čer 2014

@zvirka jj já bych tam taky vyhrabala ještě nějáké ze školy a byly by i celkem zachovalé a já je pořád nechávám co kdyby se mi to opravdu povedlo a já do nich zhubla 😀 ale tomu moc nevěřím stačí že shodím do těch značkových a pak pomalu dám váhu 🙂
Tak je už asi dám pryč jen stejně zabírají místo

zvirka
1. čer 2014

@sarkad2856 Taky bych je už měla vyhodit, ale moc ráda jsem je nosila a co kdyby náhodou 😀 Ale to se dřív rozpadnou nebo je sežerou moli 😀

sarkad2856
1. čer 2014

@zvirka mám ten samý názor , co kdybych je náhodou někdy oblekla,tak si je ještě nechám 😀

zvirka
3. čer 2014

Ahoj holky, včera jsem si přečetla temnhle článek a dost mě to vzalo. Asi dělám všechno špatně a nevím, jak z toho ven. Sama si prostě nejsem schopná všechno spočítat a mám pocit, že asi v životě nezhubnu ☹ http://mojetelo.blogspot.cz/2014/05/metabolismu...

tulikiss
3. čer 2014

@zvirka tak si vsechno co jis vaz a hazej napr. na stobklub.cz, tam uvidis co delas spatne a pokud jis malo muzes pomalu tak jak nikca radi navysovat.

karos
3. čer 2014

ahoj holky, jak se máte? u mě hrůza, strašný kašel a zřejmě migréna! jsem ráda, že žiju. na jídlo nemám moc chut, zajímavé je, že bych jedla furt jen sladké... takže zas úplný obrat oproti minulým dnům... už nerozumím sama sobě. tak snad se vám ostatním daří lépe...

sarkad2856
3. čer 2014

@karos Ahoj, no já taky trpím to počasí je šílené ☹ a unavné ... Taky jsem měla migrenu až mi bylo špatně ...Ted jdu teprve jíst oběd a večeři v jednom aspon něco , taky s tím jídle válčím a jsem ráda že jsem...
Tak brzké uzdravení 😉

hojda
3. čer 2014

Tak já taky dneska jsem K.O. dnes tu byla u nás na návštěvě školka, tak bylo dopoledne plné dětí a odpoledne jsem se odvalila na gauč, jsem jak praštěná, obě děti zelenou nudli u nosu....a večer bych měla cvičit, ale asi to nedám. Jedno pozitivum, že mě dneska pochválila učitelka ze školky, že jsem nějak hodně zhubla 😀

hojda
3. čer 2014

@zvirka Proto já piju ty proteinové kokteily, aby byla potrava pro svaly a ty pak zrychlí metabolismus, hlavně je hrozně důležité si dát ty proteiny do půl hodiny po cvičení!

karos
3. čer 2014

@sarkad2856 děkuji, tobě taky! ted je mi trošku lépe, ale bojím se, kdy to zas přijde...
@hojda školka na návštěvě? to já bych takovou odvahu neměla! vidíš to, okolí si všímá... u mě si nevšiml nikdo kromě moji rodiny, ale že by mi někdo něco řekl, to bohužel ne... prostě břicho mám furt velké

sarkad2856
3. čer 2014

@hojda Taak to je super, když si toho všímá okolí 😉 Jen tak dál Na mě tos tak poznat zatím teda není ☹

zvirka
3. čer 2014

@hojda Kde se to kupuje ty proteinové koktejly?

hojda
3. čer 2014

@karos Malej chodí do lesní školky, takže jich je ve skupince jen 15 a dneska dorazilo i s ním 6 dětí a k tomu dva lektoři, ostatní jsou nemocní, nebo se bojí, že onemocní, že mají před dovolenou, tak do školky nešly, takže se to dalo 😀