1. 4. 2014 - hubneme a cvičíme, výmluvy neznáme

yamdena
30. bře 2014

Milá děvčata,

na základě tématu https://www.modrykonik.cz/forum/chci-shubnout/potrebuju-zase-nastartovat-do-hubnuti-nakopnete-me/ otevírám novou diskusi, která má za cíl motivovat Vás (i mě) k tomu, abychom na sobě zapracovaly. Každá z nás má jiné představy o své vysněné postavě a způsobech, jak jí dosáhnout - jedno však máme společné - toužíme po tom vypadat lépe a cítit se dobře.

Jde ale i o to, že člověku se často nechce, je unavený, něco na něj leze, musí ještě udělat to či ono, je ve stresu... pojďme společně odhalovat VÝMLUVY, proč se nedržíme svého plánu a nacházet ZPŮSOBY, JAK JE PŘEKONAT!

Těším se na Vaše příspěvky 😉

hojda
3. čer 2014

@karos
@sarkad2856 FAkt to potěšilo, zase další motivace ale i závazek se na to nevyprdnout 😀

hojda
3. čer 2014

@zvirka Nejdřív jsem zkoušela z DM, jestli mi to bude vyhovovat a teď objednávám už velká balení přes net. Tak zkus z toho DM a uvidíš.

zvirka
3. čer 2014

@hojda Díky, mrknu tam, v pátek pojedu do obchoďáku 😉

Chodíte do lesní školky? já bych se bála, že bude malému zima, jak jsou pořád venku a že bude pořád nemocný. To je teda i v normální školce 🙄

hojda
3. čer 2014

@zvirka To je právě první mylná představa o lesní školce, oni nejsou pořád venku 😀 , Když je hezky , tak to tedy ano, to jsou venku co, nejvíc, dají si ven stolečky a jedí venku, vyrábějí venku, čtou si venku, odpočívají venku atd. Když je ošklivě, tak jsou jen na procházku, ale to chodí prostě za každého počasí i když prší, ale jsou na to zase super vybavený, malej má nepromokavý oblečení, boty a jiné vychytávky, já když pro něj jdu do školky a prší, tak jsem mokrá a on je fakt celej suchej🙂. I když ono v tom lese zase tolik neprší, hodně toho chytnou stromy, takže tam není takový ceďák, jako normálně mimo les ani tam třeba tolik nefouká, v létě tam není takové vedro.. Já se právě bojím těch nemocí z normální školky, která nás čeká od podzimu. Tady je jich ve třídě málo a když jsou nemocné, tak je rodiče do školky prostě nepošlou, což v klasické školce moc nefunguje, tam chodí děti i nemocné ☹ a pak se v tom člověk hrozně motá pořád dokola. Chodí tam jen na 2 dny od září už mu to začne každý den.

karos
4. čer 2014

holky, jsem nasraná jak jetel... +1kg, tak jsem se radovala z -10kg, a ono to asi zas nebude tak pravda... tak pokračujem v boji dál. mě už je dnes konečně lépe, tak vyrazím ven s dětma, snad už zítra bude jill... na sobotu plánuji delší turu na horách, tak se těším jak malé dítě. mějte všechny hezký den.

zvirka
4. čer 2014

@hojda Aha, tak to jsem měla mylnou představu 😀

Dnes jsem se před prácí zastavila v DM a pořídila ten proteinový nápoj, teda než jsem to našla, uf, tady v těch doplňcích stravy se nevyznám, to byl teda záhul 😅

Tak zítra po cvičení si ho hned dám a uvidím, třeba to pomůže, díky za tip 🙂

hojda
4. čer 2014

@zvirka Držím palce!

karos
6. čer 2014

holky, tak zítra mě čeká super túra na horách, snad to zvládnu. včera a dnes byla konečně jill. jak válčíte? zítra i v neděli máme grilovačku, ale zítra to vykompenzuji těma horama... tak pěkný víkend všem.

sarkad2856
7. čer 2014

Tak já mám den uklidu a odpoledne oslavy, na papaní pro případ mlsné jsem si koupila místo sladkého meloun
Jinak já začnu cvičit až dneska,Tak snad do konce měsíce bude něco dole než ten minulý 🙂
Taky přeji hezký víkend 😉

zvirka
7. čer 2014

Ahoj všem, my jsme dnes byli na výletě, 8,5 km téměř po rovince, pak jsme šli na bobovou dráhu a trampolínu, bylo to super. Jeli jsme vláčkem, Mireček jel poprvé v životě, tak z toho byl pěkně vyjukaný 😀 No docela ho to zmohlo, cestou zpátky to ve vlaku zalomil, musela jsem ho vynášet 😀
Já jsem po návratu domů dala ještě Jill, začínám 2. týden six week. Ale: na výletě klobása z udírny, velká kofola, malý nanuk a ještě kopeček zmrzky 😅 No nešlo odolat a po té námaze jsem si zasloužila.
Zítra má být vedro, tak jdeme na jezera na koupání, ale až po obědě, tak snad nebudu tak moc hřešit. 🤐

Nechci to zakřiknout, ale snad to konečně začíná jít dolů!!! Nevím, jestli zabírá cvíčo, proteinové koktejly nebo všechno dohromady nebo něco úplně jiného, ale snad se to konečně rozhýbalo!!!

@karos Přeju hezkou tůru, kam jdete, zase někde v Beskydech? My taky přemýšlíme o horách, ale od nás je to všude dost daleko, máme auto bez klimatizace, takže v tom vedro se dlouhá cesta nedá. 😖

@sarkad2856 Hodně síly do cvičení, já už taky melounuju, začla sezóna, melouny miluju!

zvirka
7. čer 2014

A jedna z dneška pro pobavení 😀 Mimochodem je to pěkná makačka, hopsala jsem tak tři minuty a byla jsem pěkně udýchaná 😝

sarkad2856
7. čer 2014

@zvirka jj taky ho miluju tak musím využít dokud je v akci a je k sehnání a potom mi začla otekat noha 😒 a nevím proč tak ten je taky dobrý na odvodnění 🙂
Já dala necelou Jill už něják nemužu
Jak se přesně prosím jmenuji ty koktejly?

ladkaspackova
7. čer 2014

tak dnes 10 minut posilování břišnich svalů tak snad to bude stačit...

sarkad2856
7. čer 2014

@zvirka děkuji kouknu se na to v DM 😉

karos
7. čer 2014

@zvirka turu jsem si užila, ušly jsme asi 20km, ten pocit je fantastický. byly jsme v beskydech, to je prostě moje srdeční záležitost... a třešničkou na dortu byla pořádná, velká točená zmrzlina...

zvirka
9. čer 2014

Ahoj holky, tak jak válčíte? My jsme včera byli na jezerech se koupat, bylo to super. Mireček dováděl, já jsem si krásně odpočinula. S jídlem jsem se držela, dala jsem jen Mrože a frapé bez cukru 😎
Stále cvičím (dnes pauza po 4 dnech, zítra jedu dál). A je to vidět! Váha jde dolů a začíná se mi krásně formovat břicho a to jedu six week teprve 2. týden! Je to teda makačka, ale fakt to zabírá. Jídlo docela zvládám, ale něco malého smlsnu každý den, jinak fakt nemůžu 😅 A to si nekupuju už nic, takže večer šmejdím a včera jsem našla poklad vzadu ve špajzce, zapomenuté polomáčené sušenky 😀 Tak jsem snědla půl balíčku 🤐 No ale už dochází úplně všechno, zůstávají tam jen dobroty pro malého a mužovy Kávenky, ty já nejím, takže bude čím dál hůř/líp.

Chtěla jsem se zeptat, co vaříte v těch vedrech? Já vařím každý den, ale v tom vedru bych potřebovala něco rychlého, abych nestála dlouho u šporáku. Napadl mě těstovinový salát, ale těstoviny jsme měli včera a budou i dnes, dojídáme rajskou, tak fakt nevím, poraďte ☹

hojda
9. čer 2014

Já nějak nestíhám, dneska máme květák na mozeček s bramborem a řepou.

karos
9. čer 2014

@zvirka já taky začla hřešit každý den, furt mě honí mlsná... ale mám totálně rozházený režim, nějak to nestíhám tak jak dřív... dneska jsme měli jen kuskus se zeleninou ( a máme i zítra), protože o víkendu každý den maso... jinak zvažuji ještě tento týden palačinky, kuřecí stehno nebo tak něco... ale taky mi dochází inspirace... na cvičení teď prdím a to doslova, nemám moc času, nechce se mi cvičit doma, když je venku tak hezky, ach jo... jen byla dnes procházka na hodinu dopoledne

hojda
9. čer 2014

@karos Ten kuskus má hodně vysoký glykemický index, tak je po něm chuť na sladké, stejně jako bílá rýže, jde to nahradit celozrnnou rýží nebo kuskusem.

hojda
9. čer 2014

JInak u mě režim, taky nic moc, o víkendu návštěva u našich a fakt mě dost unavuje si tahat svoje jídlo i na návštěvy a vyvařovat si tam extra jídla, ale nějak jsem to nakombinovala. Nejhorší jsou ted výlety s dětma, já poberu jídlo pro ně, náhradní oblečení, pítí atd atd a ještě brát extra jídlo pro mě, je fakt nároční, když jdeme do restaurace, tak musím objednat něco, aby to jedli děti a ty se v tom stejně jen pošťourají, tak si ani pro sebe neobjednávám, protože bych 2 jídla zaplatila a vyhodila by se..... ☹ . Dneska jsem se držela, tak zítra snad taky...

hojda
9. čer 2014

Dneska jsem taky zkoušela cvičit za asistence dětí, nechala jsem je matlat těsto, tak jsem tu hodinku nějak dala, ale pak jsem ze cvičení přešla rovnou do úklidu 😝 😝 😝 No maso....Jak je jinak zabavit? Nenapadá vás něco?

hojda
9. čer 2014

Joooo a koupila jsem si o víkendu krásný dvojdílný plavky a novou podprdu, potřebovala jsem menší obvod.

karos
10. čer 2014

@hojda tak to tiše závidím... nové plavky a podrpda...

hojda
10. čer 2014

@karos Plavky jsem si koupila po 5 letech....Byla jsem v Triole, tam mi nejvíc vyhovují střihy, nechala jsem tam 2,2 tisíce.....ups....

zvirka
10. čer 2014

@hojda Super, nové plavky 😎 Já mám teda taky nové, ale právě naopak, už jsem se na sebe nemohla ve dvojdílných dívat, tak jsem si asi po 15 letech pořídila celkové. Jsou z bonprixu, jde tam vybrat velikost a vel. košíčky, takže se to dá nakombinovat. jsem spokojená, super sedí podprda, vyztužená s kosticemi, bleskově schnou, podprda se nenacucává vodou, což mi dělaly staré plavky. A ještě mám nové pareo na zakrytí stehen. 🙄

@karos Palačinky jsou dobrý nápad, akorát u nás to znamená, že musím udělat ještě něco pro syna, nejí sladká jídla (já vím, máme divné dítě 😀 ). A navíc na mou dietu... 😕 No ale dala bych si a manžel je má taky rád, tak možná podlehnu. Na dnešek jsem vymyslela, že koupím a uvařím uzená žebra a večer je dáme postudenu s chlebem. Oběd si dávám většinou studený, knaeckebrot + šunka, sýr... Akorát teda flákám poslední týden zeleninu, vůbec na to nemám chuť... 😒

zvirka
10. čer 2014

@hojda Já když cvičím se synem, tak se s ním domluvím, že maminka bude půl hodiny cvičit a má si říct vše, co chce, než začnu. Zdůrazním, že nemůžu během cvičení mluvit 😀 A domluvíme se, co si bude hrát, většinou je to to Lego. No samozřejmě na mě stejně mluvím, já občas něco odpvím, když zrovna chytnu dech 🙄 A ke konci už se pořád ptá, jestli už bude konec. Někdy chce cvičit se mnou a vymýšlí vlastní cviky a "mami, že bys tohle neudělala" 😀 No je to náročné, raději cvičím dopoledne, když je ve školce, ale přes léto bude doma, tak to zase začnem dělat takhle 😒

hojda
10. čer 2014

@zvirka No jo jenže já mám dvě děti a to je pořád něco, když doma jen kačka tak je to dobrý, ale to jsou jen dvě dopoledne v týdnu.....Zbytek stále ve dvou a pořád něco chtějí, pošťuchují se atd. atd. Navíc cvičím hodinu, takže je to opravdu dlouhé....

zvirka
10. čer 2014

@hojda Vidíš, já bych právě řekla, že dvě si spolu pěkně pohrají a Ty můžeš cvičit, ale jak to čtu, tak asi ne 😀 No já cvičím půl hoďky + 15 minut sprcha atd. Ale ta sprcha, to už s ním mluvím, takže to už je v poho. No je to těžké, co babičky, dědečci, tatínek? Ale asi víš sama nejlíp, jak to máš.

hojda
10. čer 2014

@zvirka Dneska jsem jim dala tempery......malá to malě na rukách, tak že to zdálky vypadalo, že mám gumové rukavice, má to i ve vlasech, pak šla sama kakat na záchod a sama se i utírala....volala jsem na ní, ať mě zavolá až bude, ale pustila se do toho sama......a pak to završili svačinkou, jogurt úplně všude.....no masakr. Babičky a dědečky máme všechny daleko, manžel chodí z práce mezi čtvrt na šest a šestou.....to už pak musím dělat večeři, logo s malým, zalévat zahradu (to přehodím na něj a koupání)....je to maso bez hlídání....