1. 4. 2014 - hubneme a cvičíme, výmluvy neznáme

yamdena
30. bře 2014

Milá děvčata,

na základě tématu https://www.modrykonik.cz/forum/chci-shubnout/potrebuju-zase-nastartovat-do-hubnuti-nakopnete-me/ otevírám novou diskusi, která má za cíl motivovat Vás (i mě) k tomu, abychom na sobě zapracovaly. Každá z nás má jiné představy o své vysněné postavě a způsobech, jak jí dosáhnout - jedno však máme společné - toužíme po tom vypadat lépe a cítit se dobře.

Jde ale i o to, že člověku se často nechce, je unavený, něco na něj leze, musí ještě udělat to či ono, je ve stresu... pojďme společně odhalovat VÝMLUVY, proč se nedržíme svého plánu a nacházet ZPŮSOBY, JAK JE PŘEKONAT!

Těším se na Vaše příspěvky 😉

sarkad2856
29. dub 2014

@yamdena Tak jsem o víkendu cvičila a zdá se mi to super cvičení a opravdu bych doporučila začátečníkum a pak normálně začla Jill 😉

sarkad2856
29. dub 2014

@mataharyy Taky to tak většinou mám jak to dostanu je mi i blbě od žaludku tak jsem ráda že dýchám, a moc toho do sebe nedostanu 😒 co se týká jídla na tož cvičit mívám i křeče,šílené
Tak at je líp a je zase vše v normě 😉

mataharyy
29. dub 2014

@sarkad2856 No já to normálně nemívám, ale teď mám tak rozházenej cyklus a takhle na hov... je mi fakt po hodně dlouhé době 😖

sarkad2856
29. dub 2014

@mataharyy jj já si MS upravovala čajema taky jsem po x letech braní HA měla total rozházenou MS a ted jí mám pravidelnou pokud neberu atb

mataharyy
29. dub 2014

@sarkad2856 Já před prvním porodem, potom už to bylo dobrý a teď je to zas na hov... 🙄 Už jsem dumala že bych si na měsíc nechala napsat prášky, ať se to zas srovná, protože pokud bych to měla mít takto, tak mě šlehne 😖

sarkad2856
29. dub 2014

@mataharyy jj to znám když to nečekáte a v tu nejméně vhodnou dobu se dostaví .. já brala na upravu orgametril je to i jako antikon.Ale pak jsem to měla jak hodinky a je to celkem i dobře snášené,jen na předpis jinak si ted dost pomáhám čajema...Snažily jsme se o mimi ale už to prdím

zvirka
29. dub 2014

Tak jsem se nakonec dokopala cvičit, odpoledne se mi malého podařilo dostat do postele a vytuhla jsem samozřejmě s ním, ale aspoň mi je líp. Ráno jsem do sebe hodila i céčko 1000, tak mám pocit, že to zabralo.

Mě MS čeká příští týden, tak jsem zvědavá, jak u toho budu cvičit week 4 😅

sarkad2856
29. dub 2014

@zvirka No asi to řádí díky tomu počasí,volala mi kamarádka že je taky nachlazená 😒
já první 3 dny MS necvičím vubec,bych umřela,jsem ráda že přežiju v práci

hojda
29. dub 2014

Já dnes odcvičeno, ale jídlo jsem trošku šidila, byla jsem z dětmi ze školky v Praze v divadle a při cestě zpět jsme se přimotali k té nehodě Bartošové a náš vlak projížděl kolem jejího těla, měla jsem to přímo pod oknem 😔 , no zážitek nic moc, naštěstí byla přikrytá, ale i tak jsem viděla, že měla na sobě černé oblečení.

terezapetrova
29. dub 2014

@yamdena diky za tvůj příspěvek, diky nemu jsem si ještě včera vecer zacvičila i když uz se mi vůbec nechtělo 🙂

terezapetrova
29. dub 2014

myslim ten ze 30. 3. 🙂

karos
30. dub 2014

@hojda je to masakr, to jo... celkově když člověk zažije něco takového jako je sebevrah na kolejích nebo někde jinde a ještě když se jednalo o známého člověka, tak z toho mrazí ještě víc...

zvirka
30. dub 2014

Tak ráno zase hrozný stav, rýma, bolí mě v krku, no nějaký hnusák bacil. Tak dnes už dám fakt pauzu, sotva chodím, odpoledne musím do práce, tak bych to fakt dnes nedala. A od rána šílená chuť na sladké, zatím se držím, ale už jsem slídila kolem ledničky, kde jsou ještě Mila kuličky od manželových narozenin 😠 Za chvíli dám oběd, kuře na kari, rýže, tak snad to přejde. Jinak tohle nemívám, chutě na mě chodí až k večeru, že by ta nemoc? 😨

Kdy se převažujem a přeměřujem, zítra nebo už dnes?

zvirka
30. dub 2014

@hojda To je hrůza, já takové věci nezvládám, to by mě taky vzalo. Drž se!

karos
30. dub 2014

@zvirka jj, je teď nějaké blbé období, my jsme s holkama taky nachlazené - rýma a kašel, jen manžel trhá partu - má anginu!
vážení bych nechala na zítřek, ne? jsem zvědavá, i když iluze si moc nedělám...
a odpočívej, když člověk není 100%fit, nemá vůbec cvičit a šetřit se.

zvirka
30. dub 2014

@karos Odpočívat budu, ale mrzí mě, že si narušuju to cvičení... Manžel na mě ráno taky apeloval, ať se na to pro dnešek vykašlu.
No vážení nebude nic moc, teda u mě, já se vážím denně, tak vím, jak na tom jsem 😠 Podařilo se mi včera domluvit s doktorkou na snížení dávek prášků, které by na to mohly mít vliv, tak třeba se to taky projeví. Budu snižovat postupně, ale tak za měsíc už by to mohlo být znát. Někdy mám takovou chuť se na to vyfláknout a být tlustá a napapaná čokolády 😵 Člověk se snaží, váží všechno jídlo, baští jako králík, u cvičení div nevypustí duši a kde nic tu nic. Ach jo. Jsem z té nemoci nějaká špatně naladěná. 🙄

karos
30. dub 2014

@zvirka a co tě trápí za nemoc pokud se smím zeptat? ber to tak, že to děláš pro své zdraví. třeba nezhubneš tak moc, ale jíš zdravě a ne nějaké hnusy! já myslím, že když si sem tam dáš kousek čokolády, ale opravdové čokolády, tak se nic nestane! hlavně to nevzdávej. já se taky trápím, protože mi to jde pomalu, ale jde to a to je důležité. navíc už má postava po zhubnutí není taková, jako když jsem zhubla v 19letech poprvé! ale s tím se nedá nic dělat. a co se týče vážení, taky jsem se vážila každý den, ale je to moc. teď už dvakrát týdně - út a pá a to mi vyhovuje. zítra udělám vyjimku! vážení každý den je podle mě hodně stresující...

kaatkah
30. dub 2014

Tak jsem si dnes dala toto cvičeni http://www.fitnessblender.com/v/workout-detail/... plus břišní pekáč od Kynichový a bolí mě celý člověk 🙂

zvirka
30. dub 2014

@karos Napsala jsem do IP. No denní vážení je hrůza, ale prostě mám strach, že se týden nezvážím a budu mít dvě kila nahoru, jakoby denní vážení tomu mohlo zabránit 😅 A šidím se teď hořkou čokoládou, ale není to ono. Já mám prostě ráda takové ty "klasické" , třeba Ritter Sport nebo i Schogetten některé, sem tam i Orion nebo Figaro. Vím, že je to samý cukr a rostlinný tuk, ale já to prostě žeru 😅

yamdena
autor
30. dub 2014

Zdravím Vás děvčata 🙂

Včera opět Deanne Berry, večer mám v plánu squats, kliky, sedy lehy a mosty plus Suzukiho strečink.

Dnes jsem jídelníček rámcově dodržovala co do skladby jídel, ovšem po příchodu domů opět přišla na řadu čokoláda. Tento květen bych tedy chtěla zkusit brát chrom, který by měl zmírnit chuť na sladké.

A dovolím si jít jako první s kůží na trh, co se týče výsledků a zhodnocení 🙂

Změna váhy: - 0,6 kg. Přičítám tak nízký váhový úbytek tomu, že jsem něco přibyla na svalech (a zkonzumované čokoládě).

Změny v mírách:
Stehna: 0 cm (ale tvarově znatelné zlepšení)
Boky: - 1 cm.
Pas: - 1,5 cm
Paže: - 1 cm

Cvičila jsem v průměru 3x týdně (tj. 140 minut týdně).

Plány na květen: cvičit 4-5x týdně, dodržovat jídelníček, užívat chrom, zlepšit pitný režim.

Přeji hezký večer a jsem zvědavá na Vaše výsledky 🙂

karos
30. dub 2014

@yamdena tak to jsou pěkné výsledky, já se zítřku trošku obávám... já jsem chrom brala asi tak před 15 lety, pomohlo to, nedotkla jsem se sladkého asi dva měsíce a to byly i vánoce. ale pak přišly mamčiny narozeniny, neodolala jsem a opět jedla sladké...
jinak s tím cvičením mě deprimuješ, když si čtu, kolik děláš cvičení, tak se stydím, že udělám pár dámských klik u jill level 1 😉

yamdena
autor
30. dub 2014

@terezapetrova Díky za zprávu, jsem ráda za každou zpětnou odezvu 🙂 ani mně se obvykle nechtělo nic dělat, ale po měsíci už to beru jako běžnou část svého režimu, stejně jako změnu jídelníčku. Navíc, pokud jsem chtěla cvičit 3-4x do týdne, nejpozději ve středu jsem musela začít makat, abych vše stihla a měla mezitím jeden den volna např. na regeneraci. Tento fakt přebíjel chuť či nechuť cvičit. V květnu chci cvičit 4-5x do týdne, takže deadline posouvám na úterý 🙂

zvirka
30. dub 2014

@yamdena Důležité jsou hlavně cm, svaly váží víc než tuk. Ten chrom bych taky zkusila, normálně asi koupit v lékárně, že? Já jsem s tím sladkým úplně hrozná, ale když to pomohlo
@karos tak mně by mohlo taky.

Já se poměřím a povážím ráno, tak jsem zvědavá. Budu srovnávat s 28.3., to mám zapsáno, zapisuju každý pátek. A změřila jsem se až 4.4., tak je to tak přibližně. Nějaký posun tam snad bude.

22,18, konečně mě přešla chuť na sladké a můžu jít spát 😀 Dobrou!

yamdena
autor
30. dub 2014

200 squats (2 série po 100)
80 kliků (3 série: 10 mužských + 10 ženských, 2 série: 10 ženských) promiň @karos 😀
130 sedů-lehů šikmo (2 série po 65 na každou stranu)
60 s prkno
130 sedů-lehů (2 série po 65)
200 polo-mostů (2 série po 100)
Suzukiho strečink

BTW zapomněla jsem napsat do své bilance, že se mi zlepšila ohebnost

yamdena
autor
30. dub 2014

@karos Díky za zkušenosti ohledně chromu, snad to pomůže, když vůle je slabá. A s klikama si nedělej starosti, to chce čas a možná se toho taky za celý den nazvedáš tolik, že na cvičení už není energie. Navíc, každý má výkonnější jiné části těla, třeba jsi dobrá na břicho nebo nohy (já zase neumím vůbec běhat)

@zvirka kupovala jsem ho v lékárně. Kdybych měla čekat na to, až mě přejde chuť na sladké, nešla bych spát vůbec 😀

karos
1. kvě 2014

holky, tak dnešní vážení a měření:
váha - úplně stejná
prsa - mínus 0
pas - mínus 2 cm 🙂
boky - mínus 1cm
stehno - mínus 0
břicho pod pupkem(čili nám známé jako tzv. pneumatika) - mínus 1cm

aspoň že ty cm šly pryč, snad příště to vážení bude lepší...
pěkný 1. květen všem!

zvirka
1. kvě 2014

Tak taky zapisuju, srovnávám se 4. 4.
váha: -0,2 kg (ach jo)
břicho (pneumatika 😀 ): -2 cm
boky: -1 cm
stehna (tam si nejsem jistá, mám pocit, že to pokaždé změřím jinde): -2 cm

No, lepší než drátem do oka.

zvirka
1. kvě 2014

@karos Gratulace, je tam posun. Já taky doufala ve víc, ale aspoň, že to jde! 😉

sarkad2856
1. kvě 2014

tak ted já
váha - 2,4 kg z toho 1,2 tuku
prsa 0
břicho -2,5 cm
boky -1 cm
stehno -0,5 cm
snídaně bílý jogurt,ovesné vločky,banán
svačina jablko
Obed rizoto - rýže kuř maso,kukuřice posypat porkem
svačina knekebrot se sýrem a zelenina
svačina jahody s oříškama
večeře nevím ?
musím zítra na nakup dochází mi zelenina i ovoce
Hezký svátek 1.května 🙂

sarkad2856
1. kvě 2014

Holky na těch kal.tabulkách se mi něják nedaří ty procenta tuku,vlákniny atd ☹ dodržujete to taky?