1. 4. 2014 - hubneme a cvičíme, výmluvy neznáme

yamdena
30. bře 2014

Milá děvčata,

na základě tématu https://www.modrykonik.cz/forum/chci-shubnout/potrebuju-zase-nastartovat-do-hubnuti-nakopnete-me/ otevírám novou diskusi, která má za cíl motivovat Vás (i mě) k tomu, abychom na sobě zapracovaly. Každá z nás má jiné představy o své vysněné postavě a způsobech, jak jí dosáhnout - jedno však máme společné - toužíme po tom vypadat lépe a cítit se dobře.

Jde ale i o to, že člověku se často nechce, je unavený, něco na něj leze, musí ještě udělat to či ono, je ve stresu... pojďme společně odhalovat VÝMLUVY, proč se nedržíme svého plánu a nacházet ZPŮSOBY, JAK JE PŘEKONAT!

Těším se na Vaše příspěvky 😉

zvirka
13. čer 2014

@karos Neřeš, prostě Ti to nevyšlo, navíc to vedro..... A ještě s dětmi. Já kdybych neměla dopoledne pro sebe, tak bych to taky asi nezvládala, mazec budou prázdniny 🙄

karos
13. čer 2014

@zvirka no, já mám doma právě už i tu starší, mají školku zavřenou už od začátku června kvůli rekonstrukci... takže to fakt nedávám, mooooožná dneska, ale uvidíme. teď jsme byli aspoň na procházce, odpoledne budem lítat po obchodech (taky pohyb), uvidím, zda mi večer zbydou nějaké síly....

hojda
13. čer 2014

Já se hrozně těším, že děti půjdou poprvé k babičce na prázdniny, tak budu mít pro sebe 5 dní.....a jeden týden tam budu s nima, takže taky trošku oddych. Neuvěřitelné po 5 letech a 3 měsících poprvé sama bez dětí........

lenka5731
13. čer 2014

Ahoj 🙂 Hlásím se zpět. Já jsem ted cvičila po 10 dnech, před chvílí jsem docvičila Jill + obruč a myslela jsem teda, že umřu 😒 Vůbec jsem se nemohla dostat do tempa a jen jsem čekala na konec. Ve středu jsem se po dvou týdnech měřila a vše zůstalo stejné a přes zadek jsem zhubla 0,5 cm, takže v tomhle spokojenost. Ale celkově se po návratu z dovolené vůbec nemůžu dostat do tempa a nějak to není ono, tak jak to bylo předtím, chybí mi ten elán. Na dovolené jsem s jídlem neprasila, jen semtam něco, ale spíš na ochutnávání. Kupovala jsem si hodně různé zeleninovo - luštěninové saláty a podobně. Ono zelenina se jí v mnohem větším množství než u nás snad všude na světě, přijde mi, že snad nikdo nemá horší kuchyni než Češi, jen samé škroby a zacpávadla. Koupila jsem si celkem slušnou sportovní podprsenku, tílko na běhání /s všitou podprsenkou/ a kalhoty na běhání /na zadku-zádech s kapsou na mobil a klíče/. Taky jsem si dovezla pouzdrové šaty a džíny vel. 38, tak jsem na sebe moc zvědavá, kdy si je obléknu. 😀🙂 Jak jste tu psaly o tom doplňku bílkovin z DM .... obsahuje ten váš aspartam? Já jsem včera v regálu bezmyšlenkovitě sáhla po vanilkovém a úplně jsem ve složení přehlídla aspartam, no dobře mi tak, když jsem blbá, vyhazovat to už ted nebudu...

zvirka
13. čer 2014

Ahoj všem, tak dnes mazec. Dopoledne se mi nějak nechtělo cvičit + jsem dělala doma nějakou práci. Po obědě jsem vyzvedla malého ve školce, rovnou jsme jeli na velký nákup, cestou domů mi usnul v autě. tak doma, že půjde spinkat. O.k., tak jsem zapla počítač, že si v klidu zacvičím. no vybalila jsem nákup a už to leze z pokojíčku, prý že to nešlo 🙄 Tak jsem cvičila s malým, mu se do toho začalo chtít kakat, takže pauza na posazení + pauza na utření. 🙄 No nakonec jsem docvičila. Dala jsem dnes "Killer buns and thighs", už mě ten six pack po 14 dnech moc nebaví, to samé furt dokola. Zatím teda cítím hlavně záda, uvidím zítra, doufám, že budu cítit stehna. Asi to teď budu nějak střídat.

@lenka5731 Vítej po dovolené. To si sedne, zase si zvykneš na tempo 😉 Já jsem včera objevila článek na sportovní podprdy, taky bych nějakou potřebovala, mám prsa C a při cvičení to dost zavazí, hlavně různé poskoky atd. 🙄 http://rungo.idnes.cz/podprsenky-pro-beh-0ag-/b...
Na rifle 38 držím palce, já jsem dnes šla na záchod (to ještě není ta hlavní zpráva, nebojte 😀 ) a bezmyšlenkovitě jsem stáhla riflové kraťasy (vel. 40) jako tepláky, úplně v pohodě bez rozepínání, takže nějaký posun tam bude. Já na nich nosím pásek, takže to moc jinak nepoznám, ale tohle mě potěšilo 😵
@hojda Tak super, konečně chvilka pro sebe. No u nás to zatím nehrozí, malej s babi nebo dědou tak max. půlku odpoledne, víc nedá.
@karos Rekonstrukci školky jsme měliv březnu a dubnu, 5 týdnů, uf, taky to byl záhul. A prázdniny klepou na dveře.... 😅

zvirka
13. čer 2014

Dneska se mi nechtělo péct, tak jsem vytáhla z mražáku krabičku cukroví od Vánoc a to jsem neměla dělat..... 😅 Už tam chodím nakukovat a dělám si zuby na moka..... 🤐

karos
13. čer 2014

tak se mi to dnes konečně podařilo a zacvičila si jill level 1. juchu! mám radost a ten slastný pocit po cvičení...

hojda
14. čer 2014

@lenka5731 TEn aspartam tam je a je skoro ve všech těch nápojích☹, je to pěkný sajrajt, ale pokud to chceš jen zkusit, jestli ti to bude vyhovovat, tak je ten z dm dobrá volná pro vyzkoušení a pak to dobrá volba před nákupem nějakého kvalitnějšího, který bude složením ok.

hojda
14. čer 2014

čístý je třeba konopný protein, taky jsem ho viděla v dm http://www.heureka.cz/?h[fraze]=konopný+protein..., ale má menší obsah bílkovin, tak ho musíš brát víc.

hojda
14. čer 2014

Já včera dopoledne vaření, uklízení, po obědě hned s malým na AJ a potom rovnou na nákupy, přijeli jsme v šest, večeře a odhodlaně jsem nastoupila na cvičení a v půlce jsem to vzdala, byla jsem k.o., tak to musím dohnat teď dopoledne, pro rodinu mám vařeno, tak pak jen nějakou rychlovku pro sebe. Jinak cítím, že mi zase brzo dorazí MS, přijdu si tlustá oteklá....fuj, to mě vždycky tak rozhodí, že vůbec nemám chuť pokračovat....chjo, chce to něco, aby ten výkyv nebyl tak velký....musím si k tomu něco najít, našla jsem jen, že se má zvýšit horčík, tak ještě uvidím. Jinak chystám albíčko s potravinovýma doplňka pro hubnutí, tak vám dám pak vědět.

zvirka
14. čer 2014

Taky Vás tak rozčilují ta alba "ze 48 na 36" a podobně? 🙄 😀

hojda
14. čer 2014

@zvirka Tak to jsem naštěstí neviděla 😀

lenka5731
14. čer 2014

@zvirka myslíš nějaké konkrétní album? já tyhle alba vítám a prohlížím, nejvíc mě fascinovalo hubnoucí album nicku tuším leuska nebo tak nějak. Jinak to moje nové oblečení vel. 38 by bylo návratem k postavě v cca 18-20 letech 🙂 😉

Dnes už mám odcvičeno, Jill + tahle výzva na břicho

https://www.youtube.com/watch?v=VgBTIDFE6dk

a ještě obruč, tak jsem spokojená. Cvičilo se mi docela dobře. Už zase začínám chytat slinu. 😅 Prostě to musí jít. I když manžel říká, at už nehubnu, že těch cca 5 kilo dolů "stačí", no ale má smůlu 😝 😀 😀 Navíc závody v běhu na 10 km se blíží.

hojda
14. čer 2014

Taky mám odcvičeno 😀

zvirka
14. čer 2014

@lenka5731 Ahoj, však tam byl smajlík, já to taky prohlížím. Ale závidím, že někomu se to podaří za pár měsíců, já hudnu od března a mám dole 2 kg 😝 A té námahy....

@hojda Já jsem dnes nějaká přetažená, odpoledne se chystáme do muzea na výstavu modelů pravěkých zvířet, máme doma totiž malého paleontologa 😀 . Tak snad potom něco dám. Bolí mě nohy a zadek po té včerejší Jill, takkže Killer buns and thighs zařazuju, budu asi cvičit na střídačku se 6 week.

hojda
14. čer 2014

@zvirka Nás čeká Den Kozla.....Jinak pokud bys chtěla dát pryč to namožení svalů, tak zkus hned po cvičení si dát kousek nějakého ovoce, třeba půl jablka nebo tak něco (cukr) a pak hlavně ten nápoj proteinový. Ale ten cukr hned po cvičení by měl odstranit to bolení svalů.

zvirka
14. čer 2014

@hojda Den Kozla??? Co to je? Zní to dobře 😀
Nápoj dávám poctivě, svaly budou v pohodě, není to mic strašného, chodím 😀 Ne jako když jsem začínala 30 days 😀

My zítra jedem na hory, Jeseníky, asi z Petříkova na Paprsek a zpět, 14 km, tak snad to Mireček dá a neponesu ho půl cesty 😝

karos
14. čer 2014

@zvirka Je, do Jeseníku bych jela hned! tam je taky krásně. v srpnu se tam chystáme!!!

karos
14. čer 2014

dneska bylo v plánu kolo, ale nekonalo se, nesehnala jsem hlídání... tak jsem se šla s dcerou projít na 1,5hod. dneska opět grilování, pekla jsem borůvkové a meruňkové koláče, jsou fantastické, neodolala jsem... ach jo, ach jo...

zvirka
14. čer 2014

Uf, tak jsem to nakonec dala. Říkala jsem si, že dnes dám něco lehčího, přece jen mě bolely svaly. Tak jsem nakonec vybrala 30 days L2. Cha cha 😀 😀 Jeden cvik jsem vůbec nezvládla, jak mě bolely po včerejšku ty nohy a v půlce jsem měla sto chutí to zabalit. Ale kousla jsem se a dojela jsem to. No masakr. Takže
@karos jestli zvládáš tohle, tak směle do 6 week 6 pack, to dáš v pohodě. Tak chci vidět, jak zítra ujdu těch 14 km, ještě nejspíš půlku s dítětem v náručí 🙄

karos
14. čer 2014

@zvirka cvičila jsem jen level 1a 2, u 2 jsem taky kolikrát měla dost... zítra na tebe budu myslet, já jdu nakupovat, tak to bude taky taková procházka.... snad si i něco koupím...

hojda
15. čer 2014

@zvirka Den Kozla ve Velkopopovickém pivovaru.....byl to masakr, ani nebudu psát, co jsem všechno ochutnala.....takže dneska jinak a lépe..........

lenka5731
15. čer 2014

@hojda u nás ve vesnici byla taky včera větší akce, ale držela jsem se ... měla jsem jen 3/4 bzl špekáčku, jedno pivo a dva grogy (skoro bez cukru) 😅 V bio stánku jsem si koupila švestkový sirup, jahodovou marmeládu s chia semínky bez cukru a datlové bonbony (datle, švestky, slunečnicová semínka a mandle). Něco jako ty bonbony zkusím dnes nebo zítra umatlat doma. Stejně se už dlouho chystám na raw dort, tak tohle bude podobné.

Jill + obruč 20 minut dnes už odcvičeno, zkusím dnes ještě běh, tak jsem zvědavá 😝

hojda
15. čer 2014

@lenka5731 Tak to jsem na tom skoro podobně🙂, já měla taky 3/4 špekáčku, půl trdla, jednu vařenou kukuřici, ochutnala jsem cukrovou vatu od dětí a večer jsem měla víno 2 skleničky, alkohol se nezdá, ale to je masakr na kalorie pivo, tvrdý, já to řeším tím vínem, když už něco, že je to i zdravý🙂.

lenka5731
15. čer 2014

@hojda u nas meli jen pivo, kofolu a tvrdy, nic jineho. Tak si pak vyber 😀 Ted jsem koukala do kalorických tabulek a panák rumu má 500 kJ, to jsem čekala i víc. ..

Dnes ještě 5 km běh. Na delší trasu už nebyl čas. Ale spokojenost. 🙂

hojda
15. čer 2014

@lenka5731 Tak tam všude jen pivo🙂 i malinovku pro děti jsme dlouho hledali a našli až někde na konci 😀 , já si brala vodu svojí naštěstí🙂. mě zítra čeká maraton s dětma po Praze 😀 .

lenka5731
15. čer 2014

@hojda taky jsem odpoledne měla svojí vodu, ale sed si venku v té zimě do 23 hod o studené vodě 😅 To nešlo.

zvirka
16. čer 2014

Zdravím všechny, tak včerejší výlet byl maso. Cesta z Petříkova na Paprsek docela v poho, malej sem tam zamrčel. Na Paprsku jsme si dali oběd (o včerejším jídle se radši ani nebudu rozepisovat 🤐 ) a malej, že prý "pospinkat". Tak říkám na chvilku, z jedné strany stolu byla lavice s měkkou podložkou, dali jsme mikinu pod hlavu a usnul. My jsme si dali kafe a hodinu si popovídali (v klidu asi po půl roce 😅 ). Pak jsme ho začali budit. no mrčel, vrčel a nakonec to přerostlo v šílený brekot a vztekání a vydrželo mu to půl hodiny. A to jsme před sebou měli ještě 9 km. Tak jsme to nakonec zkrátili a šli už jen 5,5 dolů, celkově 10,5 km. Já jsem noc předtím skoro nespala, byla jsem šíleně unavená, navíc z malého psychicky na dně..... No včera večer už jsem nebyla schopná vůbec ničeho 😔

Ale na dnešek jsem se vyspala, udělám si přípravu do práce a jdu na cvíčo, dneska asi stehýnka, pořád se mi nechce do toho 6 weeku, asi pak vlítnu rovnou na L 2 a to se z toho asi ... 😀

lenka5731
16. čer 2014

@zvirka proč sis takhle zpětně vybrala právě 30 DS level 2? Ten tě bavil?

Já už mám dnes odcvičeno. Asi po měsíci 🙂 Jsem přešla k 30 DS level 3 a jsem z toho teda docela zklamaná 😒 Asi 6 cviků mi vůbec nevyhovovalo, tak jsem je nahradila něčím jiným, na můj vkus zbytečně překombinované a nebo ty poskoky do podřepu ... zbytečná zátěž kolen. Pak jsem dala výzvu na pupek + obruč. Nejela jsem dnes na 100%, ta Jill mě docela rozhodila, no ale za cvičení se to počítat dá.

Dnes jsem se měřila a potvrzuje mi to můj dojem, že nohy a zadek reagují dobře, pas docela taky, ale břicho (takový to těhotenský vystouplý dopředu) zůstává už snad skoro měsíc stejný. Tak nevím, co dělám blbě. Jestli jím málo nebo moc a nebo mám ještě mnohem víc zabrat na to břicho .. Asi jsem netrpělivá 🙂

zvirka
16. čer 2014

@lenka5731 Chtěla jsem něco víc na ruce, měla jsem pocit, že by to potřebovaly, a co jsem se pamatovala, tak ta dvojka na ruce docela je. No postup kupředu byl, že jsem cvičila jak já říkám s "šílenou černoškou" 😀 Jak jsem kdysi začala cvičit Jill, tak jsem z ní byla úplně hotová, jak to dělá, když já často nezvládnu ani lehčí verzi 😀

Zkus na břicho ten 6 week 6 pack, já za 14 dní mám opravdu "viditelné změny", nejen na cm 😉