30 denní výzva, doporučuji

tstko
2. říj 2013

Ahojky jsem 4 měsíce po porodu a když kuknu do zrcadla hrůza, hlavně bříško mám větší převys na spodku bříška. Šla jsem do sebe, na internetu jsem objevila 30denní výzvu, jde o to že si vyberete partii kterou chcete shodit, a na 30dní máte harmonogram jak a co cvičit, mám za sebou měsíc a úbytky 5cm přes boky i bříško. Doporučuji 🙂

aronek
2. říj 2013

@tstko taky cvičím výzvu na břicho 😉 máš odkaz, kde jsi našla ty výzvy pohromadě?

tstko
autor
2. říj 2013

já nemám facebook, ale koukala jsem přes segru tam.. a jsem zaregistrovaná na 30dennivyzva.cz, tam najdeš komplet všechno.. jo je to k neuvěření ale za 30 dní opravdu změny jsou, ted jedu další druhou, mám jenom dve kilča dole ale cm jdou dolů a to je důležitější cítím se fakt super 😉

aronek
2. říj 2013

@tstko mně je taky fajn. Cvičím ještě Jill a Boba, tedy jak to vyjde s dětma, že 😀 Jsem se prvního měřila a mám v pase o 19 cm míň než v lednu 😀 na kila jsem necelých 17 dole 😉 zkusím najít ty výzvy 😉 já jedu druhý měsíc břicho, jen jsem si to ztížila a přidala 😉

tstko
autor
2. říj 2013

ty jo si super. to je fakt obdivuhodné já nikdy nebyla modelka vždy krev a mlíko ale ted co mám mimi jsem šla do sebe 🙂. ale docvičím toto a mám dost :D a o Jill jsem se dozveděla nedávno, vypadá to též dobře.. každopádně opravdu to jde i za těch 30 dní jen u toho vydržet.. a ještě s dvěmi dětmi jsi jednička 🙂 😉

aronek
2. říj 2013

@tstko já právě taky vždy krev a mlíko, ale po druhém porodu to byl už fakt hnus 😝 Tak jsem šla do sebe, chci aby měli kluci hezkou maminku. Teď o víkendu jsem byla na pouti a zmámí z práce mně nepoznávali, prý vypadám mladě 😵 Bodejť by ne, předtím jsem vypadala jako velryba 😝 Cvičení střídám, nejedu vše denně, to by se nedalo ani zvládnout 😉

tstko
autor
2. říj 2013

ty jo jsi fakt super... strašně to nabíjí jak někdo pochválí vid 🙂 😉 no a jídelníček k tomu snažím se omezit smažené ale jinak si neodříkám nic snad jen jsem ubrala porce, určitě by šly výsledky vidět víc kdybych vynechala to co mám, ale počkám si 😀

aronek
2. říj 2013

@tstko byl to fakt super pocit. V prosinci se budu vracet do práce, tak doufám, že se to ještě trochu hne. Já v jídelníčku omezila hlavně pečivo 😵

tstko
autor
2. říj 2013

jo to ja miluju 🙂 tak přeju hodně štěstí a třeba příští rok si dáme vědět jak to pokračuje 😉