6 měsíců po porodu, vrátilo se bříško do původního stavu?

lejla24
27. bře 2016

zdravim holky, uz jsem vicemene zoufala, jelikoz jsem 6 mesicu od porodu a i kdyz cvicim celkem pravidelne, chodim casto na prochazky tak telo se nemeni...ze zacatku se mi trochu zmensilo bricho a nyni se jako by vsechno zastavilo...:( Bohuzel jsem kojila pouze 4 mesice ...A byla mi objevena diastaze se kterou jsem dochazela na rehabilitace...Jenze ja dnes byla na ulici a nejak mlada slecna sie me pokouzela vyfotit, jelikoz asi ji muj zadek imponoval ci co...rekl mi to az manzel a byla jsem z toho celkem vedle a uz tak mam nizke sebevedomi, jelikoz ja byla zvykla na krasnou vysportovanou postavu, kdy jsem vazila 57 kg...Vim, ze je dulezite miminko a dalsi veci, ale jestli mate nejakou radu jak rozjet hubnuti, tak vam budu vdecna 🙂

alboo
27. bře 2016

Radu nemam. Sama bych s tim potrebovala neco udelat. Ale pochybuji, ze by si te někdo kuli břicho nebo zadku chtěl fotit... ti se mi nejak nezda

lenbenn
27. bře 2016

Ja sama s tim jeste zkusenost nemam, ale po kojeni urcite rozjedu. Zkuste tzv. sacharidove vlny. Videla jsem mnoho mnoho vysledku a opravdu se dostavuji. je to sice trochu narocne, ale hubnuti je zaruceno. Mrknete na to na net 😉

lejla24
autor
27. bře 2016

@alboo Tak to jsme dve, a ver tomu nebo ne, ale ta slecna si me opravdu fotila, ja na ni naletela... je to sic zvlastni a zni to silene, ale je to tak... zrovna jsem byla zohnuta k malemu, kdyz manzel si sviml te slecny....

lejla24
autor
27. bře 2016

@lenbenn dekuji kouknu na to...;)

pincola
27. bře 2016

To se mi nezdá, možná tě fotila do módního pekla, kvůli nějakému kusu pěkného, nebo blbého oblečení. na ulici vidí mraky ženských a 90procent nemá vysportovanou postavu. Spíš jsi na to citlivá. Já ti rozumím, taky jsem byla. Půl roku je moc brzy po porodu. I když chceš jít na plastiku, můžeš se objednat nejdřív rok po porodu. Oni vědí proč🙂

drakenn
27. bře 2016

Ja mela po prvnim synovi diastazu jak prase. Zhublajsem, cvicila a bylo to v pohode. Ale u druheho jsem mela jeste vetsi rozestup, po pul roce to bylo znat.. Pak jsem narazila na cviceni hlubokych brisnich svalu a bylo to pryc.. cvicila jsem Pilates a Mojzisovou

pincola
27. bře 2016

Mě taky pomohl pilates! Sice to trvalo a nebyla jsem nijak poctivá v té pravidelnosti, ale zlepší se to.
@drakenn

milius
28. bře 2016

já jsem před těhotenstvím byla docela zvyklá cvičit, na břicho a zadek. po porodu mi zůstalo nějaké kilo navíc a břicho se vrátilo kam mělo až tak po 9 měsících možná po roce. skvělé na hubnutí jsou dlouhé procházky s kočárem, do kopce, i běhání s kočárkem. je to super, prcek spí a ty se dřeš 🙂 když malá začala spávat doma tak jsem velmi brzo přibrala několik kilo. Takže za mě kočárkování a pilates taky super.)

ajaksa
6. čer 2016

Zdarec 🙂 Já jsem po porodu měla ( a pořád mám) docela bříško. Než se dokopu k tomu abych ho zpevnila, tak jsem se rozhodla pro zeštíhlující pás. Myslím že je to dobrý pomocník i při zpevňování kůže.
Na http://clipin4you.cz/49-stahovaci-pradlo?p=2 mají dobrý výběr🙂

gracinka7
6. čer 2016

Díky za tipy holky, mám taky problém shodit břicho ☹