60 dní - Jsme to, co jíme - Ing. Petr Havlíček

velrybous
8. únor 2012

Rozhodla jsem se před týdnem trošku změnit stravování a životní styl a taky shodit pár kg navrch po porodu 🙂..
....držím tuto dietu už 7 dní, chce se někdo přidat?
Budu ráda za rady, tipy, návody, recepty, cvičení atd..🙂))

romanius
17. srp 2013

@cabalkova Tak třeba ti to pomuze, uvidíš, clovek nikdy nevi 🙂 Bohuzel ja uz jsem dost pesimista -ukazovala jsem vsechny ty elaboráty jednoumu kamaradovi, který je lekar a mimo jiné se zabyva i dietologii - zdesil se, nemohl pochopit proc jsem za to dala takove peníze, ze pry jsou to naproste obecne a vseobecne zname rady, které ti da každý prumerny lekar- internista, pripadne dietolog, většinou zdarma. A ja tomu tak verila...

cabalkova
17. srp 2013

@romanius Tak ja teda jedu podle toho jidelnicku, co je dostupny na netu, a jdu s vahou dolu o kilo tydne, takze jsem spokojena.

romanius
20. srp 2013

@cabalkova No tak to je ale super!! To gratuluju! Drzim palce, urcite dej vedet, jak to pokracuje, jsem hrozne zvedava 😉 Třeba ti to bude fungovat, teoreticky by mělo. Ja jsem si bohužel před tim hodne rozhazela metabolismus, on zacal stavkovat, a ted mi v podstate všechno co snim uklada, nespaluje skoro nic. Pan Havlicek slibil, ze mi ho pomuze rozeběhnout, ale evidentne se to nepodarilo.. Kazdopadne když to jde tak hlavne VYDRZ!!

fachy
25. srp 2013

@romanius ahoj holky, ja jsem se jednou bavila o Havlickovi se svym kamaradem, ktery pro ne varil v zacatcich "jste to co jite" a ten mi hodne zmenil pohled. Pry je to jen jeho velky byznys, lidi ho nezajimaji a toho laskaveho sympataka, ktereho zname z tv vubec nepripomina. Kdyz jsem na jeho ceny koukala pred rokem, tak chtel neco kolem 18 tis. Coz je hrozny. Kamarad mi doporucil nejakou lekarku, ale ja si nemuzu vzpomenout. Kdyztak zjistim.

cabalkova
25. srp 2013

@fachy No tak to je jasny, ze to je byznys, nic jiného bych ani necekala, zato bych cekala, ze mozna ne tak laskave jako v televizi, ale kazdopadne pomuze.

fachy
25. srp 2013

@cabalkova to urcite. Me osobne to hrozne zklamalo.

romanius
25. srp 2013

@fachy To je přesně můj dojem. Já to tady nechci ventilovat úplně naplno, ale je to fakt hodně peněz, a hodně dlouho jsem zvažovala, jestli je za to dám nebo ne. Rozhodla jsem se, že ano, protože už jsem fakt vyzkoušela dost, a nepomohlo nic. On v TV působil jako člověk, kterej ví co dělá, a má hodně velkou úspěšnost. Takže jsem si říkala, jestli mi někdo může pomoct, pak on. Bohužel z těch xx hodin, které jsem tam během svých asi 4 návštěv strávila, jsem s panem Havlíčkem osobně mluvila pouze při první návštěvě cca 10-15 minut. To je první věc, která mě zklamala - šla jsem tam a dala za to ty peníze, proto, že jsem věřila panu Havlíčkovi, ne nějaké jeho asistentce. Další věc, která mě dost nemile překvapila - člověk nedostane konkrétní jídelníček. Další věc už jsem tady psala - naprostý nezájem. Pak ten kamarád doktor - pročetl to celkem pečlivě a nechápal, jak za tohle někdo může chtít takové peníze. A nakonec - když poslední dobou vidím reklamy, ke kterým se propůjčil, jsem prostě z toho člověka hrozně zklamaná, je to jen další zlatokop, kterých jsou v mraky.

romanius
25. srp 2013

@fachy kdyby sis vzpomněla na tu lékařku, budu moc ráda 🙂 Díky předem.

zzuzulienka
2. únor 2014

@dietule ahojky,chci se zeptat na ten dietní plán Havlíčka na 60 dní hledala jsem to a všude je smazany 🙂,mohla bych vás porosit o zaslání na email zuzana.scerbova@seznam.cz dekuji a pěkný den 🙂

zzuzulienka
2. únor 2014

@misicka455 dobrý večer,můžu také poprosit o jídelníček na 60 dní od pána Havlíčka.hledala jsem ho na netu a nenašla,dekuji předem a hezky večer 🙂

lenkafel
10. bře 2014

@velrybous Ahoj, teď jsem na ten odkaz koukala a nenašla jsem tam nic, jen nějaké bazarové věci,můžu poprosit o nový odkaz????Moc ráda bych se přidala

carisima
6. dub 2014

@velrybous ahojky mohu poprosit o tu dietu kde najdu, nejde mi to zobrazit díky moooc

kiki774
17. kvě 2014

Holky já se snažím teď jíst celkem zdravě. Nepřejídat se, ale nehladovět k tomu trochu cvičím 30 denní výzvy a tak. Přidala jsem ještě Obethin a zatím klepu na co můžu kila jdou pěkně dolů. 🙂