60 dní - Jsme to, co jíme - Ing. Petr Havlíček

velrybous
8. únor 2012

Rozhodla jsem se před týdnem trošku změnit stravování a životní styl a taky shodit pár kg navrch po porodu 🙂..
....držím tuto dietu už 7 dní, chce se někdo přidat?
Budu ráda za rady, tipy, návody, recepty, cvičení atd..🙂))

chaala
17. únor 2012

@editah222 😨 😀 😀

@raaad a jak to najdeme? Nevím, kde vás hledat. 😔

johnatanka
17. únor 2012

@raaad taky bych ráda link....pokud budete zamykat, díky 😉

raaad
17. únor 2012

Forum....a v levém sloupci uzamčené skupiny.....a najet na : 60 dní Havlíčkovic bašty
Kdyby chtěl někdo, koho jsem zapomněla označit, stačí mi napsat do pošty a já ho tam přihodím.....
Však jak chcete..... 🙂

korchy
17. únor 2012

Zdravím,já už mám ten jídelníček podle Havlíčka vytisklý a od pondělí chci začít zdravě baštit.Můůžuu se přidat???

raaad
17. únor 2012

@korchy jsi tam

pindulenka
18. únor 2012

já bych do toho taky šla teda jestli ještě přibíráte 🙂

raaad
18. únor 2012

@pindulenka jasné 🙂

pindulenka
18. únor 2012

a jak se k vám dostanu'? nějak to tu neumín registrovaná jsem dlouho, ale nikdy jsem sem nechodila

llluckaaa
18. únor 2012

@pindulenka Zkus toto https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/60-dni-h.... Jestli tě @raaad přidala, tak už by ti to mělo fungovat.

pindulenka
18. únor 2012

jj už jsem v místnosti díky

korchy
19. únor 2012

Ženský chci se zeptat,jak řešíte ty teplé večeře.Když jsem jedla podle tohoto jídelníčku před rokem,tak jsem moc nestíhala si po praci uvařit obed a apak jeste večeri.

chaala
19. únor 2012

@korchy Když nestihnu udělat tu teplou večeři, tak dám studenou variantu večeře z jiného dne 🙂

monare
20. únor 2012

Holky, je tu některá, která začíná od zítra, t.j. od 21.2.?? Já to jdu zkusit, tak 5-6 kg dolů by stačilo. Měřím 160 cm, váha 57 kg, je to hezké,ale na břichu všechno zůstává ☹ Dopoledne jím málo, večer víc, tak chci si trošku upravit jídelníček a pár kg dolů k tomu jen dodá +. Připomínám, že ještě pořád kojím.

opicka1978
22. únor 2012

Ahoj holky, můžu taky k vám?? 😉

lennetfrigg
22. únor 2012

@opicka1978
@monare holky udělaly uzavřenou skupinu, koukněte pár příspěvku před Vámi a písněte zakladatelce.

korchy
22. únor 2012

Tak šechny zdravim,už jedu podle jidelnicku 3den a mam docela problem to vše sníst🙂

pipetulaa
22. únor 2012

@velrybous můžu poprosit do IP ten seznam na týdenní nákup podle té diety?? Děkuju!

opicka1978
22. únor 2012

poradíte holky...psala jsem ráno @raaad o přidání do skupiny a nic, tak nevím ☹

llluckaaa
22. únor 2012

@opicka1978 Už tě přidala, tak honem hop k nám do diskuze 😀 https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/60-dni-h...

tadlen
23. únor 2012

Ahoj všem pročetla jsem celou diskuzi a ráda bych se přidala. Mám 171cm, váhu 66kg a ráda bych se dostala na 58, před otěhotněním to byla váha 60kg.Každý mě utěšoval, že během kojení půjde hubnutí samo, toho bych chtěla využít. Ale trochu bojuji s hroznou chutí na sladké a i si jídla nakládám neúměrně moc. Mám prostě hlad.V těhotenství jsem jedla normálně, zatímco ted co kojím mám až vlčí hlad a chutě. Jedno odpoledne jsem nejedla 6hodin a večer jsem neměla vůbec mléko, takže je vážně nutné jíst pravidelně!jen se bojím, když nebude tolik kaloricky vydatná strava, abych neztrácela mléko dál. Malej je pěknej jedlík, papá i po 2hodinách, leckdy mám pocit, že mám prsa prázdná… Jak to děláte ?S cvičením jsem byla poctivá během 6nedělí, ted mě přemáhá lennost, chci začít zase běhat. Dneškem začínám! :P a s tím jídlem zahajuji klání ted.. Ranní spásání oříšků v čokoládě nechť bylo poslední! :dance: Ta dieta mi přijde vcelku rozumná, snad i dostatečně kaloricky vydatná, ráda to prodiskutuju s jinýmikojícími maminkami 🙂 Můžu k Vám ? Jdeme společně do toho ? Hned se bude při vzájemné motivaci hubnout lépe ! Lenka

tadlen
23. únor 2012

@monare jsem sice o 2 dny pozadu, ale to nevadí, jdu do toho !

monare
24. únor 2012

@opicka1978 Já taky psala, a nic ☹

terkaz
24. únor 2012

Holky, muzu se take pridat?

monare
24. únor 2012

@tadlen Neva..jdem do toho spolu...Já měřím 160 cm, váha 56-57 kg...před těhu jsem mívala tak 54-55 kg což bylo velmi příjemné...Těhu až 66 kg .Taky kojím, ale z váhy 56-57 kg se nemůžu dál dostat. Mě stačí dole tak těch max. 5 kg , víc ne. Neberu to jako dietu, spíš úprava stravy, jelikož vím o sobě, že jím dost špatně ☹ . Někdy jdu snídat až kolem 13 hod, ( to když pelíškujeme s malým v posteli tak do 10 hod), uvařím si kafe v 11, pak hlad nemám, a pak až v těch 13 h první jídlo-což je velmi špatně !!! No, a pak jím ještě třeba 2x, což je hrozně málo...větší porce, 3x denně není zdravé, a taky se to podepisuje na mé postavě...takže chci papat 🙂 tak 5x denně menší porce..asi tu dietu nebudu přesně dodržovat, ale bude stačit když budu jíst jiným stylem, tak jak jsem psala výše..takže šuuuup do nového, zdravého stravování 🙂 a taky jsem si pořídila parní hrnec, zatím dělala jen kuřecí masko+brambor, ryby- je fakt super!! Zatím spokojenááá 🙂

tadlen
25. únor 2012

@monare ahoj! tak jsem ráda, že se konečně někdo našel, už jsem se do toho boje pustila sama, protože se nikdo neozval, ač jsem myslela, že když tu každý diskutuje o hubnutí, někdo se najde. Nemusím držet Havlíčka, prostě mi jde o to taktéž shodit jen pár kilo, ne desítky. Dneska jsem stoupla na váhu, mám 64, takže do 58 zbývá 6kg, stačí mi i pět, prostě nemám konkrétní číslo, když se vejdu do svého původního oblečení budu nadšená. Chci se normální, zdravou stranou a pohybem dostat k štíhlejší postavě. Musím u toho vařit úplně normálně pro manžela, takže pro mě je třeba hlavně začít v hlavě: -) vzájemně se podpořit, motivovat a tak. bud to si založíme vlastní diskuzní skupinu, což bude asi nejlepší nebo se přidáme k té uavřené. Co říkáte ? nemusí nás tam být spousta, stačí 3, 4 a začneme debatit . S monare už počítám 🙂 prohlédla jsem tvé fotky, máš krásného chlapáka - toho mrnouse, samozřejmě 😉
Co sis pořídila za parní hrnec? vaříš v tom i manželovi?nebo sobě solo ? Lenka

tadlen
25. únor 2012

@terkaz cjdeš do toho se mnou a s monare ?

tadlen
25. únor 2012

@opicka1978 zkusila jsem kontaktovat monare, terkaz a Tebe, tak mužem začít sami v "naší" uzavřené skupině. Chceš se přidat ? budem 4 to je tak akorát 🙂 😀

llluckaaa
25. únor 2012

@tadlen @terkaz Holky, jestli chcete k nám do uzavřené skupiny, musíte napsat @raad.
@monare Ty už máš přístup povolen, vidím tě ve členech skupiny.

marecek4
25. únor 2012

holky taky bych se přidala,ale nevím nevím,můj den je tak trošku od rána na nic,honička,honička a zas jen honička a s pravidelným režimem k jídlu absolutně se neshodující,vstávám vě čtyři-tak brzo většinou nejsem schopná něco pojíst,tak nanejvýš hrnek čaje,na půl šestou být v práci,rychle nachystat a roztřídit poštu,zařadit a zapsat rekomanda a pak hurá na pochůzku-mezitím v letu sním tak rohlík,půlku chleba,nebo nějaký koláč-záleží,jestli zbyde pro mě něco na sváču,nebo se stavuju v pekárně-nic jiného v takovou brzkou hodinu není otebřené ☹,na pochůzce se nedá sníst nic,nanejvýš mám čas se tak napít,zpátky se vracím mezi půl jednou a půl druhou,to musíme rychle vyúčtovat,nachystat letáky na další den a tak někdy kolem půl čtvrté vyrážím k domovu,po cestě nakoupit,pak rychle něco uvařit aby měli děti na druhý den a my s tátou k večeři a v osm hodin padám do postele jak podťatá a umírám-takto vypadá většina mých pracovních dní,takže poraďte jak v tomto frmolu zavést nějaký režim a zhodit mých nabytých cca 30kilo,aby mi bylo zase fajnvařím myslím tak nějak normálně na střídačku,sice jsou tam občas smetanové omáčky,ale na druhou stranu těch nesním tolik jak říkám ušpinit dva knedlíky,salátů a zeleniny se nezříkáme,tu můžeme ne na kila,ale na vagońy,ovoce jakbysmet,buchty už péct nestíhám,to občas holky a nestíhám si vzít ani kousek,a ani mi to nechybí,ale ty kila dolů nejdou-míry jo,ale rafička je furt hnusně vysoko

llluckaaa
25. únor 2012

@marecek4 Ahoj, koukám, že ty máš slušnou honičku a ani chvilku zastavení 😒
Já myslím, že ty sama víš, co by se mělo v tvé životosprávně změnit 😉 Vlastně to i sama nahoře píšeš. Nesnídáš, první jídlo máš minimálně po dvou hodinách, co jsi vstala (jestli jsem to pochopila správně), toto jídlo sníš v letu, nemluvě o tom, že určitě nemá takové biologické hodnoty, které by mělo mít. A většina tvého denního příjmu je až po čtvrté hodině (jesli dobře počítám), a to chodíš v 8 spát. Tento systém by se musel celý překopat, ale v takové honičce to nebude určitě jednoduché ☹