60 dní - Jsme to, co jíme - Ing. Petr Havlíček

velrybous
8. únor 2012

Rozhodla jsem se před týdnem trošku změnit stravování a životní styl a taky shodit pár kg navrch po porodu 🙂..
....držím tuto dietu už 7 dní, chce se někdo přidat?
Budu ráda za rady, tipy, návody, recepty, cvičení atd..🙂))

tina1506
5. zář 2012

oběd - den čtvrtý... rýže, kuře,okurkový salát s kefírovým mlíkem... tofu nejím a dopol jsem nestihla kefír 🙂

evik_1
7. zář 2012

Mohla bych poprosit někoho o zaslání dietního jídelničku, chtěla bych se k vám přidat 🙂. evik_1@centrum.cz
Děkuji

tina1506
7. zář 2012

@evik_1 přeposláno 😉 dejte vědět,jak se daří 😎

evik_1
7. zář 2012

@tina1506 Moc děkuji. Snad brzy na tento jídelníček najedu 🙂

lucyk82
12. zář 2012

Ahoj holky, mohla bych poprosit o poslání jídelníčku? lucie.kekrtova@seznam.cz. Už jsem držela a hezky zhubla, ale ztratila jsem jí. Díky moc.

tina1506
12. zář 2012

@lucyk82 přeposláno 😉 já jsem dala poprvé dolů 9 kg,pak přestala a přibrala cca 2 kg... teď jsem se rozhodla znovu přitvrdit 😎 😀

hribek
12. zář 2012

Ahoj holky muzu se taky pridat a poprosit o jidelnicek? petrafil@gmail.com ja ted hubla v kompliment institutu v brne - 12kg dole ale nejak mi dosla inspirace na jidla a polevila sem a 2kg opet nahore☹

tina1506
12. zář 2012

@hribek přeposláno 🙂 já bych potřebovala ještě minimálně 20-30 kg... 😒

hribek
12. zář 2012

@tina1506 no ja potrebuju tak 10 a budu spokojena kdyby 15 tak sem stastna jak blecha. diky za jidelnicek. ted uz jen odhodlani a vydrzet

tereza_pip
13. zář 2012

ahoj 🙂 mohla bych také dostat jídelníček do emailu?🙂) Zkusím to s vámi🙂 😎
Tereza.pip@email.cz

lamajda
13. zář 2012

Ahoj, muzu taky poprosit zaslat jidelnicek na mail? kontakt: tjuricova@email.cz Diky moc.

tina1506
13. zář 2012

@tereza_pip nešlo mi to odeslat, je mail správný?

tina1506
13. zář 2012

@tina1506 přeposláno 😉

tina1506
13. zář 2012

@lamajda přeposláno 😉

denousek
13. zář 2012

@tina1506 ahojky muzu taky prosnout jidelniček 🙂 deny.88@seznam.cz

tina1506
13. zář 2012

@denousek hotovo 😉

iris
13. zář 2012

ahojík, také prosím přeposlat na kuratko.i@centrum.cz děkuji

denousek
13. zář 2012

@tina1506 vypadá to strasne to bych asi trpela hladem ☹

m1rti
13. zář 2012

Holky, já jsem strašná, před rokem jsem tak super shodila, a teď se do toho nemůžu dostat, nakonec nevydržím a něčím se "dojím" už lezu sama sobě krkem, vezmu si do práce jídlo, a pak sežeru svačinu 1,5 hodiny po obědě, bože !!!! Pak jsem akorát naštvaná. Ale s těma kilama se nesrovnám, to jediný vím .... takže znovu do toho 😀

tina1506
13. zář 2012

@denousek já jsem první týden myslela, že fakt umřu 😝 ale jak si tělo zvykne, je to pohoda a dokonce jsem pak měla pořád pocit,že do sebe nic nedostanu, jak jsem byla plná... ale je fakt, že jsem si jej trošku poupravila, nejím třeba tofu... a zkoušela jsem si vše zapisovat na http://www.stobklub.cz/sebekoucink/, na svoji váhu jsem potřebovala zvýšit oproti vzorovému jídelníčku příjem...

tina1506
13. zář 2012

@m1rti o tom bych mohla psát romány 😀 třeba zrovna teď... jídelníček jedu druhým týdnem, dostala jsem MS a mám žravou jako... nevím, jak to slušně napsat 😎 a dole jen necelé 2kg...

romca86
20. zář 2012

Ahojky prosím také zaslat jídelniček.Hledala jsem všude a nic.Děkuji moc Necasova.R@seznam.cz

lennetfrigg
22. zář 2012

Ahoj holky, prosím, přeposlaly by jste mi některá taky jídelníček? Měla jsem to uložené na MMB, ale už to tam není a nedaří se mi to najít. Moc předem děkuji - lennetfrigg@centrum.cz

llluckaaa
23. zář 2012

@lennetfrigg Poslala jsem ti to na mail, kdyby ti to nešlo otevřít, tak mi napiš a pošlu to ještě v jiném formátu. Hubnutí zdar 😉 PS: Mně Havlíček hodně pomohl 🙂

srutinka
30. zář 2012

Ahojky, mohla bych taky poprosit o jídelníček? Snažím se taky pár kilo shodit, tohle by snad pomohlo 😉 Moc dík srutova@centrum.cz

ma.ja
30. zář 2012

ahojte holčičky 😵 i já velryba prosím o jídelníček 😅 děkuju moc 🙂 maja.he@seznam.cz

m1rti
1. říj 2012

Děvčata, tak dnes začínám .... je pondělí .... je prvního, mám narozeniny, kdy jindy začít, že jo ..... za měsíc podám hlášení, jak to se mnou vypadá 😉

katerinanov
1. říj 2012

Mohla bych taky poprosit o zaslání jídelníčku? Děkuji. katerina.hrckova@gmail.com

cabalkova
1. říj 2012

@hribek Ja jsem zhubnula na jare 17 kg, zpocatku krabickovou dietou a pak v pdstate podle Havlicka, ale nejak mi dosla energie a mam taky tri kila nahore, po tomhle vikendu uz mozna i ctyri... tak hledam motivaci a zpusob, jak v sobe znovu nastartovat odhodlani k hubnuti. Vim, ze to potrebuju, ale hlava mi to ted nejak bojkotuje, proste to nedokazu udrzet a vzdycky se nacpu... co s tim, jak na to?

cabalkova
1. říj 2012

@m1rti Vsechno nejlepsi k narozeninam a drzim palce, at se ti dari...