60 dní - Jsme to, co jíme - Ing. Petr Havlíček

velrybous
8. únor 2012

Rozhodla jsem se před týdnem trošku změnit stravování a životní styl a taky shodit pár kg navrch po porodu 🙂..
....držím tuto dietu už 7 dní, chce se někdo přidat?
Budu ráda za rady, tipy, návody, recepty, cvičení atd..🙂))

orchidie
16. kvě 2012

@raaad taky bych rada do te uzavrene diskuze, uz jsem o to zadala pred casem, ale nejak to vysumelo,,, 😅

tina1506
17. kvě 2012

@dietule gratuluju 😉 taky jsem to zkusila, po 7 týdnech 8kg dole a dávám si další kolo 😎

adeela
18. kvě 2012

Ahoj, tak sem náhodou objevila tuto diskuzi, Havlíčka sem měla v počítači asi rok staženého, ale nemohla sem se k tomu dokopat, posledních pár pořadů v televizi mě nakoplo... jedu 48. den mam dole 11 kg, cítím se mnohem lépe, ale ještě bych chtěla hodně dolů, po dětech sem dost nabrala a tohle mi teda fakt pomohlo, navíc je to většinou dobré a nemam hlad, občas bojuju s chutí na sladké, tak si třeba mimořádně něco malinko zobnu, ale oproti tomu co sem zobala předtim je to nic, tak držim všem palce, já rozhodně dám další kolo, možná si něco trošku upravím, kvůli dovolené a výletům... 😅 😅 😅 😅 😅

abcdef22
18. kvě 2012

@adeela prosím tě, nemohla bys mi "Havlíčka " poslat na mejla, myslím ty recepty? pokud ano, pak ti písnu mejlovku 🙂 jo a zní to mooooc dobře ty kila dole 🙂

jamarta
21. kvě 2012

@raaad: Ahoj všem, prosím o přidání do vaší diskuze. Ráda bych získala nové rady a také se podělila o své zkušenosti, chyby a marné pokusy zhubnout 😉

llluckaaa
21. kvě 2012

@jamarta Ahoj Marti 😉

adeela
23. kvě 2012

@abcdef22 můžu to poslat mejlem, ale je to myslim volně ke stažení, ale klidně pošlu...

kofinka
30. kvě 2012

@abcdef22 kontakt na havlíčka http://petrhavlicek.cz/net/ ale oproti minule když jsem se dívala na ceník pěkně zdražil.

vrana
30. kvě 2012

@kofinka wow, skoro 20 000 za 2 návštěvy. To je mazec 😅 Holt byl asi hodně žádaný, tak to potřebuje filtrovat. Škoda.

kofinka
30. kvě 2012

@vrana ještě tak před půl rokem jsem se na ty stránky dívala a měl těch balíčků na výběr víc a ten kompletní byl tak kolem 8 tisíc. Tohle už je fakt moc. Cajthamlová bere méně, ale slyšela jsem že od kolegyně známá tam byla a prý to bere jako na běžícím páse a vpodstatě na těch stránkách píše, že veškerá vyšetření udělá tvůj lékař. Tak se mi za to nechce dávat prašule. Musí to jít i bez nich. Včera jsem si v práci vytiskla ten jídelníček co koluje na netu, ale mě se to nějak nelíbí. Představa, že se denně láduji jogurtem a tvarohem mi přijde na hlavu. Ani jedno nejím.

vrana
31. kvě 2012

@kofinka No jo, ale mléčné výrobky jsou potřeba. Taky mám denně dopoledne k svačině buď bílý jogurt nebo bílou activii nápoj. Můžeš si to ozvláštnit, dát si do toho lžičku marmelády nebo čerstvé ovoce a tak. Zrovna tady teď pojídám bílý jogurt. Chuťově nic moc, ale dá se na to zvyknout.

petra.vavra
31. kvě 2012

@vrana má stále základní balíček za 10t 😉

vrana
31. kvě 2012

@petra.vavra Jo? Tak to jsem si tam nikde nevšimla.

petra.vavra
31. kvě 2012

jj jsou tam stranky dvě a na te další je jeden program za 12 a druhý za 10t 😉

raaad
6. čer 2012

Holky......strašná spousta mě žádala o přidání do naší uzamčené skupiny : Havlíčkovic bašta....
Vyhověla jsem, ale opravdu nepotřebujeme, aby jsme byli pouze k nakouknutí. Udělala jsem (po poradě s ostatními aktivními) čistku...a koho jsem vymazala omylem, písněte mi do IP. Kdo nepsal do diskuze-byl smazán ...bohužel.

moudivlacek
6. čer 2012

@vrana jsi se ptala na toho Havlicka,tady mas ty levnejsi,ale i tak
http://petrhavlicek.cz/net/index.php?option=com...

tajemna30
6. čer 2012

@raaad mohla bych poprosit o přidání do skupiny? aktivní budu určitě 😉

ssaara
12. čer 2012

@raaad - ahoj ,zítra začínám dietit,mohla bych poprosit o přidání do skupiny? 😉

eyael
18. čer 2012

@johnatanka - mohla bych tě poprosit o radu? všimla jsem si, že píšeš, že ještě kojíš. Předpokládám, že u tvého dítka jde už jen o "doplněk" stravy. Já zatím kojím skoro na 100% (večer na noc UM), ale potřebovala bych dostat kilečka dolů a mám trochu dilema - slyšela jsem, že při hubnutí se do mlíka vyplavují toxiny, je to pravda? Nerada bych dcerce do mlíka dávala nějaký hnusy. Ale váha už mě opravdu nebaví, zvlášť když je teď období dovolených a vedra, kdy toho člověk do oblečení moc neschová 😉 🙂 díky, pokud si najdeš trochu času mi odpovědět...

johnatanka
19. čer 2012

@eyael Ahojda, určitě se tam vyplavuje, když používáš něco detoxikačního a pak asi při sportu, to se do mlíka asi dostává něco, ale když upravíš stravu na zdravou - bohatou na bílkoviny, tak nemůžeš rozhodně uškodit, jde spíš asi o sladký chutě 😀 😵 jako problém , ty mám dosud, já kojím furt dost, přes den, v noci, ráno, řekla bych, že občas i plně a ona u toho ještě normal jí, když nejsem doma, tak je na UM a i třebas po večeři dostane UM a pak ještě ode mně, uprav stravu dle programu od Havl. a uvidíš, jestli ti to bude vyhovovat, já teda musela hodně pít, abych zahnala chutě na sladký, ale když jsem ze začátku opravdu vážila jídlo a jedla tu zeleninu, tak jsem ani moc chutě neměla a váha šla rychle dolů, hlavně pohyb - min 3xtýd a uvidíš, že bude líp ...na ty toxiny se zeptej povolanějších, ale to by pak nemohla žádná kojící sportovat, což mi přijde blbost, jde spíš asi o různý preparáty podporující hubnutí nebo kavitace, lymfodrenáže atd....úpravou jídelníčku a pohybem určos nic nezkazíš....jo a taky ze začátku jsem měla pocit, že mám míň mlíka, ale během týdne až 10dní se to upravilo....nevím, jestli je to možný, asi jak jsem přešla z tý tučnější stravy na tu zdravou 😅 😉

lolelole
23. čer 2012

zdravím - chystáme se s mužem od pondělí najet na Havlíčka taky.. jen mám takový asi blbý dotaz 😉 Prolítla jsem ten jídelníček a moc mi tam chybí mlíko 😒 Jsem zvyklá každý večer na pohár teplého mlíka nebo obyč neslazeného kakaa. Prostě je to taková moje chvilka, malý usne a ja si dám nohy na stůl a kakjíčko 😀
Myslíte, že je to velký "prohrešek" ?

zvaskova
23. čer 2012

Ahojky holky,
taky jsem na to přiměřeně chvíli najela a kg šla dolů, pak ale bohužel ztráta práce a nervíky a čokoška byla moje, teď od 1.7. zase nastupuju do sedavého zaměstnání tak se do toho pustim....
Jinak někdo z vás má tu problém s tím vypočítat kolik to je vlastně kj a kolik by každá z nás měla cca jíst, na to doporučuju stránky www.stobklub.cz stačí se zaregistrovat (zadarmo) zadat svých pár údajů a pak si můžete doplňovat do tabulky jídla kde i vidíte kolik sníte bílkovin, kolik tuků a sacharidů. Mě to jeden čas i bavilo takhle sledovat.....
Sice nejsem tak vzorná jako některé z vás které tak krásné zhubly a drží se, ale začínáte mě zase motivovat, takže jestli můžu tak se přidávám 😀 😀 😀 😀 😀

zvaskova
23. čer 2012

@lolelole Ahojky, no já bych řekla, že to prohřešek je docela velký... spočítala jsem že 200 ml polotučného mléka a 15g granka ti udělá cca 616 kj z toho 6,6g bílkoviny, 4,6g tuky a 20,5g sacharidy, což ti odpovídá hodnotou skoro jako svačina, takže pokud na tom ulítáváš tak bych to zkusila např jako dopolední svačinu max do 120 ml a méně granka a k tomu např kousek ovoce nebo knackebrot....

lolelole
23. čer 2012

@zvaskova 😖 ja si ale nedávam granko ale lžičku obyč holanského kakaa..popravdě ani nevím zda je to lepší varianta ale granko je na mně moc sladké..safra..to mám asi po své večerní sieste 😨
Ještě jeden dotaz - mohu přehodit oběd s večeří - přijde mi že je ten jídelníček dělaný pro pracujíci lidi - vždy takové rychlo obědy a pak teplá večeře..my to doma máme spíš naopak - vadilo by to ?

zvaskova
23. čer 2012

@lolelole Rozdíl mezi grankem a holandskym kakaem na 10 g: Granko 157kj, 0,4bíl, 0,4tuk, 8,3sach; Holandské: 179kj, 2,4 bíl, 1,6tuk, 4,5sach.... ale samozřejmě od značky by se to mohlo trochu lišit, info bys měla mít na zadní straně obalu většinou na 100 g. Teoreticky holandské je sice víc energetické, ale už jen kvůli těm sacharidům bych volila holandské.. když začínáš hubnout tak je lepší zvýšit příjem bílkovin takže každá bílkovina navíc se hodí...
A co se týče těch obědů a večeří tak to nevim... asi to má nějaký význam z hledisla postavení sacharidů atd ale já bych to zkusila, taky jsem zvyklá spíš na teplý obědy takže hurá do toho... 😉

lolelole
23. čer 2012

@zvaskova díky za info koukám, že to máš nadrnčený 🙂 My jíme docela zdravě ale je fakt, že etikety zas tak moc nehlídam...tak jdem na to 😵

zvaskova
23. čer 2012

@lolelole Já na etikety mrknu jen občas a našprtaný to zas tak nemám neboj, nejsem pochodující encyklopedie 😀 ,ale pomáhám si tou stránkou stobklub.cz jak jsem zmiňovala výš... Je to strašně nefér... já se snažím jíst zdravě a hold jsem pořád krev a mlíko a přítel vedle mě si dá večer segeďoš s 12, nato sní celou milku a zají brambůrkama a o jeho neexistující prdelce bych ani nemluvila 😀

lolelole
23. čer 2012

@zvaskova tak to měl můj muž kdysi taky tak - když jsme před 8 lety spolu začínali chodit tak jsem mu ani pomalu nemohla koupit kalhoty jak byl vychrtlej 😀 no a dnes je pořád hubeňour ale s kulatým břichem 😅 tak se chce taky přidat. Ale to máš recht jak se ty chlapy mají, ja kdybych jedla tak jak ten můj tak se nevejdu do dveří 😀

zvaskova
23. čer 2012

@lolelole JJ u nás to je to samé... No nevim, partnerovi je 33 břicho má jak modelka a to kulaťoučké bříško má až jeho táta a to mu začalo až po 50 letech růst... já bych ho spíš chtěla trochu vykrmit, ale to bych musela vykrást banku a stejně by to bylo prd platný.... No doufám, že alespoň naše děti jednou budou v tomhle po něm a né po mě 😉

daju188
25. čer 2012

ahojte, prosím vás chci se zeptat, už 2 týdny jedu podle Havlíčkova jídelníčku a je to super, ale vždycky si každý týden tisknu zvlášť a problém je, že na té internetové stránce už ten jídelák není :( a nikde jinde ho nemohu najít...... nemáte ho někdo v počítači prosííím :( jsem zoufalá ☹