90ti denní dieta. Přidáte se?

nikka.vo
5. led 2009

Ahoj,

je tu někdo, kdo by chtěl držet 90 denní dietu semnou? 🙂 Nebo je tu někdo, kdo tuhle dietu už držel a mohl by napsat svoje výsledky? 😵 Vim ,že je tohle téma na Bereme se a na MK SK, ale chtěla bych dietu držet s maminkama a holkama z koníka 🙂

Kdo neví oč jde - tady je popis 😉

90 – dňová diéta

Táto diéta zmení metabolizmus organizmu, a tak popri zhadzovaní prebytočných kíl garantuje, že po skončení cyklu kilá nepribudnú znova. Diéta trvá 90 dní, ale keď chceme schudnúť menej ako 18 kg, môžete aj skôr prestať. Aj keď sa na prvé čítanie bude zdať toto menu komplikované, po týždni s naňho zvyknete.
Diéta pozostáva zo štvordňových cyklov, kde sa po sebe striedajú dni proteínové, škrobové, uhľohydrátové a ovocné. Poradie sa nesmie poprehadzovať!!!

Predtým, než začnete...

Dôležité je, na jedálnom lístku nesmiete nič preskakovať, lebo každá potravina má svoju úlohu. Počas diéty máme každý mesiac raz držať „deň vody“ , vždy po dni ovocia. Vtedy celý deň pijete len vodu. Kávu a čaj môžete piť bez obmedzenia, ale striktne bez cukru a mlieka!!!
Po ukončení diéty sa môžete normálne stravovať, ale raňajky by mali byť ešte 90 dní ovocné. Keď v tomto období schudnete ešte 3 kg, možete si byť istá, že metabolizmus vášho organizmu sa zmenil.

Raňajky na každý deň

Raňajky sú každý deň rovnaké: čerstvé ovocie (2 jablká, hrušky, broskyne, alebo za hrsť drobného ovocia – ríbezle, maliny, alebo čerešne). Kto býva moc hladný, nech zje banán. Ovocie môžete nahradiť aj 100% ovocnou šťavou.

1.deň – PROTEÍNOVÝ

Mlieko, mäso a syry môžete jesť len v tento deň.
Obed: 3 plátky (cca 20 dkg) vareného alebo pečeného mäsa, k tomu 1 krajec (tenký) chleba. Mäso sa môže nahradiť 3 vajíčkami (uvarené alebo pražené), alebo 20 dkg syru. Šalát sa môže konzumovať bez obmedzenia, ale bez oleja. Po obede vypiť 2 dl polievky bez cestovín.
Večera: ako obed, ale bez polievky a o polovicu menej.

2.deň - ŠKROBOVÝ

Obed: hocijaká zelenina – fazuľa, hrach, šošovica, mrkva, zemiaky – varené, ryža.
Pochutiny soľ, paradajkový pretlak, kečup, 1 krajec chleba a šalát bez obmedzenia.
Večera: to isté čo na obed, ale o polovicu menej.

3.deň – UHĽOHYDRÁTOVÝ

Obed: varené cestoviny, okorenené (napr. kečup alebo omáčka na špagety), alebo ľubovoľný slaný zákusok, alebo keksy asi v množstve porcie pizze (porcia pizze = ¼ pizze). Len sa nepomýľte! Je zakázané posypať pizzu alebo špagety syrom!!! No a samozrejme šalát.
Večera: 2 menšie kúsky torty alebo 2-3 kúsky drobného pečiva alebo koláča, alebo 3 porcie zmrzliny a povinne 1 riadok po šírke varovej čokolády.

4.deň – OVOCNÝ

Po celý deň rôzne ovocie bez obmedzenia

Úspešné chudnutie!

Budu ráda, když se někdo přidá 🙂

slunicko552
6. led 2009

Veru neboj já to zvládnu 🙂 Mám jenom chvilkama takové stavy,hlavně,když vidím malého jak pořád baští 😀 .Ale v poho.No s tím solárkem jsi mě nakazila.Taky vyrazím.

lucinecinecka
6. led 2009

Sluni taky mě to dneska tak napadlo..ale jak to nevydžím teď,tak nikdy ☹ Tak jsem se na sebe naštvala a jde to 😀 😀

Nikka tak to já budu makat doma,na novém stroji😀

nikka.vo
autor
6. led 2009

vyraž, dělá to hodně, když je člověk opálenej, tak se cítí dobře a ještě ho to žene dál 🙂
Budeme krásné a nejkrásnější 😵 😎 🙂

slunicko552
6. led 2009

Já budu makat taky doma,ale na zemi žádný stroj nemám ☹ .A pak ještě s prckem.Dělá si ze mě houpacího koně.Pak mě bolí všechny svaly 😀 😝

nikka.vo
autor
6. led 2009

koukala jsem, že máme skoro stejně starý kluky 😎

lucinecinecka
6. led 2009

tak to ani stroje nepotřebuješ 😀 😀

¨No taky pak vyrazím,ale až bude venku líp..teď by to bylo tak trochu zbytečné..alespoň pro mě.. 🙂

nikka.vo
autor
6. led 2009

No a já se jdu vzdálit cvičit na gauča a ráz ,dva ,tři - zvednout ovladačku a ráz ,dva, tři ... 😀 😀 😀
Tak zítra škrobovému dni zdar ... nazdar 🙂

Pa

lucinecinecka
6. led 2009

Pa🙂

slunicko552
6. led 2009

Pa pa 😉

eho
6. led 2009

Ahoj, můžu se přidat? Stáhla jsem si soubor v pdf a líbí se mi to. Já doma "žeru" z nudy, takhle bude jasně dané co můžu a co ne. Zítra začnu!

lucinecinecka
6. led 2009

Ahojky..
Jasně,přidej 😉

slunicko552
6. led 2009

Aho eho jasně,že můžeš.Každá duše dobrá.Alespoň nám to společně lépe půjde 😉

lucinecinecka
6. led 2009

Tak tak..čím víc,tím líp.. 😉

eho
6. led 2009

Díky. Nejhorší bude začít pořádně pít a přestat jíst pečivo, miluju ho. Vy jste tedy o jeden až dva dny napřed? Budeme si měnit recepty, jo?

lucinecinecka
6. led 2009

O jeden..
Jasan 😉

slunicko552
6. led 2009

Začli jsme dneska 😉 .No s tím pitím měla jsem taky strach,ale když máš hlad,tak to jde 😀 .Naliješ se vodou nebo něčím.Já teda piju čaj.a dneska asi 4l 😕 😉 Šílené,ale uvařím ho do velké konvice a jenom nalívám.

eho
6. led 2009

Tak já si jdu přepsat jídelníček na zítra, docela se na to těším 🙂.

lucinecinecka
7. led 2009

Dobré ránko..

Sluníčko jaké piješ čaje?

simonac
7. led 2009

ahoj, holky, tak já do toho pudu od po, do té doby si musím najít čas jen pro sebe, a pořádně to pročíst,

eho-- co jsi si prosím, kde stáhla, díky 😉

lucinecinecka
7. led 2009

Simi nechodila jsi do diskuze Zlín a okolí?

eho
7. led 2009

Simčo, stáhla jsem si tu knížku, jak na ní na začátku doskuze dávala odkaz nikka - z rapidu.
Jeden dotaz - ovoce, zeleniny i masa je v tom dost, ale co mléčné výrobky, ty se vůbec nejí?

lucinecinecka
7. led 2009

Je tam mlíko a sýry.. 😉

slunicko552
7. led 2009

Ahojte 😉
Simi piju ovocné-to doufám můžu.Ty mi nevadí,když je nesladím.Jinak černý asi není moc dobrý,takové litry a byl.taky ne.

simonac
7. led 2009

lucinecinecko - jojo, sem tam jsem tam zašla, ale nemám čas, tak jsem většinou jen ve dvojčátkách, taky si tě z tama pamatuju 😉 , jak jinak, jak malý, jak to zvládáš??

eho - díky,jak bude chvilka mrknu na to, měla jsem to v plánu ted, ale babi už dovezla prcky, tak snad někdy jindy se k tomu opravdu dostanu ☹

lucinecinecka
7. led 2009

To jsem se ptala já..,ale díky 😉

slunicko552
7. led 2009

Jé luci nějak jsem to popletla 😅

nikka.vo
autor
7. led 2009

Čaues,
včera mě pekelně bolela hlava a normálně na to vůbec netrpím, tak doufám, že to nemělo spojitost 😕

Eho, mléčné výrobky můžeš v bílkovinový den k obědu, ale je to bohužel náhrada za hlavní jídlo 😖 takže si můžeš dát k obědu jogurt, nebo sýr, ale už si nesmíš dát k obědu maso, ale jen zeleninový salát, chleba a vývar 😉 Tak mluví zákon 😀 Jinak by si mohla začít dietit až ve středu, kdy budeme mít my ostatní zase bílkovinový den a pojedeme stejně 😎 a budeme potom společně všechny trpět při ovocném dni 😅

Jinak jsem někde četla, že z ničeho nic do sebe lít co nejvíc vody taky není dobrý, že je to nápor na ledviny, takže bych nepila 4 litry, ale začala bych kolem těch 2 a pak zvyšovala 😕 🙂 U mě by to byl pro ledviny asi pořádněj šok když jsem nepila skoro vůbec a když tak sladký a najednou bych byla jako průtokáč 😅

Teď se jdu vzdálit, ukážu se později...

Jo a co budete vařit? Já asi to rizoto 😉

kitty68
7. led 2009

nikkousi ja chci taky drzet

kitty68
7. led 2009

dietu s vama

decko mi to odeslalo 🙂

musim si ted poradne precist vo co go

slunicko552
7. led 2009

Veru takové věci tady ani nepiš.jogurt jako oběd to bych umřela ☹ já měla brambory ty miluji 😉