90ti denní dieta. Přidáte se?

nikka.vo
5. led 2009

Ahoj,

je tu někdo, kdo by chtěl držet 90 denní dietu semnou? 🙂 Nebo je tu někdo, kdo tuhle dietu už držel a mohl by napsat svoje výsledky? 😵 Vim ,že je tohle téma na Bereme se a na MK SK, ale chtěla bych dietu držet s maminkama a holkama z koníka 🙂

Kdo neví oč jde - tady je popis 😉

90 – dňová diéta

Táto diéta zmení metabolizmus organizmu, a tak popri zhadzovaní prebytočných kíl garantuje, že po skončení cyklu kilá nepribudnú znova. Diéta trvá 90 dní, ale keď chceme schudnúť menej ako 18 kg, môžete aj skôr prestať. Aj keď sa na prvé čítanie bude zdať toto menu komplikované, po týždni s naňho zvyknete.
Diéta pozostáva zo štvordňových cyklov, kde sa po sebe striedajú dni proteínové, škrobové, uhľohydrátové a ovocné. Poradie sa nesmie poprehadzovať!!!

Predtým, než začnete...

Dôležité je, na jedálnom lístku nesmiete nič preskakovať, lebo každá potravina má svoju úlohu. Počas diéty máme každý mesiac raz držať „deň vody“ , vždy po dni ovocia. Vtedy celý deň pijete len vodu. Kávu a čaj môžete piť bez obmedzenia, ale striktne bez cukru a mlieka!!!
Po ukončení diéty sa môžete normálne stravovať, ale raňajky by mali byť ešte 90 dní ovocné. Keď v tomto období schudnete ešte 3 kg, možete si byť istá, že metabolizmus vášho organizmu sa zmenil.

Raňajky na každý deň

Raňajky sú každý deň rovnaké: čerstvé ovocie (2 jablká, hrušky, broskyne, alebo za hrsť drobného ovocia – ríbezle, maliny, alebo čerešne). Kto býva moc hladný, nech zje banán. Ovocie môžete nahradiť aj 100% ovocnou šťavou.

1.deň – PROTEÍNOVÝ

Mlieko, mäso a syry môžete jesť len v tento deň.
Obed: 3 plátky (cca 20 dkg) vareného alebo pečeného mäsa, k tomu 1 krajec (tenký) chleba. Mäso sa môže nahradiť 3 vajíčkami (uvarené alebo pražené), alebo 20 dkg syru. Šalát sa môže konzumovať bez obmedzenia, ale bez oleja. Po obede vypiť 2 dl polievky bez cestovín.
Večera: ako obed, ale bez polievky a o polovicu menej.

2.deň - ŠKROBOVÝ

Obed: hocijaká zelenina – fazuľa, hrach, šošovica, mrkva, zemiaky – varené, ryža.
Pochutiny soľ, paradajkový pretlak, kečup, 1 krajec chleba a šalát bez obmedzenia.
Večera: to isté čo na obed, ale o polovicu menej.

3.deň – UHĽOHYDRÁTOVÝ

Obed: varené cestoviny, okorenené (napr. kečup alebo omáčka na špagety), alebo ľubovoľný slaný zákusok, alebo keksy asi v množstve porcie pizze (porcia pizze = ¼ pizze). Len sa nepomýľte! Je zakázané posypať pizzu alebo špagety syrom!!! No a samozrejme šalát.
Večera: 2 menšie kúsky torty alebo 2-3 kúsky drobného pečiva alebo koláča, alebo 3 porcie zmrzliny a povinne 1 riadok po šírke varovej čokolády.

4.deň – OVOCNÝ

Po celý deň rôzne ovocie bez obmedzenia

Úspešné chudnutie!

Budu ráda, když se někdo přidá 🙂

evikuu
10. čer 2009

Ahojda,taky si říkám že je tady nějak ticho ☹

hanulinecka
10. čer 2009

kráásné ránko 😵 😵

hanulinecka
10. čer 2009

dneska jsem se vrátili z chaty prší je tam mokro a Mareček nemuže být venku tak peru,vařím smažím 😀

dneska mám rýži a fazole 😅

a co jak vám to jde?

hanulinecka
15. čer 2009

Ahojky škoda že sem nikdo moc nechodí asi jsou všichni hubení 😝 😀

tak já hlásím po 14dnech 5kilo dole takže tento týden 3kg zatím super,ale neusínám na vavinech 😀 😀

evikuu
16. čer 2009

Ahoj, moc moc gratuluju,já tké stále bojuju jen není na net moc čas.Malá objevila že jde lést i dopředu ne jen dozadu a začíná mě dělat doma pořádek 😀
Moc gratuluji a nepřeháněj to hlavně hooodně pít.

hanulinecka
16. čer 2009

Ahojky to já nepřeháním to ta dieta 😀 😀 😀 😀
ale jak jste psali mám tu nadváhu velkou a četla jsem ,že to ze začátku jde rychleji pak pomale,ale začala jsem i hodně cvičit a běhat ráno a večer si dám pár okruhu kolem osady 😀,ale je mě super už zapnu první kalhoty co jsem nosila přes těhu tak jsem štastná zvedla trochu porce mezi tím jím hoodně zeleniny asi to v té dietě nesmím,ale at mám vitamíny dělám si salát každý den i večer ho jím,aby tělo nestrádalo

jéé lezení to mám ještě v živé paměti u nás to bylo taky tak vše z dosahu a jen jsem lítala kolem něho ted sice chodí,ale nudí se tak mě taky nenechá vysedávat u PC 😀 ,ale zase máš velkou pomocnici ve starší dceři

😵

evikuu
17. čer 2009

To teda máš pravdu,těším se když přijde za školy a chvilku jí pohlídá-každá minutka dobrá 😀 -je to nezmar.
Mě to šlo taky ze začátku dobře a je to dobré i na podporu že se to takhle hejbe.Zeleninou nikdy nic nepokazíš a jestli jsi byla naučená víc baštit děláš dobře-pro tělo by to byl obrovský šok a byla by jsi k nepoužití.Držím palečky a jen tak dál!!!
Jo vše má něco pro a proti leze tak je hodnější ale začíná dělat průzkum,choděj nejsou tak špinavý ale jsou zase mooc rachlí 😝

renda71
20. čer 2009

Ahoj holky,tak se hlásím po dovolené 😵
bylo tam nádherně,celé dny válení u vody a obžérství,takže mám zpátky 2,5kg 😒 ale nevadí od pondělka jedu nanovo a už se na to moc těším 😉 mějte krásný víkend a nakoukněte sem častěji 😵

simonac
20. čer 2009

ahoj holky, hlásím, že se k vám od pondělí zase ne měsíc přidávám, mám sice jen 58kg, ale když jsem tu dietu držela, cítila jsem se skvěke, ted se jen přežírám, tak do toho zase na měsíc pudu . na takové celkové pročištění 😉

renda71
21. čer 2009

sim,to je prima,že se k nám na chvilku přidáš 🙂 ta dieta je fakt super,mě moc pomohla aniž bych nějak strádala 😵

simonac
24. čer 2009

holky, to už tady nikdo nechudne:???? ☹

renda71
24. čer 2009

ahoj sim,já se do toho po té dovolené nějak nemůžu dostat,ještě ke všemu jsem dostala mm,takže mě honí mlsná 😀 určitě s dietou budu pokračovat,ale jen pořádně začít 😉
jak to jde tobě??

simonac
24. čer 2009

já mám dne s3 den a docela to jde, i když mlsná mě honí taky, bo jsem to dostala poprvé od porodu a mám to už 3 týden ☹

hanulinecka
24. čer 2009

ahojte mám rozbitý PC tak ted jsem na skok u našich v pátek bych ho mohla mít a mužu vá říct že jsem jak bez ruky 😀 😀 😀 a tak naklizeno jsem už dlouho neměla 😀

simi super že jsi do toho na chvilku šla 😵

jinak další týden 1,5 dole tak celkově asi 6,5kg za 3 týdny huráááááááááááááá těším se na konec jestli dám těch vysněných 20 😀 😀 😀

ale teda v sobotu jsem poprvé zhřešila,ale byla to moje chyba měla jsem vitamíny ty zvládám docela dobře byli jsem u babičky a ona měla moje milovaný buchyt což o to dala jse si 3 kousky a říkala jsem si že je to v pohodě,ale holky já si tak rozhonila chutě že jsem myslela že doma sežeru ledničku i smaražáke tak jsme do sebe nasoukala lipánka 😢 tvaroháčka 😢 a završila to porcí svičkové od maminky no já byla na sebe táááák naštvaná,ale ty chutě jinak je uplně normoš zvládám ,ale tohle jsem teda nezvládla tak snad mám ponaučení pro příště raději vydržet 😝 😝

nikka.vo
autor
24. čer 2009

Cholky, asi se k vám zase přidám 😅 😅 😅 před dovolenou, abych se cítila dobře. Mám asi o kilo a půl (max dvě) víc, než když jsem skončila dietku a spíš jde o to, že se necítím. Mám pocit, že se zase celá třepu a že mám větší břicho, tak dám jen měsíc pro dobrý pocit. Jen pro vaše uklidnění - žeru jak prase, jo! Aby jste se nebály, že to budete mít hned zpátky 😉 Až se divim, že nemám víc, na váhu jsem vlezla poprvé až dneska a to jsem dietu končila v půlce února 😉

nikka.vo
autor
24. čer 2009

Simi, já když jsem dietu skončila, tak jsem se cítila hrozně nafouklá a hned tlustá 😅 😅 😅 během držení jsem se cítila líp 😉 až na to upírání si jídla, no...

nikka.vo
autor
24. čer 2009

Hanul, tak bomba 😎 😎 😎

hanulinecka
24. čer 2009

nik no bomba to bude až dám těch 20 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a kdyby 25 byla bych jěště raději 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to ne dělám si srandu,ale doufám že na konci 90.dne budu potěšená 😀

sice asi 80 den dietky jedeme na dovču tak uvidíme,ale fakt si myslím že se to dá akorát když přjdu k našim a oni si vyžírají to mě se.e 😀 😀 😀 když si dají párek s rohlíkem nebo chleba s máslem a se salámem týýýý jo 😝
ale zatím zvládá vždycky se těší co si ukuchtím

tak musím jít dmu tak páčko v pátek jestli se mě ten muj miláček opraví 😵

nikka.vo
autor
24. čer 2009

hanul, vždyť za chvíli budeš mít dole těch 10kg 😎 polovina bude za tebou, neříkej že nejsi šťastná i za to 😵

ilonka82
25. čer 2009

Ahojte holky, omlouvám se, že jsem tady dlouho nebyla, ale nějak nestíhám. Od diety jsem si dala pauzu. Jen na měsíc, bo mě čeká teďka hodně akcí a vím, že neodolám nástrahám 😅 Ale nejpozději od srpna se do toho pustím na novo. A už se opravdu těším, protože jsem se při dietě cítila báječně.

Hani, velká gratulace!!!! 😵 Jen tak dál.

Reni s tím, že jsi nabrala nazpět si nelam hlavu, užila sis určo báječnou dovolenou 🙂

renda71
25. čer 2009

ahoj holky,
ilčo dovolená byla super a ty kila navíc k ní prostě patří 😀

hanulinecka
26. čer 2009

krásný noční bouřkový den 😠 😠 😠 😠 😠

tak PC ještě nemám snad zítra

nik no jsem štastná jako blecha zapnu kalhoty co jse měla před těhotenství sice jsem v tom narvaná jak k.áva 😀 ale knoflík je zapnutý 😀 já fakt totiž na tu nadváhu nejsem zvyklá celý život v pohodě a ted v těhu 30 kilo což mě ani nevadilo,ale po těhu pořád 30 kilo a ted mě to see,ale obula jsem se do toho tak to pujde i kdyby nechtělo 😀
ono jak říkám neusínám na vavřínech ono se to muže zastavit tak raději si říká že se to zastaví a pak když to jde dolu jsem milepřekvapená

krásný víkend

simonac
29. čer 2009

ahoj holky, tak jak to jde 😉

já mám dnes ovocný, tak nic moc i když ve srovnání, když jsem to držela v zimě, tak to bylo horší, ted dám na oběd půlku melounu a jsem plná 😉 😉 😉 😉

hanulinecka
29. čer 2009

Ahojky tak se hlásím už ze svého Pc hurááá

já mám dneska vodu 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 a skoro už za sebou tak už to vydržím,ale těším se na ráno a přežeru se 😀 😀 😀 😀 😀 kašlu na ovocnou snídaní a dám si míchaný vejce 😀 😀 😀

jinak zítra bude vážení po 29 dnech dietky tak jsem zvědavá pááčko

nikka.vo
autor
29. čer 2009

Já se nemůžu donutit začít zase držet ☹ ...sakráááá ale zase je fakt, že to ovoce po ránu a celkově ovocný den je teď přes léto pohoda, v zimě jsme jedly jen jablka, banány, mandarinky a pomeranče 😅

hanulinecka
30. čer 2009

kráásné ránko tak hlásím po 29.dnech 7,5 kila dole celkeově mám od ledna co jsem držela kořínkovou 15kg 😵 😵 😵 tak jěště 15 a budu na svojím 😀
a taky mám míchaný vajíčka v sobě a připravenou flákootu masa na oběd řekla jsem si že dneska si dám pěkně za ten včerejšek 😅

jenifer.1
30. čer 2009

Ahoj holky, můžu se k vám taky přidat? Už jsem to jednou držela a fakt to pomohlo tak si to chci zase tak na měsíc zopáknout a je lepší když v tom člověk není sám 🙂 . Drželi jsme to se švagrovou a teď v tom zase spolu pokračujeme, ale je dobré se o to podělit s více lidmi. Tak dnes se chystám dělat si na oběd vajíčka a už se na ně moc těším 😝

anddy
2. črc 2009

Nazdar koceny 😀 no teda tady to zije 😀 😀
Tak jsem zpet doma a mam jako 2kg nahore ☹ ale priznam se do 90 denni uz nejdu 😒 kdyz si vzpomenu na ty vitaminovy dny tak je mi blbe jeste ted ☹
Najedu na zdravou vyzivu (hned jak se ochladi a prestaneme grilovat a chladit se zmrzlinama 😀 ) tak budu chodit referovat ju? 😵
Jinak vsem preju krasne prazdniny a hubnoucim gratuluji moc 😅 😵

hanulinecka
7. črc 2009

Ahojky tak nás trochu poposunu
pořád nakukuju,ale je krásné počasí tak si všichni užíváte venku nedivím se já dopeču kuře a valíme taky na zahradu těším se dneska budu odpočívat

dneska ¨bylo vážení a další 2,5 kila a to jsem tento týden zhřešila 2 krát 😝 sice né moc,ale........
tak se mějet kráásně dneska mám vitamíny 😵

nikka.vo
autor
13. črc 2009

Co to , co to,no to to? 😅 😅 😅 Tady už nikdo dietu nedrží? 😎

Já potřebuju nakopnout a držet pro dobrý pocit alespoň 3 týdny 😠