90ti denní dieta. Přidáte se?

nikka.vo
5. led 2009

Ahoj,

je tu někdo, kdo by chtěl držet 90 denní dietu semnou? 🙂 Nebo je tu někdo, kdo tuhle dietu už držel a mohl by napsat svoje výsledky? 😵 Vim ,že je tohle téma na Bereme se a na MK SK, ale chtěla bych dietu držet s maminkama a holkama z koníka 🙂

Kdo neví oč jde - tady je popis 😉

90 – dňová diéta

Táto diéta zmení metabolizmus organizmu, a tak popri zhadzovaní prebytočných kíl garantuje, že po skončení cyklu kilá nepribudnú znova. Diéta trvá 90 dní, ale keď chceme schudnúť menej ako 18 kg, môžete aj skôr prestať. Aj keď sa na prvé čítanie bude zdať toto menu komplikované, po týždni s naňho zvyknete.
Diéta pozostáva zo štvordňových cyklov, kde sa po sebe striedajú dni proteínové, škrobové, uhľohydrátové a ovocné. Poradie sa nesmie poprehadzovať!!!

Predtým, než začnete...

Dôležité je, na jedálnom lístku nesmiete nič preskakovať, lebo každá potravina má svoju úlohu. Počas diéty máme každý mesiac raz držať „deň vody“ , vždy po dni ovocia. Vtedy celý deň pijete len vodu. Kávu a čaj môžete piť bez obmedzenia, ale striktne bez cukru a mlieka!!!
Po ukončení diéty sa môžete normálne stravovať, ale raňajky by mali byť ešte 90 dní ovocné. Keď v tomto období schudnete ešte 3 kg, možete si byť istá, že metabolizmus vášho organizmu sa zmenil.

Raňajky na každý deň

Raňajky sú každý deň rovnaké: čerstvé ovocie (2 jablká, hrušky, broskyne, alebo za hrsť drobného ovocia – ríbezle, maliny, alebo čerešne). Kto býva moc hladný, nech zje banán. Ovocie môžete nahradiť aj 100% ovocnou šťavou.

1.deň – PROTEÍNOVÝ

Mlieko, mäso a syry môžete jesť len v tento deň.
Obed: 3 plátky (cca 20 dkg) vareného alebo pečeného mäsa, k tomu 1 krajec (tenký) chleba. Mäso sa môže nahradiť 3 vajíčkami (uvarené alebo pražené), alebo 20 dkg syru. Šalát sa môže konzumovať bez obmedzenia, ale bez oleja. Po obede vypiť 2 dl polievky bez cestovín.
Večera: ako obed, ale bez polievky a o polovicu menej.

2.deň - ŠKROBOVÝ

Obed: hocijaká zelenina – fazuľa, hrach, šošovica, mrkva, zemiaky – varené, ryža.
Pochutiny soľ, paradajkový pretlak, kečup, 1 krajec chleba a šalát bez obmedzenia.
Večera: to isté čo na obed, ale o polovicu menej.

3.deň – UHĽOHYDRÁTOVÝ

Obed: varené cestoviny, okorenené (napr. kečup alebo omáčka na špagety), alebo ľubovoľný slaný zákusok, alebo keksy asi v množstve porcie pizze (porcia pizze = ¼ pizze). Len sa nepomýľte! Je zakázané posypať pizzu alebo špagety syrom!!! No a samozrejme šalát.
Večera: 2 menšie kúsky torty alebo 2-3 kúsky drobného pečiva alebo koláča, alebo 3 porcie zmrzliny a povinne 1 riadok po šírke varovej čokolády.

4.deň – OVOCNÝ

Po celý deň rôzne ovocie bez obmedzenia

Úspešné chudnutie!

Budu ráda, když se někdo přidá 🙂

evikuu
26. kvě 2009

To zvládneš-neboj.Vypadá to hůř než to je.Ptej se co potřebuješ a vítej.Jo holky a když se dnes řeší ty váhy tak já hlásím skoro po 2m. -9kg 😀

anddy
26. kvě 2009

ty woe eviku gratulejsn 😵 😵 proc jako jenom ja nic? ☹ 😢

ilonka82
27. kvě 2009

Andy, budu mít asi stejný problém jako ty. Ale já ještě chvilku vydržím. Já mám pořád dole jen ty 3 kg 😠 ale aspoň něco. Oblíkla jsem staré rifle, do kterých jsem se už dýl nevešla, takže první cíl se mi splnil. Mě to ovoce na snídani docela vyhobuje. Skoro denně mám banán a na sváču si dám jen někdy něco pokud je hlad. Na oběd jsem si zvětšila porce a mám k obědu vždy krajíc celozrného chleba, teda pokud se smí.

TAky jsem si říkala, kde jsou všechny holky? Makelka, Janca.....

Evi, taky gratuluj 😵 Maličko závidím, že se vám to tak pěkně hne dolů 😔 🙂 A už jsi nás dlouho neinspirovala žádným receptem 😉 😀

Krnazuzka, vítej mezi námi 🙂 Jak Evik, vypadá to hrozně, ale je to fakt pohoda, byla jsem mile překvapená 🙂
Pokud ti něco není jasné tak se klidně ptej.

petka28
27. kvě 2009

Ahoj, chtěla bych taky zkusit dietu ale nevím nevím, držíte ji některá ikdyž kojíte? Já bych potřebovakla dolů 15 v těhu jsem přibrala 30:(

evikuu
27. kvě 2009

Petko já si myslím že tato dieta není nic špatného ani při kojení ale jak bude prckoj chutnat uvidíš 😀

ilonka82
27. kvě 2009

Ahoj Peti, myslím, že Simča dietu držela i když kojila a šlo jí to moc dobře 🙂

petka28
27. kvě 2009

Tak já se do toho teda pustím🙂 jen nesmím spoustu druhů ovace a zeleniny kvůli alergiím malého tak budu muset koumat 😀

petka28
27. kvě 2009

a to se jí jenom snídaně, oběd, večeře? žádné svačiny?

renda71
27. kvě 2009

petka,přidej se k nám 🙂 ano mělo by se jíst pouze snídaně,oběd a večeře,tak to aspoň dodržuji já,ale když budeš mýt během dne hlad,tak si můžeš vzít zeleninu nebo ovoce 😵
já tedy pocit hladu vůbec nemám,horší je to s chutěma,ale i ty už jsem se naučila ovládat 😀

ilonka82
27. kvě 2009

Reni řekla bych, že mi ten jablečný ocet pomáhá mimo jiné i na ty chutě 🙂 Takže moc díky za tip 😉
Holky co dneska obědváte?

renda71
27. kvě 2009

ilčo,já zrovna dlabu dušenou mrkev a salátek ze cherry rajčátek 😵

ilonka82
27. kvě 2009

máš vitamíny? Já jsem měla rýži s lečem a chleba.

simonac
27. kvě 2009

ahoj holky,

peti já ji držela i u kojení, ale kojila jsem už jen v noci, jestli kojíš ještě i dost přes den, asi bych do této diety ještě nešla, já přibrala v těhu taky 30, ted jsem chudší než před otěhotněním 😉

petka28
27. kvě 2009

No většinou kojím, zatím máme jen jeden masozeleninový příkrm, tak já tedy ještě raději počkám, budu vám tady pročítat a čerpat 😉

renda71
27. kvě 2009

ilčo nemám vitamíny,ale škrobák,akorát jsem na nic jiného neměla chuť 🙂

renda71
27. kvě 2009

holky kde vás všechny mám 😢

evikuu
27. kvě 2009

Ahoojda,jen jdu juknout-nějak nestíhám :(

nikka.vo
autor
27. kvě 2009

Přišla jsem pozdravit ,,mé ovečky,, 😅 jsem ráda že vám dieta zabírá a dělá vám radost, někomu to jde pomalu, někomu rychleji (platí u toho stejně jako u dětí -nesrovnávat 😎 ) Kolikrát nejdou dolu kila ale cenťáky a to je nejdůležitější 😵 Takže se měřte 🙂

Já na váhu bojim nastoupit, něco mám asi nahoře, divila bych se kdyby ne, když žeru jak zjednaná 😀 (držela jsem dietu asi do půlky února - jeden měsíc) a můžu říct, že se cítim pořád dobře, oblečení mi je pořád dobře a mám pořád měnší veliost kalhot a to mě těší nejvíc 😵 Můžu říct, že mám po dlouhé době zase konfekční velikost a ne jako jindy, že jedna velikost mi byla malá a druhá velká 😅 A už nemám oblečení L, ale zase svoje M 😵 jsem fakt nadšená 😵

Držte se, stojí to za to!!!!!!!!! 😵

nikka.vo
autor
27. kvě 2009

A kde máme Janinku? 😕

evikuu
28. kvě 2009

ahojky zakladatelko 😀 děkujeme za pochvalu a rádi slyšíme že se ti daří dobře a že se držíš i když baštíš 😎

ilonka82
28. kvě 2009

Ahoj Nikky, děkujeme za pochvalu a jsme rády, že za náma kukneš 🙂 Jnca už se tu neukázala nějaký ten den ☹
Reni, ty k tomu teda ale přistupuješ poctivě 🙂 nějak sleduju, že ten jabocet má vliv i na noje chutě 😵 paráda vřele všem doporučuji 🙂

renda71
28. kvě 2009

ahoj holky,ilčo zas tak vzorná nejsem,právě se cpu nudlema s tvarohem 😀 těstoviny sice dnes můžu,ale ten tvaroh néé 😀 uvidím,jak se to projeví na váze,zítra tam chci pro kontrolu hupsnout 😉

evikuu
28. kvě 2009

rendi neber si to tak!!! 😀 Já mám dnes pangasiuse se sýrem a mnamka 😀

renda71
28. kvě 2009

evi 😀 😀 😀

anddy
28. kvě 2009

ahoj koceny, nestiham 😉

evikuu
28. kvě 2009

jasan, my taky ne ale čas na papů to jo 😀 to si najdu vždycky 😝

evikuu
30. kvě 2009

HOLKÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝ KDE JSTE??? Já dnes vařím lasaně se žampiony a "kečupovou" omáčku.Včera brambor s lečem a příští škrob mám v plánu udělat brambor se žampiony a zapéct se špenátem.
Tak snad jste neumřeli hlady a juknete 😀

renda71
30. kvě 2009

ahoj,dnes taky nějak nestíhám,vařím,peču,do toho plný barák dětí které mě nepustí k PC 😀

evikuu
30. kvě 2009

Tak to se snima neper-těším se až se ozveš 😀

hanulinecka
31. kvě 2009

ahooojky

tak asi 14 dní studuju a studuji a od zítřka jdu do toho 😝 mužu se přidat?? 😀 😀

v těhu jsem nabrala 30 kilo(myslela jsem že jsem rarita,ale je nás tady takových víc) 😀 rok po porodu 30 kilo pořád a rok a pul po porodu 20 nahoře 😝 😝 😝 😝

takže do září chci 20 kilo chtěla bych druhé dítko,ale moje podmínka je moje před těhu váha 83kilo měřím 183cm tak to je muj ideál doufám že těhotenství a vy bude pro mě velká motivace a zase budu vypadat jako člověk a nééé jako hroch 😠 😠