90ti denní dieta. Přidáte se?

nikka.vo
5. led 2009

Ahoj,

je tu někdo, kdo by chtěl držet 90 denní dietu semnou? 🙂 Nebo je tu někdo, kdo tuhle dietu už držel a mohl by napsat svoje výsledky? 😵 Vim ,že je tohle téma na Bereme se a na MK SK, ale chtěla bych dietu držet s maminkama a holkama z koníka 🙂

Kdo neví oč jde - tady je popis 😉

90 – dňová diéta

Táto diéta zmení metabolizmus organizmu, a tak popri zhadzovaní prebytočných kíl garantuje, že po skončení cyklu kilá nepribudnú znova. Diéta trvá 90 dní, ale keď chceme schudnúť menej ako 18 kg, môžete aj skôr prestať. Aj keď sa na prvé čítanie bude zdať toto menu komplikované, po týždni s naňho zvyknete.
Diéta pozostáva zo štvordňových cyklov, kde sa po sebe striedajú dni proteínové, škrobové, uhľohydrátové a ovocné. Poradie sa nesmie poprehadzovať!!!

Predtým, než začnete...

Dôležité je, na jedálnom lístku nesmiete nič preskakovať, lebo každá potravina má svoju úlohu. Počas diéty máme každý mesiac raz držať „deň vody“ , vždy po dni ovocia. Vtedy celý deň pijete len vodu. Kávu a čaj môžete piť bez obmedzenia, ale striktne bez cukru a mlieka!!!
Po ukončení diéty sa môžete normálne stravovať, ale raňajky by mali byť ešte 90 dní ovocné. Keď v tomto období schudnete ešte 3 kg, možete si byť istá, že metabolizmus vášho organizmu sa zmenil.

Raňajky na každý deň

Raňajky sú každý deň rovnaké: čerstvé ovocie (2 jablká, hrušky, broskyne, alebo za hrsť drobného ovocia – ríbezle, maliny, alebo čerešne). Kto býva moc hladný, nech zje banán. Ovocie môžete nahradiť aj 100% ovocnou šťavou.

1.deň – PROTEÍNOVÝ

Mlieko, mäso a syry môžete jesť len v tento deň.
Obed: 3 plátky (cca 20 dkg) vareného alebo pečeného mäsa, k tomu 1 krajec (tenký) chleba. Mäso sa môže nahradiť 3 vajíčkami (uvarené alebo pražené), alebo 20 dkg syru. Šalát sa môže konzumovať bez obmedzenia, ale bez oleja. Po obede vypiť 2 dl polievky bez cestovín.
Večera: ako obed, ale bez polievky a o polovicu menej.

2.deň - ŠKROBOVÝ

Obed: hocijaká zelenina – fazuľa, hrach, šošovica, mrkva, zemiaky – varené, ryža.
Pochutiny soľ, paradajkový pretlak, kečup, 1 krajec chleba a šalát bez obmedzenia.
Večera: to isté čo na obed, ale o polovicu menej.

3.deň – UHĽOHYDRÁTOVÝ

Obed: varené cestoviny, okorenené (napr. kečup alebo omáčka na špagety), alebo ľubovoľný slaný zákusok, alebo keksy asi v množstve porcie pizze (porcia pizze = ¼ pizze). Len sa nepomýľte! Je zakázané posypať pizzu alebo špagety syrom!!! No a samozrejme šalát.
Večera: 2 menšie kúsky torty alebo 2-3 kúsky drobného pečiva alebo koláča, alebo 3 porcie zmrzliny a povinne 1 riadok po šírke varovej čokolády.

4.deň – OVOCNÝ

Po celý deň rôzne ovocie bez obmedzenia

Úspešné chudnutie!

Budu ráda, když se někdo přidá 🙂

evikuu
3. čer 2009

téda taky bych si dala 😝

ilonka82
4. čer 2009

Ahojte 🙂
Hanuli, a to se můžou švestkové knedlíky? Pro lepší pocit piju kafe s odtučněným mlíčkem 🙂 😀
Holky mě nějak dochází elán, potřebuji znovu nakopnout 😅 😔 Poslední dobou hřeším takovýma blbostma, že to ani není možný. Možná je to tím, že do včera jsem měla MS ☹

Evi jaký byl špenát?

hanulinecka
4. čer 2009

Ahojky našla jsem je v receptech když se muže pizza co je z těsta tak knedlíky proč ne 😉

http://chudnime.kiga.sk/viewtopic.php?f=33&t=859

ilčo a kolikátý den jsi??

hanulinecka
4. čer 2009

dneska mám vitamíny a ovoce jsem přejedená ze snídani 😝

tak si udělám asi falešné lečo bez vajíčka co jsem tam taky našla 😉

ilonka82
4. čer 2009

Hani dneska jsem 59. den. Ale mám dole jen 3kg ☹ 😠 Jsem za ně ráda, ale chtěla bych víc 😅 Asi mi stávkuje tělo. Na tyhle stránky taky občas chodím pro inspiraci. Ale knedlíky jsem přehlídla 🙂 Na
vitamíny je mňamka zapečené ovoce.

evikuu
4. čer 2009

ahoj ilo kdepak ses nám toulala 😀
Děkuji za optání-bylo to dobrý......
Dnes si udělám něco jako minutku maso na švestkách s těstovinama ale místo masa cuketu-bubu se kní chovat stejně jako k masu 😀
Ilo ale ty jsi štíhlá pro to ti to tak nejde!!!

renda71
4. čer 2009

evi nezáviď,my budem taky štíhlounké 😀 😀 😀

ilonka82
4. čer 2009

Evi, já ti ani nevím... 😀 Koukala jsem za váma, ale nějak se mi nechtělo psát 😔 😅 To jsi mě rozesmála, štíhlá 😀 to nejsem, při mých 169 cm je 74 kg moooc 😕 Snad se aspoň na těch 70 kg časem dostanu.
Asi mám stejný problém jak Andy, málo jím a tělo se nechce ničeho zbavit 😀

renda71
4. čer 2009

ilčo,tak se musíš pořádně rozežrat,něco nabrat a uvidíš,jak to potom půjde shazovat 😀

hanulinecka
4. čer 2009

Ilčo a jo 59.den 😒 to je nic moc,ale zase nemáš takovou nadváhu 😵

rendo a ty jsi kolikátý den?

já 4.den 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

renda71
4. čer 2009

hanul,já dnes držím 39 den a mám dole 7kg 😉

ilonka82
4. čer 2009

Reni, tož to já bych se klidně rozežrlala, ale bojím se, že už pak nedám dolů nic 😀
Hani, to velkou ne, ale něco tam je 😒 Jsem si vědoma chyb, které jsem dělala a dělám. Takže dobře mi tak 😅 Ale nemusí pršet, stačí když kape 😉

hanulinecka
4. čer 2009

jéé tak to je super a zdovolením jsem se koukla do albíčka a máš nááádherý děti 😵 😵 😵 😵 😵

a kolik by jsi chtěla tak zhubnout 😉

evikuu
4. čer 2009

Já mám 61den.Začínala jsem na 94kg a nyní mám 84,2 kg /dole 9,8kg/. Měřím 173cm BMI je 28,07 chtěla bych se dostat na BMI 25 takže ještě 9kg ale vím že těch posledních 9kg půjde nejhůř.... ale aspoň pod těch 80kg bych ráda.Aby to prostě nezačínalo tou 8. 😝
ilonko máš BMI 25,91 takže skoro ideální váha možná tak 2-3kg ale být už na tvém místě raduju se 😀 😀

evikuu
4. čer 2009

rendi:já nezávidím já to vím 😎

ilonka82
4. čer 2009

Evi, no právě ještě ty 2-3 kg. 🙂 Tobě to jde opravdu krásně dolů 😵 Moc přeju aby ti to tak krásně šlo i na dále 🙂

evikuu
4. čer 2009

díky zlato 😎

simonac
5. čer 2009

ahoj holky, nakukuju a musím vás pozdravit, vidím, že kilča jdou dole tak se držte, já chci dole ještě 2 kila a nejde to a nejde ☹ , je fakt, že už to ani tak přísně nedržím, dole mám 11 kg, ted by to chtělo zpevnit to množství kůže co mám na břiše, 😉

hanulinecka
5. čer 2009

Kráásný den hubnulky 😵 😵 😵

já si dneska udělala takový žrádlo že to musím takhle napsat 😀 😀 mám bílkoviny a udělala jsem si krutí maso s rajčaty a k tomu celerové hranolky jen na lžici oleju a je to vynikající já mám teda celer ráda tak mě to ani nevadí ještě tatatku a byla bych max spokojená 😀

ale našla jsem rcept na majonézu,ale nevím jestli ju mužu zařadit i bílkoviného dne??

http://chudnime.kiga.sk/viewtopic.php?f=34&t=1416

renda71
5. čer 2009

holky,já se s vámi loučím ☹ zítra letíme na dovču,tak už nebudu mít čas sem nahlédnout 😉 vracíme se 17.6.tak vám všem držím móc palečky v hubnutí a až se vrátím ať vidím jen mínusová kilečka 😵

evikuu
5. čer 2009

jasně rendi budeme se snažit a hlavně krásnou dovolenou a neřeš!!!
Simon ahojky a nepřeháněj sji konečnka i s těma dvěma kilečkama 😀 a po dvojkách nediv se že máš bříško-vždyť to ktomu patří 😎
hanu:kdy se budeš vážit???

hanulinecka
5. čer 2009

evi no asi v pondělí každý týden měla jsem nutkání,ale vydržím 😀

evikuu
6. čer 2009

tak se těším 😀

evikuu
7. čer 2009

kdepak Vás mám???

hanulinecka
8. čer 2009

ahojky byla jsem od včera na zahradě takže jsem se nevážila,ale zítra to napravím i když to mám dostat jsem nafouklá podrážděná 😀 tak to bude asi nic moc dneska mám ovocny den což taky nic moc 😀 😀

ilonka82
8. čer 2009

Ahoj holky 🙂
Reni, užij si báječnou dovču a dietu vůůůbec neřeš.
Evi, já se sem o víkendu moc nedostanu. Buďto doma uklízím a nebo jsem někde venku. Já se raději ani nevážím, bo jsem to teďka flákala. O víkendu jsme měli oslavu. Synoveček slavil 1.rok taklže byl dort a grilovačka 😔 😅 jsem si pošmákla. A včera mi bylo tak těžko, že jsem na ovoce neměla ani pomyšlení 😒

evikuu
8. čer 2009

Já jsem tahy hřešila jak se dalo ☹ ale chutnalo mě jen co je pravda 😝
Hanu neboj a hupni tam!!

hanulinecka
9. čer 2009

krááásné ránko tak nás trochu poposunu
po dnešním vážení za tyden 2 kila dole 😉

odjiždíme zase na zahradu tak se mějte a určo se brzo ozvu 😵 😵

evikuu
9. čer 2009

Supéééééééééééééééééééééééééééér

ilonka82
10. čer 2009

Ahojte 🙂 Kde se všechny touláte?? ☹

Hani, paráda jen tak dáál 😵