90ti denní dieta. Přidáte se?

nikka.vo
5. led 2009

Ahoj,

je tu někdo, kdo by chtěl držet 90 denní dietu semnou? 🙂 Nebo je tu někdo, kdo tuhle dietu už držel a mohl by napsat svoje výsledky? 😵 Vim ,že je tohle téma na Bereme se a na MK SK, ale chtěla bych dietu držet s maminkama a holkama z koníka 🙂

Kdo neví oč jde - tady je popis 😉

90 – dňová diéta

Táto diéta zmení metabolizmus organizmu, a tak popri zhadzovaní prebytočných kíl garantuje, že po skončení cyklu kilá nepribudnú znova. Diéta trvá 90 dní, ale keď chceme schudnúť menej ako 18 kg, môžete aj skôr prestať. Aj keď sa na prvé čítanie bude zdať toto menu komplikované, po týždni s naňho zvyknete.
Diéta pozostáva zo štvordňových cyklov, kde sa po sebe striedajú dni proteínové, škrobové, uhľohydrátové a ovocné. Poradie sa nesmie poprehadzovať!!!

Predtým, než začnete...

Dôležité je, na jedálnom lístku nesmiete nič preskakovať, lebo každá potravina má svoju úlohu. Počas diéty máme každý mesiac raz držať „deň vody“ , vždy po dni ovocia. Vtedy celý deň pijete len vodu. Kávu a čaj môžete piť bez obmedzenia, ale striktne bez cukru a mlieka!!!
Po ukončení diéty sa môžete normálne stravovať, ale raňajky by mali byť ešte 90 dní ovocné. Keď v tomto období schudnete ešte 3 kg, možete si byť istá, že metabolizmus vášho organizmu sa zmenil.

Raňajky na každý deň

Raňajky sú každý deň rovnaké: čerstvé ovocie (2 jablká, hrušky, broskyne, alebo za hrsť drobného ovocia – ríbezle, maliny, alebo čerešne). Kto býva moc hladný, nech zje banán. Ovocie môžete nahradiť aj 100% ovocnou šťavou.

1.deň – PROTEÍNOVÝ

Mlieko, mäso a syry môžete jesť len v tento deň.
Obed: 3 plátky (cca 20 dkg) vareného alebo pečeného mäsa, k tomu 1 krajec (tenký) chleba. Mäso sa môže nahradiť 3 vajíčkami (uvarené alebo pražené), alebo 20 dkg syru. Šalát sa môže konzumovať bez obmedzenia, ale bez oleja. Po obede vypiť 2 dl polievky bez cestovín.
Večera: ako obed, ale bez polievky a o polovicu menej.

2.deň - ŠKROBOVÝ

Obed: hocijaká zelenina – fazuľa, hrach, šošovica, mrkva, zemiaky – varené, ryža.
Pochutiny soľ, paradajkový pretlak, kečup, 1 krajec chleba a šalát bez obmedzenia.
Večera: to isté čo na obed, ale o polovicu menej.

3.deň – UHĽOHYDRÁTOVÝ

Obed: varené cestoviny, okorenené (napr. kečup alebo omáčka na špagety), alebo ľubovoľný slaný zákusok, alebo keksy asi v množstve porcie pizze (porcia pizze = ¼ pizze). Len sa nepomýľte! Je zakázané posypať pizzu alebo špagety syrom!!! No a samozrejme šalát.
Večera: 2 menšie kúsky torty alebo 2-3 kúsky drobného pečiva alebo koláča, alebo 3 porcie zmrzliny a povinne 1 riadok po šírke varovej čokolády.

4.deň – OVOCNÝ

Po celý deň rôzne ovocie bez obmedzenia

Úspešné chudnutie!

Budu ráda, když se někdo přidá 🙂

renda71
11. kvě 2009

evi nech toho,zbýhají se mi sliny 🙂 sice nevím co je to lesanka,ale při představě rakvičky se šlehajdou a čokoládou bych nejradši vlezla do kuchyně a slupla celou studenskou pečeť 😀

evikuu
11. kvě 2009

jé vidíš to,teďka jsi mě připoměla-dostala jsem v sáčku studenskou pečeť 😀 téda a sliny mám taky.

anddy
11. kvě 2009

Evikuuu tichooooooooooooooooo 😀 😀 😀 😀
Ja jsem dneska mela skvelej den...mel priletet bracha a rano mi vola, ze je pruser 😕 koupil si letenku misto Praha Manchester tak obracene...tak jsem cele dopoledne sedela u netu a shanela letenku (potrebovali jsme aby priletel dneska max. zitra) tak jsem sehnala nakonec a ani moc drahou 😅 😵 No jeste budu muset sehnat zpet do Prahy 😅 ale to mam cas 🙂 No a pak jsem musela uklidit celej barak po malovani 😝 ...takze jsem nestihala papat, za cely den jsem snedla 1 tatranku, 1 malej balicek chipsu ( prichut chilli s cokoladou) 1 presnidavku, 1 vejce s parkem, banan a pomeranc ☹ 😖 no a pak se divim ze? Zitra mam maso, tak zase zacnu poctive papat 😅
V sobotu mame oslavu prckovych narozenin tak se nadlabnu, ale jeste predtim se zvazim a uvidim, protoze v nedeli mam vodu....toto uteklo ten mesich 😎 😀 tak koceny 23.16 tak jdu chrnet ...dobrou 😔

anddy
11. kvě 2009

He he vy mate vlastne o hodku vic, aby si nekdo nemyslel ze jsem trubka 😀 😀 co nepozna hodiny 😀 😀

evikuu
12. kvě 2009

Však jsem ti chtěla napsat co taky takhle opůlnoci strašíš 😀
Oslavu si moc a moc užijte a hlaně zdravíčko!!!

janca.k
12. kvě 2009

Ahoj holky, no taky jsem nejdřív čučela, co anddy blbne s tím 23.16 😀 😀 když u fotky má 00.16...haha, kdybych četla rychleji, že 😀 😀

já včera snědla večer hromadu sýru...dojela návštěva, tak jsem udělala sýrový talíř...hmmmm, snědla jsem ho asi půlku 😀 😀 no jo...ale od včerejška mě honí mlsná...a dojdu sem a vy hned se zákuskama...bambule jedny, dostanete na zadek...ale když jsme u toho, tak já miluju štafetky 😵 😵 😵 po nich bych se mohla užrat...a co teda nesnáším, tak jsou kremrole... 😝 a taky miluju marokánky, ale ty co si dělám doma, bo nemají 2mm na výšku a dají se kousat 😀 😀 😀

ilonka82
13. kvě 2009

Ahojte holky, teda vás dočítat, to je opravdu na dlouho 😀
Dneska jsem já´netrpělivka vlezla na váhu, a vypadá to, že se ledy prolomily 🙂 Mám 73,4 kg 😵
Takže hurááááá 🙂 Dneska mám ovoce. Na snídani grep, na obídek ananasový "salát" a na večeři sušené ananas. plátky, bo jedem na akci tak jsem vybavená.

renda71
13. kvě 2009

Krásný den holky,
ilčo já jsem taky dnes hupsla na váhu a ejhle mám dole jedno koiíčko,tak mám hnedka lepší náladu 😵
taky mám dnes ovoce 😉 včera mi udělali dvě osůbky strašnou radost,byla jsem u našich a venku nás potkala teta,která mě neviděla asi měsíc a pak prodavačka v jednom obchůdku a obě si všimli,že jsem zhubla,tak mi zářili očička 😀

ilonka82
13. kvě 2009

Reni, to potěší když to člověk slyší od druhých. U mě si toho už taky pár lidí všimlo. Hezky to nakopne 🙂
Co máš ty na oběd?

evikuu
13. kvě 2009

Holllky gratulace!!! A i já hlásím půl kila dole 😀 že by zase dobrý vzduch??Anebo to je tím naším mlsáním na netu 😝

evikuu
13. kvě 2009

Jo a ještě něco mě napadlo-přeci je dieta postavená na znameních,na měsíci atd...ůl třeby byl opravdu nějaký divný vzduch 😀
No raději nebudu moc přemejšlet 😅

renda71
13. kvě 2009

ráno jsem měla jeden malej banán a půlku jablka,k obědu mám připravený namýchaný sušený ovoce s oříšky a k véče asi borůvkovou přesnídávku 🙂

ilonka82
13. kvě 2009

Holky s těma přesnídávkama jste to vymyslely 😵 Tu bysme mohly i na snídani, ne?

Evi, hlavně nemyslet 😀 😀 😀

renda71
13. kvě 2009

určitě je můžem i na snídani 🙂 a taky doporučuju nemyslet 😀 😀

evikuu
13. kvě 2009

jasně 😀

janca.k
13. kvě 2009

ahoj ženy 😀
tak koukám, že přesnídávky jedou...asi si je na snídani budu dávat taky...jinak já mám už tři dny po sobě maso se zeleninou, udělala jsem ho nějak moc, tak teď baštím na oběd kuřecí kousky na kari 😀 😀

anddy
13. kvě 2009

Ty jo tak presnidavky se fakt chytly to jsem rada......jeste ze to ten muj prcek neji co? 😀 😀 😀 ...ja uz jsem si koupila dalsi varku...jinak dneska rano jsem stoupla na vahu a - 1 kg 😵 tak to nevim co to bylo, asi hromadna stavka nasich spekuuuuu.....tak ja potrebuji jeste 3kg k pohode a 5 kg k uplne spokojenosti 😀 😀 😀
Jinak ted jsem mela dva dny uplne rozhozene ..utery jsem byla jen na vode,protoze jsem nestihala jist 😔 😠a dnes jsem mela abstak na rybu a vajicka a na zitra mam nalozene kureci maso, takze zitra najedu normal jako bilkoviny a pojedu dal, akorat v sobotu budu papat vse hlavne dooooooooooooooortiiiiiiiiiiik 😅 😀 😅 a pak zase najedu na normal, s tim ze v nedeli mam mit ofiko vodu a tu vynecham dam si lehci zeleninkovy den asi 😀 😀 😀
Jsem rada ze mam neco dole, bylo to demotivujici a uz se mi nechtelo jit dal 😔 😕 ale ted zase jedu s vama holky zlaty 😅 😅

anddy
13. kvě 2009

Jinak vsem nasim shozenym kilickum delam papapappapapa a Vam koceny gratulace velika jako cela Afrika 😀 😀

ilonka82
14. kvě 2009

Andy tak to je paráda, že se ti to taky konečně hnulo 😵 ooobr gratulace 🙂 teďka už to půjde.
Holky, včera večer jsem svůj ovocný den zakončila výborným bramborákem 😀 jsem si řekla, no co, aspoň že to bylo před 20.00 😀

evikuu
14. kvě 2009

😀
Tak to je super zakončení hladu 😀
Já mám taky dnes ovocnej no musí mě držet ta vidina zítřka 😀
Jinak si říkám aspoň ještě tech 6kg a byla bych spokojená..... to třeba to dopadne 😀

ilonka82
14. kvě 2009

Evi, já jsem se parádně držela celý den, ani jsem neměla hlad. Ale včera jsme byli na Beerfestu a ty bramboráky tam taaak voněly 😅 tak mě přepadla spíš chuť než hlad. No co, ale aspoň mě to mastné dneska protáhlo 😀
Taky bych chtěla ještě 6-8 kg tak snad to klapne 😀

renda71
14. kvě 2009

Evi určitě to dopadne podle tvých představ 🙂 máš pevnou vůli a to je základ 😉
já mám dnes masíko,tak si ho musím pořádně vychutnat,ale dám si ho až dám malou spát,vždycky mi sní půlku z toho co si nandám,ale když to nandám jí,tak se toho ani nevšimne 😀 je to potvůrka,ráno mi snědla všechny jahody které jsem měla ke snídani 😀 no s mamkou to líp chutná 🙂

anddy
14. kvě 2009

Ilco bramborak bych si taky dala mnam mnam.....ja mam dneska taky maso tak to budu s tebou a s Rendou zase jupiiiii 😵
Jinak ty posledni kila jdou pomaleji nez ty prvni, ale my vydrzime 😵 😵 😵

ilonka82
14. kvě 2009

Andy to je paráda, že jsme se zase sešly 🙂 počítám s tím, že ty poslední kilča budou na dýl, ale nedáme se 😉

Holky potřebuji dát tip na zítřejší oběd, tzn. škroby, chtěla bych nějakou změnu. Pořád mám jen rýži s něčím ☹

anddy
14. kvě 2009

Ilco ja mam po ryzi desnej hlad ☹ ja si delam peceny brambory s cimkoliv 😵 dneska jsem varila nove ve slupce, tak si k tomu asi zitra osmazim lilek 🙂 😵
Ted jsem upekla kefirovou buchtu a hned jsem musela ochutnat 😠 😠 😠 ale povedla se mi 😀 😀 😀
Jinak holky ted ujizdim na super salatku, ja vim ze se to nema kombinovat,ale me desne chutna 😅 😅 😅
Takze cherry rajcatka sladke prekrojite napul, pridate nadrobno nakrajenou mozarellu a trosku olivoveho oleje a cesnek, pak kdo chce tak sul, pepr...promichate a papate....ja bych se toho mohla uzrat fakt 😝 😀 😀

renda71
14. kvě 2009

andy jé to hned skusím k véče cherry rajčátka jsem včera koupila v albertu měli akci krabička za 10kč 🙂 a mozarellu taky kupuju,mňam už se těším 😀

anddy
14. kvě 2009

rendi me fakt moc chutna jeste se tam muze dat jarni cibulka ta zelena cast, ale ja jsem ji nemela a nevadi to...jezis ja mam na neho chut, me asi do vecere nevydrzi 😀 😀 😀

ilonka82
14. kvě 2009

Asi vyzkouším zapečené brambory s lečem. Tuším, že tady o nich mluvila Evča. Holky, já dneska dostala od zákazníkla kokosino a zblajzla jsem ho k odpolední kávičce 😢 takže na véču si dám jen ovocnu activii, ten nápoj. To dneska můžu, ne?

ilonka82
14. kvě 2009

a k tomu salátu, já mám v plánu na vitamíny šopák i s balkánem 😉 ovoce mi už začíná lézt krkem 😔

renda71
14. kvě 2009

holky,jak dlouho každá z vád dietu drží a jaké máte úspěchy s mizícími kilči? 😉