90ti denní dieta. Přidáte se?

nikka.vo
5. led 2009

Ahoj,

je tu někdo, kdo by chtěl držet 90 denní dietu semnou? 🙂 Nebo je tu někdo, kdo tuhle dietu už držel a mohl by napsat svoje výsledky? 😵 Vim ,že je tohle téma na Bereme se a na MK SK, ale chtěla bych dietu držet s maminkama a holkama z koníka 🙂

Kdo neví oč jde - tady je popis 😉

90 – dňová diéta

Táto diéta zmení metabolizmus organizmu, a tak popri zhadzovaní prebytočných kíl garantuje, že po skončení cyklu kilá nepribudnú znova. Diéta trvá 90 dní, ale keď chceme schudnúť menej ako 18 kg, môžete aj skôr prestať. Aj keď sa na prvé čítanie bude zdať toto menu komplikované, po týždni s naňho zvyknete.
Diéta pozostáva zo štvordňových cyklov, kde sa po sebe striedajú dni proteínové, škrobové, uhľohydrátové a ovocné. Poradie sa nesmie poprehadzovať!!!

Predtým, než začnete...

Dôležité je, na jedálnom lístku nesmiete nič preskakovať, lebo každá potravina má svoju úlohu. Počas diéty máme každý mesiac raz držať „deň vody“ , vždy po dni ovocia. Vtedy celý deň pijete len vodu. Kávu a čaj môžete piť bez obmedzenia, ale striktne bez cukru a mlieka!!!
Po ukončení diéty sa môžete normálne stravovať, ale raňajky by mali byť ešte 90 dní ovocné. Keď v tomto období schudnete ešte 3 kg, možete si byť istá, že metabolizmus vášho organizmu sa zmenil.

Raňajky na každý deň

Raňajky sú každý deň rovnaké: čerstvé ovocie (2 jablká, hrušky, broskyne, alebo za hrsť drobného ovocia – ríbezle, maliny, alebo čerešne). Kto býva moc hladný, nech zje banán. Ovocie môžete nahradiť aj 100% ovocnou šťavou.

1.deň – PROTEÍNOVÝ

Mlieko, mäso a syry môžete jesť len v tento deň.
Obed: 3 plátky (cca 20 dkg) vareného alebo pečeného mäsa, k tomu 1 krajec (tenký) chleba. Mäso sa môže nahradiť 3 vajíčkami (uvarené alebo pražené), alebo 20 dkg syru. Šalát sa môže konzumovať bez obmedzenia, ale bez oleja. Po obede vypiť 2 dl polievky bez cestovín.
Večera: ako obed, ale bez polievky a o polovicu menej.

2.deň - ŠKROBOVÝ

Obed: hocijaká zelenina – fazuľa, hrach, šošovica, mrkva, zemiaky – varené, ryža.
Pochutiny soľ, paradajkový pretlak, kečup, 1 krajec chleba a šalát bez obmedzenia.
Večera: to isté čo na obed, ale o polovicu menej.

3.deň – UHĽOHYDRÁTOVÝ

Obed: varené cestoviny, okorenené (napr. kečup alebo omáčka na špagety), alebo ľubovoľný slaný zákusok, alebo keksy asi v množstve porcie pizze (porcia pizze = ¼ pizze). Len sa nepomýľte! Je zakázané posypať pizzu alebo špagety syrom!!! No a samozrejme šalát.
Večera: 2 menšie kúsky torty alebo 2-3 kúsky drobného pečiva alebo koláča, alebo 3 porcie zmrzliny a povinne 1 riadok po šírke varovej čokolády.

4.deň – OVOCNÝ

Po celý deň rôzne ovocie bez obmedzenia

Úspešné chudnutie!

Budu ráda, když se někdo přidá 🙂

anddy
22. dub 2009

Ty jo Evikuuu dobry to by mi stacilo 4 kg ty blaho 😵 😵 gratulejsn 😀 a ty si davas sem tam svacu?
A holky jeste dotaz opravdu dodrzujete bezvajecne testoviny a tak???? 😕

evikuu
22. dub 2009

Děkuji za gratulace 😀
Jo jo někdy si svačku dám 😀

janca.k
23. dub 2009

Anddy, já si taky myslím, že ty váhy co ti měří i tuk a tak jsou na nic, ale radši jsem se zeptala, tak já mrknu po netu, a něco objednám, stejně ještě potřebuji takový ten ruční vysavač, máme doma andulku a nějak mi pelichá, tak musím každý druhý den vytahovat velký vysavač...nebo otevřu okno a klec a bude klid 😀 😀

Dneska budu mít zeleninový den, ráno jsem se nějak nestihla vyhrabat z postele včas, tak jsem z lednice vzala jenom papriku, okurek a rajčata a taky kefírové mléko, no bude mi to muset stačit 😀

ilonka82
23. dub 2009

Ahojte 🙂
Andy, raději budu jíst abych neměla hlad, i když hubnutí bude pomalejší, ale určo zdravější. Včera jsem byla hodná a držela jsem se 😀 Od příštího týdne chci začít pravidelně bruslit, tak bych mohla taky nějaký to kilčo ztratit. Jsem zvědavá na sobotní vážení.

renda71
23. dub 2009

Ahoj holky,
ráda bych se k vám přidala,ale až od pondělka 😉 páč přes víkend máme plný barák lidí,budem slavit 2narozeninky mladší dcerky a manželovi narozky.také mě nahlodala Evikuu 😀 takže jestli s vámi můžu začít??

ilonka82
23. dub 2009

Ahoj Reni,vítej v klubu 🙂 jasně že se můžeš přidat 🙂

janca.k
23. dub 2009

Ahoj Rendi, vítej u nás...aspoň se zde nebudeme bát 😀 😀 😀

renda71
23. dub 2009

holky díky moc za přivítání 🙂 ale jak jsem psala,začnu až od pondělka,přece si nemůžu nechat ujít ty dobrůtky 😀

martule20
23. dub 2009

nikka: ahojky, zdá se mi to jednoduché, kolik už jsi shodila? Držím palečky!

janca.k
23. dub 2009

Jako že odbočuju od tématu....tohle je fakt božíííííí 😵 😵 😵 😵
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

renda71
23. dub 2009

janca 😀

janca.k
23. dub 2009

Renda, to je fakt úžasný foto, jsem se tady normálně strašně dlouho smála, malá je rozkošná 😵 😵 😵
ne že by zbytek dětí nebyl 😀

renda71
23. dub 2009

díky 😉

janca.k
23. dub 2009

tak ženy, mám za sebou oběd...jako paprika, 5 rajčat, půlka okurku a acidofilní mléko, mě teda moc nezasytilo, ale co se dá dělat...najím se až dojdu domů...ale koupila jsem si racio chlebíček, tak žvýkám aspoň to 😀
Ale jsem s té zeleniny pěkně nafouklá... 😀 😀 😀

evikuu
23. dub 2009

Ahoooj jsem ráda Rendi že jsi nás našla 😀

anddy
23. dub 2009

Rendi pridej se at je nas vic nebudeme se bat vlka nic 😵 😅
Tak ja jsem dnes mela brambory s lilkem mooooc dobre 😀 akorat jsem to zhltla ☹ , protoze jsem byla ve meste a nevzala jsem si jablko ani nic, tak nez jsem to udelala tak jsem mela hlad jako vlk 😀 😝

janca.k
24. dub 2009

Nazdar...kde jste?? 😕 😕
mě je nějak divně...je teda fakt, že jsem do sebe včera v osm večer nalila jedno kafe a acidofilní mléko, ale potřebovala jsem na záchod 😀 😀 😀 no a nic... 😠

Dneska mám k obědu rýžový salát, už se na něj těším....akorát nevím proč, ale když ho dělá mamka, tak je lepší...asi ji budu muset říct, že mi ho příště připraví ona 😀 😀

janca.k
24. dub 2009

Cholky???? kdepak se mi touláte??
já jsem po papu a prasknu...klasika...já nevím, proč se tak přejídám...ale rýže je hladný jídlo, takže dobrý 😀

anddy
24. dub 2009

teda tady je kliiiiiiiiiidek.....janco jak ty jsi na tom s tou dietou? Jako drzis nebo nedrzis nebo jinou? 😕
Kde mam partaka jako? Halooo co budeme papat zitra na ovocnej?? 😀 😝
Holky normalne mam strach vlizt na vahu ze jsem nezhubla...to bych se asi zhroutila.....za jak dlouho jste meli prvni ubytek? Ja mam pocit ze jako nic ☹ tak se bojim bojim, ale asi na ni budu lozit v sobotu jako muj nezvestnej partak 😵 😀

nikka.vo
autor
24. dub 2009

Čus, jen nakukuju... Jani, je ti stále divně? 😕

nikka.vo
autor
24. dub 2009

Addy, první úbytek byl asi po týdnu nějaké kilo (mám dojem) , ale jen na váze, na sobě jsem dietu začala pociťovat až po 14 dnech a víc 😉 Jakože mi začal ubývat konečně i tuk a ne jen voda 😠

anddy
24. dub 2009

Nikky no prave jsi me uklidnila, vydrzim neboj 😉 neni to tak strasne a ani nemam hlad 😀 ja jsem teda nikdy nebyla jedlik jako ze bych se precpavala ale to sladkeee a dnes ho mam na vecu jupiiiiiii 😀 😀 😅

evikuu
24. dub 2009

Ahooojky jdu jen juknout protože zítra vstávám ve 4h a jedeme do Varů.Scháníme autíčko,takže nevím jak to s dietkou bude /škroby/
Jinak po 20dnech hlásím -5kg 😀
jsem moc za tuto ditu ráda.

anddy
24. dub 2009

tyyy jo evikuuu blahopreji moooc....kolik jeste potrebujes dat dolu? 😅

evikuu
25. dub 2009

Děkuju.No mám momentálně 89kg na 173cm vejšky takže aspoň 10kg bych ještě ráda.... no uvidíme jak to půjde 😝

simonac
25. dub 2009

ahoj holky,

evikuu - co nespíš a píšeš tady o půl 4 ráno?? - jo ty jsi nějak jela nebo co, že???

tak já jsem tu s váma ještě, chci dát dole ještě 2 kilča, tak jsem dietu prodloužila, dnes budu mít zapečený lilek s masíčkem, manam, mnam 😉

jani a jak to jde tobě,??

anddy
25. dub 2009

Tak ja se dneska vazila 😒 na digitalni vaze mi to ukazalo -0.4g 😠 a na klasicke zase skoro -2kg 😵 Tak jsem zvazila prcka a digitalni ho nevzala a na klasicke ma 12kg coz ma tak mam asi neco dole, ale na centaky jeste ne tak uvidime kdy pujde pryc i sadlicko 😉 😀

evikuu
26. dub 2009

Ahoooj tak jsme včery byli na otočce v KV 5hodin tam a 5 domů.Autíko jsme pořídily a to je hlavní.
Včera to bylo s dietkou na prdek ale co taky se někdy musí ulítnout 😀
andy na začátek dobrý a neboj,to přijde!!

anddy
26. dub 2009

Evikuu tak to je super ze mate auticko nove a jakou znacku jste poridili? 😕 My mame ted dve ale ani jedno neni moje krevni skupina, na podzim je obe prodame a koupime jedno velike rodinne a pritel bude jezdit sluzebnim do rachoty a zpet 😵
Jinak vaha mi dneska potvrdila ( ta digi ) ze mam 1 kg dole....ale ja cekam na ty centaky, to asi bude trvat jak psala Nika tak snad se dockam 😵

evikuu
26. dub 2009

Tam my jsme ujetý na velký auta máme šestimístného fiata-MULTIPLU a koupily jsme ještě jednu 😀 manželovi dám tu naší starou a já si nechám tu co jsme dovezli-zlatá barva to je moje 😎
Naši mají taky jednu a protože bydlíme v jednom baráku tak tady stojí tři a nějak si myslím že to budou mít problém sousedi vydejchat ale na to prdím 😝
Jinak opravdu někdo hubne na cenťáky dřív a někdo zase na kilča-jen tak dál 😀