90ti denní dieta. Přidáte se?

nikka.vo
5. led 2009

Ahoj,

je tu někdo, kdo by chtěl držet 90 denní dietu semnou? 🙂 Nebo je tu někdo, kdo tuhle dietu už držel a mohl by napsat svoje výsledky? 😵 Vim ,že je tohle téma na Bereme se a na MK SK, ale chtěla bych dietu držet s maminkama a holkama z koníka 🙂

Kdo neví oč jde - tady je popis 😉

90 – dňová diéta

Táto diéta zmení metabolizmus organizmu, a tak popri zhadzovaní prebytočných kíl garantuje, že po skončení cyklu kilá nepribudnú znova. Diéta trvá 90 dní, ale keď chceme schudnúť menej ako 18 kg, môžete aj skôr prestať. Aj keď sa na prvé čítanie bude zdať toto menu komplikované, po týždni s naňho zvyknete.
Diéta pozostáva zo štvordňových cyklov, kde sa po sebe striedajú dni proteínové, škrobové, uhľohydrátové a ovocné. Poradie sa nesmie poprehadzovať!!!

Predtým, než začnete...

Dôležité je, na jedálnom lístku nesmiete nič preskakovať, lebo každá potravina má svoju úlohu. Počas diéty máme každý mesiac raz držať „deň vody“ , vždy po dni ovocia. Vtedy celý deň pijete len vodu. Kávu a čaj môžete piť bez obmedzenia, ale striktne bez cukru a mlieka!!!
Po ukončení diéty sa môžete normálne stravovať, ale raňajky by mali byť ešte 90 dní ovocné. Keď v tomto období schudnete ešte 3 kg, možete si byť istá, že metabolizmus vášho organizmu sa zmenil.

Raňajky na každý deň

Raňajky sú každý deň rovnaké: čerstvé ovocie (2 jablká, hrušky, broskyne, alebo za hrsť drobného ovocia – ríbezle, maliny, alebo čerešne). Kto býva moc hladný, nech zje banán. Ovocie môžete nahradiť aj 100% ovocnou šťavou.

1.deň – PROTEÍNOVÝ

Mlieko, mäso a syry môžete jesť len v tento deň.
Obed: 3 plátky (cca 20 dkg) vareného alebo pečeného mäsa, k tomu 1 krajec (tenký) chleba. Mäso sa môže nahradiť 3 vajíčkami (uvarené alebo pražené), alebo 20 dkg syru. Šalát sa môže konzumovať bez obmedzenia, ale bez oleja. Po obede vypiť 2 dl polievky bez cestovín.
Večera: ako obed, ale bez polievky a o polovicu menej.

2.deň - ŠKROBOVÝ

Obed: hocijaká zelenina – fazuľa, hrach, šošovica, mrkva, zemiaky – varené, ryža.
Pochutiny soľ, paradajkový pretlak, kečup, 1 krajec chleba a šalát bez obmedzenia.
Večera: to isté čo na obed, ale o polovicu menej.

3.deň – UHĽOHYDRÁTOVÝ

Obed: varené cestoviny, okorenené (napr. kečup alebo omáčka na špagety), alebo ľubovoľný slaný zákusok, alebo keksy asi v množstve porcie pizze (porcia pizze = ¼ pizze). Len sa nepomýľte! Je zakázané posypať pizzu alebo špagety syrom!!! No a samozrejme šalát.
Večera: 2 menšie kúsky torty alebo 2-3 kúsky drobného pečiva alebo koláča, alebo 3 porcie zmrzliny a povinne 1 riadok po šírke varovej čokolády.

4.deň – OVOCNÝ

Po celý deň rôzne ovocie bez obmedzenia

Úspešné chudnutie!

Budu ráda, když se někdo přidá 🙂

makelka
8. dub 2009

Jani tak odpoledne budu vyzvídat, protože já tomu pořádně fakt nerozumím, chápu jen dnešní bílkovinový den a ty další jako UH a ŠK, v těch jsem mimo 😀 😀 😀 😀

Hele ještě dotaz, zeleninu můžu každý den??? 😕

evikuu
8. dub 2009

Ahoooj holky,tak jak koukám tak to šlape 😀
Bohužel mě knížka taky nedošla-je asi o ní zvýšený zájem,paní v knize říkala že mě pošle SMS až dojde...
Jinak otázečka,takže třeba sojovou drť k hrachu můžu?? Asi jo že....

makelka
8. dub 2009

Soje nerozumím vůbec 😀 😀 😀

anddy
8. dub 2009

Makelko ja tomu taky poradne nerozumim tak co vyzvis tak mi pisni do IP jooo?? diiik 😵 😵 😵
Jinak my se zitra stehujeme tak nevim kdy nam v novem zapnou net, takze zsizzi rada bych zacala s tebou ale asi to vyjde az nekdy pristi tyden ten muj start tak pockam na evikuu 😉

anddy
8. dub 2009

Holky jeste takovej drobnej dotaz cvicite? Ja se snazim jezdit na rotopedu ale je to fuska jako blazen...hlavne potrebuju shodit stehna a mam strach abych si je tou jizdou jeste nevykrmila 😀 😀

makelka
8. dub 2009

Já ted amoc necvičím, musím začít zase chodit na spinn, ale u mě je dost těžký hlídání 😒

ilonka82
8. dub 2009

Taky necvičím, jen občas se donutím jít bruslit 🙂

makelka
8. dub 2009

Jé kdybych byla v LIpníku, bruslila bych až bych brečela, tady není kde 😒

simonac
8. dub 2009

já taky necvičím, nem hlídání a když mám tak lítám po nákupech...na cvičení není čas ☹

evikuu
8. dub 2009

Já ale už držím pátej den 😀
Jinak já mám eliptický nebo jak se to píše/ rotoped ale vždycky jsem tak ráda večer když brďola usne že si hrcnu že fakt nemám ani náladu...

anddy
8. dub 2009

hmmm tak to jsme na tom stejne ☹ ja taky nemam hlidani ☹ ☹ holky a jak casto se ji a po jakych porcich? A myslite ze bude problem kdyz si dam denne bilej jogurt? Ja to potrebuju kvuli ka..ni 😀 😝

janca.k
8. dub 2009

já myslím, že soja s hrachem v pohodě...já mám v albu, taky záměrně fotky, kde vážím asi 62 kg a ne teď těch 70 😀 😀

Jasný Makel, za chvilku to probereme, holky už jsou v parku, já v práci, ale za chvilku zvedám pérka 😀
já cvičím, když mi to vyjde, doma mám taky eliptický rotoped - orbitrek , takže když mám náladu cvičím na něm, ale teď jezdím na kole a chtěla bych začít běhat, ale mám obavu, že se u nás v lese ztratím 😀 😀

Anddy, jogurt si dej, Simča taky pila mlíko každej den...jo Mak a zeleninu můžeš 😉

nikka.vo
autor
8. dub 2009

Anddy, já třeba měla občas průjem, asi z toho ovoce na které jsem nebyla zvyklá (tolik jíst) a hodně jsem pila, nacož tělo taky nebylo zvyklé, tak jsem kakala lehce ... až moc lehce 😀 😀 😀 hele, jogurt by to mohl narušit, ale já fakt nevim.l Já jsem to dodržovala fakt přísně, tak jak to má být, žádné sváči, žádné potraviny a pochutiny co ten den neměli být, takže fakt neporadim 😉 Ale jak psala Jája, že Simča vypila denně hodně mlíka a stejně hubne, tak to asi neva 😉 Záleží jak si jedla předtím, je možný, že budeš hubnou lehce i tak, protože najednou budeš jíst zdravě oproti dřívějšku.

Makelíno, s tebou bude mít Janča asi hodně práce na vysvětlování 😀 😀 😀 na první stránce je stručně napsané co se smí jíst v určitý den a v jakém pořadí jsou dny a o stránku nebo dvě dál jsem vypsala vyloženě potraviny a pochutiny co se smí v určitý den😉 Tak co ti není jasný, ženská 😀

anddy
8. dub 2009

Prave mi bylo sdeleno, ze budeme 14 dni bez netu 😠 😠 😠 to zdechnu 😀
Nikus ja prave nejim moc prasacky, premyslim ze potrebuju nejakou bombu aby se to hlo a pak zase v klidku pokracovat .....moc se mi nechce do tech mlecnych diet apod. 😒

ivee
8. dub 2009

http://uloz.to/1595278/90denni_rozlisovaci_diet...
Holky, hodila jsem knížku na net, protože na mail je příliš velká, tak stahujte 😀

nikka.vo
autor
8. dub 2009

Pěkně, Ivee 😎

xsuzzi
8. dub 2009

a mě dnes přišla ta knížkaaa 😀 😀 😀 byla ve schránce 😵
akorát,že si ji potřebuju nejdřív trošku počíst a navíc zítra mě to budou píchat,tak asi den dva počkám až budu ready🙂

evikuu
8. dub 2009

Děkujeme 😀

xsuzzi
8. dub 2009

cccc si stahujte noo 😝 😅 😅 😅 tohle by mě taky určitě šlo,teď,když už mám knížku,že jo 😠 😠 😅

nikka.vo
autor
8. dub 2009

xsuzzi, jí pak prodáš a je to 😵 😎

makelka
8. dub 2009

Nikouši si piš, že se mnou to bude těžký, jako já jsem nechápala pojmy UH a ŠK 😀 😀 😀 Jaňulka to se mnou zvládla během 5 minut, beruška 😵 😵 😵 😵 Takže zítra mám brambory asi s pórkem a dám si k tomu rajčátko 😵 😵 😵 😵 Ale těším se na pátek, dám si pizzu, akorát v sobotu mi vychází ovocnej den a to jedem na oběd k bábi, to bude boj 😅 😀 😀 😀 😀

makelka
8. dub 2009

Jo a ještě mám taky jeden dotaz, co jíte v UH na večeři, to sladký, řeším co si dát, sladký na noc mě moc nejede ... 😝

xsuzzi
8. dub 2009

tak já už čtu 😀 😀 😵

a 😅

tady píšou,že u škrobového a uhlohydr. dnu mám dodržet 3 hodinovou pauzu mezi obědem a véčou......to jako,že budu obědvat ve 12 a večeřet už ve 3??? 😕 😅 😅 😅 a co budu jíst pak,když už nic nesmím 😨 😨 😅

a ještě 😅 tu píšou,že se nehladoví jo a přitom jsou jen 3 jídla denně a po 8 už se jíst nemá......jste si jistý,že přitom hlad fakt není?To umřu hlady né? 😅 😅 😅 😅

evikuu
8. dub 2009

tak pokud ti nejede sladké tak si dej to co jsi měla k obídku ale menší porci.hlavně nzapomeň na čokoládu ta je povinná 😀
wsuzzi já si tu knížku stejně koupím-myslím že to není špatná ivestice.

xsuzzi
8. dub 2009

já taky čoko nejím,mě sladký nechutná a budu ho muset jo???No to je boží 😝 😝 😅 😅 😅 😅

ale už se těším jak začnu 😵

knížka je dobrá,jj,ji pak prodám nebo si nechám po druhým mimi 😵

makelka
8. dub 2009

Tož na čokošku fakt nezapomenu, se na ňu třepu už dneska 😀 😀 😀

makelka
8. dub 2009

Cože po 3 hodinách jo? To bych umřela 😖

makelka
8. dub 2009

Ale mám teď hlad, prolívám se tu vodou, ale hlad mám, přemýšlím, jestli si mám jít pro mrkev nebo ne 😝

xsuzzi
8. dub 2009

já nebudu psát ani co sem teď sežrala 😅 😅 😅 sem prase 🤐

makelka
8. dub 2009

Tak ještě můžeš, si to užij 😀 😀 😀 😀