Adipex retard a nákup

klaudie1234567
28. kvě 2019

Ahoj, chci se zeptat, jakou máte zkušenost s Adipex retard? A pokud jste je kupovaly na černém trhu. S kamarádkou jsme ze srandy narazily na web zhubni.eu a objednaly si to s tím, že budeme super hubený. Je to asi 15 dní a najednou mi mrskne pošťačka papír do ruky s tím, že dobírka je 1378,- a je to na poště(opravdu ten web vypadal pochybně, tak jsme to neřešily a dělaly si z toho srandu, ještě když to byla taková doba a nic) ... Bojím se to vůbec převzít, ale ta zvědavost je opravdu silná. Prodat to nechci, ale měla bych z toho nějaký problém? Kdybych to převzala?

helko
28. kvě 2019

@klaudie1234567 na předpis to stojí tak 150kč. Každopádně je to jak droga a svinstvo jsi z toho naspeedovaná nespíš a tak.... Vyprdla bych se na to...Raději držte stravu a nějaký pohyb a neničte si zdraví... Stejně toto vede jen k jojo efektu.

jankova257
28. kvě 2019

@klaudie1234567 já bych to nepřevzala, tiez jsem ho skusala a dobře mi z něj nebylo, ano účinky měl ale nebylo mi z něj OK, nyní jí Sibutramin BLUE ale jsem spokojna a nema take špatně vedlejší účinky jako měl pro mna Adipex. Skus mrknout www.sibutramin.cz a věřím, že budes spokojna.

kejt29
28. kvě 2019

Kamaradka z toho zhubla, ale taky dostala tezke deprese a dalsi zdravotni problemy. Nesla bych do toho ani omylem. Kor z cerneho trhu v tom muze byt cokoliv...

babanci
30. kvě 2019

Myslím, že jsem to kdysi měla, to se to ještě normálně dávalo. Chtěla jsem zhubnout na dceřinu svatbu. Bylo mi po tom tak špatně, měla jsem rozestřené vidění, za dva dny jsem se na to vykašlala. Nebrat.