Anketa. Vaše váha před těhu/na koci těhu/rok po porodu

karot
16. črc 2008

Začnu zase já 😀 :
83kg/105kg/80kg

iguska
17. led 2010

1. 64, 94, 87 po porode, po roku 64
2. 64, 94, 87, po roku 59 🙂
3. 67, 97, 90, dieta ma 5apol mes a ja mam hroznych 83kil 😖

alca85
17. led 2010

pred tehu 56,5 (prvé 4 mesiace som schudla2.5kg)
na konci tehu 65 kg
5 mesiacov po pôrode mám 52.5kg
po roku uvidím..... 🙂

martinka17
18. led 2010

pred tehu 52
na konci tehu 61
po pôrode 54
po pol roku 46
teraz po roku 49 🙂

majkali
19. led 2010

Před těhu 68, před porodem 96, teď 75 ☹ (malý má 4 měsíce)

juliakocka
19. led 2010

...pri výške 157 cm pri otehotnení 62 kg :( čo je aj tak veľa
teraz mam par týždňov pred porodom a mam 76 kg....
čo bude potom uvidíme 🙂 ale spolieham sa na kojenie a zdravé stravovanie, prípadne sem tam si musím zabehať a verím že snáď budem mať svoju ideálnu hmotnosť 47 kg ....snáď niekedy sa mi tento sen splní 🙂

sluninka
19. led 2010

před těhu 55
před porodem 75 😅
teď po roce od porodu 56

radul..bože Ty jsi vážila 42kg???? kolik měříš?
majkali..nebuď vůbec smutná, to ještě půjde samo dolů 😉 4měsíce po porodu je ještě brzy 😉

ywonnee
19. led 2010

pred prvym tehu 65kg,pred porodom 93kg, po porode 80kg,rok po 70kg, pri tomto pred 70kg a teraz 76kg a mam to za par... potom uvidim ako po a mam vysku 176cm

jajina.c
20. led 2010

Ahojky holky, já měla před těhu 78, v den porodu 100, po porodu 85 a nyní 6 měsíců po porodu 87 ☹ . Jsem z toho nešťastná, pohybu mam až odst, denodenně dlouhý procházky s malým, pak venčení pesana, domácnost a v noci vstávam tak 4x. Nestíhám cvičit, večer padám únavou do postele. Celé těhu jsem jedla normálně, do 5.měsíce jsem měla jen 2 kila nahoře, pak jsem přibírala 1,5 týdně až do konce. Až se nám ustálí režim, tak bych chtěla chodit po večerech plavat, tak snad s tím trochu hnu. 🙂

crawler
20. led 2010

jajina: a nemáš moc MALÝ příjem? Pokud je příjem energie o dost menší než výdej, tak se přibírá a pokud kojíš, tak tím spíš 😉 ale možná to jsou jen hormony, ale nepodceňuj to - pak by mohl přijít jojo efekt 😖 zkus si spočítat svůj denní výdej a příjem, případně si zjisti info u odborníků...zhubnout a udržet si váhu je někdy věda... 😢

brumdinka
20. led 2010

před těhu 60 kg, před porodem 80, po porodě tak 70, po roce cca 65 po dvou letech 60, dneska po skoro 6 letech (Jiřík bude mít brzo narozeniny 🙂) 64 kg

jajina.c
20. led 2010

crawler: mslím, že i to bude můj problém. Když jsem se koukala občas na jste to, co jíte, tak jsem se divila, co se musí denně sníst. Díky za tip, budu se tomu víc věnovat a snad tím plaváním se to taky zlepší. Díky moc. 😉

crawler
20. led 2010

jajina: ono to byl totiž i můj případ a jste to, co jíte mě dost nakoplo a začala jsem si hledat informace. Byla jsem vždy baculatá a přitom děti kolem mě jedli o dost víc (například na táboře - já ke snídani půlku chleba a někdo 2 krajíce) a takhle to šlo pořád dál až do puberty, kdy jsem si řekla, že zhubnu - začala jsem hladovět - dávala jsem na články houpých časopisů a diet, kde psali, čím míň sníte tím víc zhubnete - jedla jsem 3000kj a stále jsem nebyla štíhlá...pak jsem se začala v tomhle oboru vzdělávat a začala jsem jíst kolem 6-7000kj denně a víceméně zdravě (tím nemyslím jen zeleninu atd, ale vynechávala jsem sladkosti a smažené a dopřála si to jen jednou týdně) a ejhle - váha šla dolů - za měsíc jsem měla 4kg dole a paráda - jedla jsem si tak, že jsem neměla hlad a super. Teď přišlo těhu tak mi to s váhou taky mává, ale věřím, že pak až najedu zase na svůj režim, tak to bude v pohodě, takže ti přeju moc štěstí - zakousni se do toho a hlavně se řiď heslem - jíst pravidelně a NIKDY nemít hlad!!!a věř, že to půjde 😉

jajina.c
20. led 2010

Crawler: Vím o čem mluvíš, se mnou se to také táhne celý život a všichni se diví, jaktože vypadám, tak jak vypadám a jím tak málo. Jezdila jsem i v dětství na obezitu, ale pak jsem zhubla 20 kg jízdou na kole, pak jsem po antikoncepci přibrala cca 10 kg, pak jsem jí vysadila a zbubla jsem 8 kg na těch 78 při výšce 168 cm, taky tedy nic moc, ale pořád lepší než teď. Jinak ty dvě kila jsou asi z Vánoc, sladkýmu jsem neodolala při těch nervech, ale jinak smažený nejím vůbec a sladký taky moc ne, piju jen vodu, zkrátka se snažím jíst zdravě, ale není to nic platné. Asi to bude chtít i ten pohyb. Ještě mě napadla také štítná žláza, protože mi fakt přijde, že přibírám i po vodě. Všichni říkají, že je to ještě brzy po porodu, ale já myslím, že je to dost dlouho na to, abych většinu měla dole... tak se měj hezky a taky držím palečky, ať jdou pak kila dolů sama

🙂

crawler
20. led 2010

jajina: některé to máme holt těžké a nejvíc na tom mě štve, že ty hubené si myslí, jak asi žereme a přitom třeba jíme o hodně míň než ony... 😠 s tou štítnou žlázou to také může být problém, ale třeba moje mamka je s ní nemocná x let a na váze se to nijak neprojevuje, tak nevím...pohyb určo dělá hodně, ale ty už ho máš dost i tak, když běháš kolem dítěte, takže nepřidávej pohyb na úkor jídla - tím by se to mohlo jen zhoršit...chce to vyváženost a není lehké to vychytat, ale jde to, tak to hlavně nevzdávej a jídla neubírej 😉

zuzkalenka
20. led 2010

pred tehotenstvom 64 kg
na konci 76 kg
skoro pol roka po mám 70 kg
dúfam že ešte za pol roka budem mať zase 64 kg uvidíme 😒

sorciera24
21. led 2010

pred tehotenstvom 53 kg
na konci 63 kg
skoro pol roka po mám 51 kg

mirip
21. led 2010

ahojte pred tehotenstvom 79kg
na konci 86kg a teraz po troch mesiacoch 76kg a dúfam že ešte aspon tých 6kíl niekde odhodím😅

pevya
22. led 2010

1. těhotenství: před 48kg, před porodem 62kg, rok po porodu 51kg
2. těhotenství: před 51kg, před porodem 63kg, rok po porodu 52kg

illly
22. led 2010

ahojte 46kg,63kg,46kg l

gina333
23. led 2010

1.tehu 42kg, pred porodom 53kg, po roku 45kg
2.tehu 45kg, pred porodom 61kg, po roku 44kg

renca6
27. led 2010

pred tehotenstvom:74 kg
pred porodom:90 kg
skoro 3 roky po porode:78 kg

zzuzinda
8. únor 2010

Zdravím všechny.
Před otěhotněním jsem měla 64, rodit jsem šla se 72 a pak během 2 měsíců jsem se dostala na 57 a mám doteď (20 měsíců po porodu). Jsem spokojená, akorát ty prsa, kdybych aspoň nějaký měla... 🙂

medeana
8. únor 2010

pred tehu:52 kg
pred porodom:69 kg
8 mesiacov po porode mam opät 52 kg 😵

rubika
9. únor 2010

před těhu 66, před porodem 78, po porodu 72, po osmi týdnech 71 jde to dolu pomalu, snad se to rozjede až přijde jaro 😉

bibione
9. únor 2010

pred tehu: 50kg
pred porodom: 68
PO 2 mesiacoch: 54kg

paja23.p
9. únor 2010

Ahoj holky,tak já jsem před oťěhotněním měla 63kg.Během prvních třech měsíců jsem 4 kila zhubla takže 59kg a pak už to šlo hezky nahoru 🙂 před porodem jsem měla 78kg.po příchodu domů z porodnice jsem měla 68kg a teď 6 měsíců po porodu mám 60kg.
Ale jak říká zuzinda...aspoň ty prsa kdybych nějaký měla 🙂

bibione
10. únor 2010

crawler: ked myslis,ze mi chude jeme viac ci menej 😉 mne sa zas nedarilo pribrat...vzdy som mala od 45-52 to bolo maximum,v tehu som to dobehla pekne,aj dr mi vynadal,ze za mesiac som pribrala 7kil 😅 ...no ked ma stale kadekto krmil,ze musim no nedaj si 😀 ale strasne som citila tu vahu,na moju vysku-nevysku.to bolo moc...nechem tu nikoho kritizovat,to skor patri k ludom netehu,ako dokazu s takou vahou sa hybat?? 😅 ci zeny ci muzi...ja to nechapem...este mam tie 4kila,ale tie si mienim nechat do zasoby 😀

crawler
10. únor 2010

bibione: jsou lidé, kteří se mohou cpát a díky úžasnému metabolismu a pohybu nic nepřiberou a jiný musí hodně bojovat, aby dal dolů půl kila...je to prostě nespravedlivé, ale je to tak a každý se s tím musí smířit. A neříkej, že když vidíš někoho obézního s jídlem v ruce, tak si neřekneš, kdo ví kolik toho za den sní....a přitom je dokázáno, že mnoho lidí má nadváhu právě z podvýživy, jojo efektů, apod. Já mám osobní zkušenost - když jsem byla mladší a hloupá, tak byly časy, kdy jsem za den snědla 3000kj a k tomu měla dost pohybu - výsledek? zhubla jsem pár kilo a pak už se tělo bálo a začlo si to málo ukládat a já přibrala skoro 10kg. Kdo by to byl řekl, že ze dvou jídel denně se dá tolik přibrat? Naštěstí už nejsem tak hloupá a jím normálně a váha šla zase dolů...ale není to prostě jen tak, že ti co nejí jsou hubení a ti co jí víc jsou tlustí. To jsou už dávno vyvrácené mýty...

kevin
10. únor 2010

56/62/53

suzik77
11. únor 2010

ahojte, tesi ma, ze tu citam, ze mnohe (takmer vsetky) ste sa do roka po porode dostali na svoju predchadzajucu vahu, ba dokonca i nizse. Ja som ostala v nemom uzase, ako priberam... Mam par dni do terminu porodu.
Predtym som mala 62 kg / 171 cm
a teraz pred porodom mam 84 kg
co je 22 kg prirastok na vahe
a uz som zacala byt v depke, ze ci tych 22 kg pojde dolu, no ked vas tu citam, tak sa prestavam bat 🙂