Břicháč Tom, jsou recepty opravdu chutné?

vamberovazuzana
5. led 2017

Dobry den, chtela jsem se zeptat a pripadne poprosit… Nema nekdo doma knihy Brichac Tom, Rychlovky a chutovky brichace Toma a Brichac Tom a Lucie? Opravu jsou to recepty chutne? Pripadne byla by tu nejaka hodna duse, ktera by mi recepty prefotila a poslala?

upuska
5. led 2017

@vamberovazuzana Dobrý den první dva díly jsem si stáhla na uložto, tak tam mrkněte, popřípadě vám je můžu poslat na mail..recepty jsou to vcelku obyčejné, žádná velká gastronomie, ale pro inspiraci určitě dobré.. 😉

vamberovazuzana
autor
5. led 2017

@upuska tam jsem prave nenasla a kdybyste byla tak hodna, byla bych moc rada... bohuzel je ted pro me moc dat za knihu 300, i kdyz to velke penize nejsou....

terka_85
5. led 2017

@vamberovazuzana Knihu mám v elektronické podobě, mohu poslat na mail...

vamberovazuzana
autor
5. led 2017

@terka_85 kdybyste byla tak hodna, muj mail vamberova.zuzana@seznam.cz

upuska
5. led 2017

@vamberovazuzana chápu 🙂 , tak mi pošlete mail do IP

upuska
5. led 2017

@terka_85 nemáte ten 3.díl? já mám první dva

magdanaty
5. led 2017

Já jsem s recepty spokojená, nevyzkoušela jsem toho zatím moc, ale to co jsem zkoušela chutné bylo. Jsem ale na podobnou stravu zvyklá už několik let, je možné že pro člověka, který se stravuje diametrálně odlišně, to tak dobré nebude. Určitě ale vyzkoušejte🙂

terka_85
5. led 2017

@vamberovazuzana Posláno 🙂

terka_85
5. led 2017

@upuska Mám první díl...

jaaanaluk
5. led 2017

@terka_85 je mohla bych vás taky poprosit o poslání? Dekuji

jaaanaluk
5. led 2017
terka_85
5. led 2017

@jaaanaluk Posláno 🙂

jaaanaluk
5. led 2017

@terka_85 děkuji

didyolomouc
27. čer 2017

@terka_85 dobrý den poslala by jste mi ji prosím. Můj email ditaolomouc@seznam.cz
Děkuji

kstablova
27. čer 2017

manžel si z toho občas uvaří a hodně dělá snídaně podle břicháče. Já na to moc nejsem a taky mi to chutná - a to už je co říct 😉

terka_85
1. črc 2017

@didyolomouc Dobrý den, ráda bych poslala, ale seknul se nám počítač a i vše na něm uložené už z něho nejspíše nepůjde dostat. Zkuste napsat někomu před Vámi, všem jsem to posílala na mail 🙂

dencadenda
1. črc 2017

Holky nebyl by nekdo ochotny poslat na mail?😇

danysek77
11. črc 2017

Prosim mohl by mi to take nekdo poslat na email? Dany.sm@seznam.cz

shine2015
11. črc 2017

Mužu taky poprosit zaslat na mail???

misinar
17. črc 2017

Mohla bych taky poprosit o zaslání ? Xmisenkah@seznam.cz , duky😀

petkula
15. srp 2017

@jaaanaluk prosím, neposlala byste mi recepty na: petkula@seznam.cz Moc děkuji 🙂

anolisky
19. srp 2017

Rada bych take poprosila o zaslani receptu na e-mail ilona.skypalova@atlas.cz . Predem moc dekuji....

muncica
7. led 2018

@terka_85 Byla by jste také tak hodná a poslala mi knihy Břicháče Toma? monika.hnizdova@seznam.cz