Co si myslíte o koktejlech na hubnutí třeba místo oběda?

rebelka1991
9. črc 2014

Ahoj holky.Co si myslíte o koktejlech třeba místo oběda ? Samozřejmě k tomu ještě cvičení,změna jídelníčku a pohyb,...

lstuchlova
9. črc 2014

Když už, tak rozhodně ne místo oběda, ale třeba svačiny...

hojda
9. črc 2014

Proteinové nápoje je dobré pít pro cvičení.

86radka86
9. črc 2014

měla jsem F1 od herbalifu - nahrazoval mi snídani a večeři, behěm půl roka jsem zhubla 25kg - nejsem jeho distributor, aby jste si nemysleli, že si dělám reklamu 😀 stejné úspěchy měla i má mamka a kamarádka

petraukulele
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vlajka1
23. črc 2014

Treba Herbalife to ma v navodu, ze nahradi cele jidlo. Ja ho pila misto vecere nebo snidane. Kazdopadne jsem to nemela na hubnuti, ale protoze to ma hodne vitaminu a mineralu. Kolegyne z prace to uzivala dlouhodobe, zhubla 10kg za 3 mesice.

terkaz
23. črc 2014

Podle mne, vyhozene penize. Pokud zacnete pravidelne a zdrave jist, zaradite cviceni, pohyb, nepotrebujete zadny koktejl.... 😉

letadlo13
23. črc 2014

Vysloveně nezdravé, a Herbalife už vůbec. Dělají marketing, to je jediné, co ty koktejly umí: být draze prodány. Já pila výjimečně kulturistický proteino - sacharidový koktejl, ale to bylo v době, kdy jsem denně trávila v posilovně 2-3 hodiny a musela jsem to vypít, abych nepadla na hubu, než dojdu na pořádný oběd. Několik mých známých zkoušelo s Herbalife hubnout, jedna to i chvíli prodávala. Všichni nejdřív zhubli a pak přibrali ještě víc. A řekli jim, že to je proto, že je to plnohodnotné jídlo, a že to musí jíst místo snídaně a večeře pořád... až do smrti asi... 😀 😀 😀 Jeden prodejce se chvástal, že on už takhle jí deset let (ale moc zdravě teda nevypadal). Jedna věc je být hubený a druhá být zdravý. Samozřejmě, že ve svých prospektech mají lidi co zhubli, ne ty, co potom zase přibrali.
Ale působí dobře na cílovou skupinu - Zhubnout bez cvičení díky zázračnému koktejlu, populární.
Zato znám holčinu, co normálním jídlem a cvičením zhubla 40 kilo. Ale to je jen za cenu vstupného do posilovny, na tom nikdo moc nevydělá, jako na koktejlech pro ty, co chtějí zhubnout bez práce.
Omlouvám se za dlouhý a trošku nevraživý komentář, jsou to zkušenosti moje a blízkého okolí, žádná známá známé.

lucizal
23. črc 2014

Ahoj, jsem nutriční terapeut, tak třeba si z mé odpovědi uděláš obrázek. Koktejly od Herbalifu nejsou svinstvo, co se týče složení, není v nich nic špatného. Ale místo jídel bych žádný koktejl nedoporučila. Když už ano, tak pouze jako nouzovku, třeba když se někam jede a není možnost dát si zdravý oběd při dietním režimu. Problém dlouhodobého popíjení koktejlů místo jídla je v tom, že leniví střeva - nějaký prášek rozmíchaný ve vodě či mléce není na trávení moc náročný. Takže v momentě, když se lidé "rozjídají" klasickým jídlem, bývají problémy se zácpou, apod. Navíc, neříkam, že vždy, ale ve většině případech je po vyřazení koktejlů a zařazení klasického, byť zdravého jídla, dost často jojo efekt. Takže když to shrnu - občas, ve vyjímečných případech není na škodu dát si místo 1 jídla koktejl, ale určitě tím nenahrazovat jídlo stále. Navíc jen k poznámce o zařazení koktejlu místo svačiny - na to pozor, protože koktejly, které jsou určeny jako náhrada jídla, se hodně přibližují kalorické hodnotě klasického jídla, takže pak si spočítat dávku - většinou bývá poloviční, až třetinová ;)

tulikiss
23. črc 2014

Ja vzdy rikam at si clovek polozi otazku to chci opravdu byt cely zivot na koktejlech? Pokud je odpoved ne, tak s tim neni dobry ani zacinat, protoze mozna po tom clovek zhubne, ale co pak az se vrati ke sve strave. Lepsi je naucit se jak jist a diky tomu zhubnout, protoze pak je to na vzdy.

lenooorek
18. pro 2014

Pravidelná kvalitní strava udělá více užitku než kotejly - ty jenom výjimečně, třeba když nestíháte, takať doplníte živiny...ale opravdu výjimečně, jinak klasika jojo efekt

netanel
18. pro 2014

myslím, že pokud jedno jídlo nahradíte koktejlem, zhubnete, pokud teda zbytek dne nejíte jako čuně🙂. Taky si myslím, že to nemusí být žádný spešl předražený koktejl, ale klidně rozmixovat ovoce s mlíkem nebo sklenička ředěnýho džusu.

manka78
19. led 2015

Uplne postaci uprava jidelnicku, problem je, ze ne kazdy vi co to vlastne znamena, ale ve skutecnosti je podstatne jen to mit prehled o tom kolik kalorii denne prijmeme a kolik vydame. Proteinovy drink misto obeda je hloupost, protoze nezasyti.

slavesek
25. led 2015

Hezký večer ,ted jsou nejen koktejly ,ale i tyčinky na hubnuti ....

pestryjidelnicekcz
28. únor 2015

Myslím že oběd důležitým a klíčovým bodem ve stravování během dne, jak už tady padlo, možná se odbydete koktejlem , ale tělo nebude mít pocit sytosti a vy budete šílet hlady už večer nebo další dny. Takže bych spíš volila něco příjemnějšího, třeba zeleninku a masíčko. Pochybuju, že koktejl obsahuje vítamíny a další důležité prvky 😒

lula2016
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
myjusiatko
27. led 2016

Že je to blbosť. Jedz normálne, zdravo. Počítaj si kalórie. Žiadne koktejly k tomu nepotrebuješ. Akurát budeš hladná.