Co to je dieta low carb?

popelkaa23
3. bře 2022

Ahoj , holky chtěla bych se zeptat co znamená a v čem spočívá dieta low crab? Co teda mužů jist a co ne ? Můžete mi to prosím vysvětlit . Mám Pcos a dost jsem přibrala chtěla bych dost zhubnout . Mám problemy s ms naposledy byla 15.8.2021 od té doby nic takže pms cítím tak 3 měsíce jsem nafoukla hodně no proste pms bez ms .děkuji

cuuza
3. bře 2022

Myslíš asi spíš low carb...
Low crab držíme asi všichni...

martiniquest
3. bře 2022

Tyjo, nova dieta low crab? 😲 To bude urcite naprosty zazrak!

martiniquest
3. bře 2022

Pokud jsi alespon trochu schopna fungovat na netu, coz zrejme jsi, kdyz zvladnes zalozit diskuzi, proc si to nevyguglis? Existuje o tom asi milion članku a videi. Akorat to nenajdes pod pojmem "crab"

eloise02
3. bře 2022

Tak krabí maso je vcelku dietní. Jo, to by mohla být dobrá dieta.😀

goovana
3. bře 2022

@popelkaa23 LCHF Low Carb High Fat
Neboli nizkosacharidova dieta
To znamená že se poníží příjem sacharidů a navysi příjem tuků

hani_na
3. bře 2022

@popelkaa23 Carb nebo krab.. Spíš si odpověz na otázku, jestli fakt chceš zhubnout a máš pevnou vůli. Low carb je účinné, ale pro lidi zvýklý na klasické české stravování je to drsný. Zkus třeba týden večeřet jen bílkoviny se zeleninou, takový to pak je..

kajacob
3. bře 2022

@popelkaa23 stačí prohledat přes Google 🙂

lenkalubina
3. bře 2022

Jsem na LC už 2 roky a mám-30 kg😉 jde hlavně o vynechání příloh jako brambory,rýže,těstoviny,pečivo...a pak další věci...jíte hodně zeleniny,masa, sýry...vše v množství,které si můžete spočítat v kaloricke kalkulacce. Na fb je skupina lc pro začátečníky 😉

aselluska
3. bře 2022

Ono asi jde o to, aby to někdo jednoduše shrnul, nez pročítat dlouhé články. Samozřejmě za tu dobu než někdo odpoví je článek přečtený 3x 😏

anetacek95
10. bře 2022

@popelkaa23 ahojky, mrkni na můj instagram Anet_LC_inspirace - mám tam přes 700 lowcarb talířů i s recepty, třeba ti to pomůže pro představu jak jídla vypadají 😊🌷

anetacek95
10. bře 2022

@popelkaa23 úplně jednoduše jde o s snížení příjmu sacharidů ve stravě a zvýšení příjmu tuků - snížením příjmu sacharidů tělo bere energii z přijatých tuků a tím pádem člověk i hubne 🙂