Cvičební program P90X, sbírám info

misicka455
24. únor 2013

Ahojky, koketuji stím , že bych od Března do tohoto programu šla. Je tu někdo kdo ho cvičí nebo má odcvičený. Mám odcvičeno už hodně videí s Jilian Michelson a chtělo by to změnu , ale nevím zda na tento program mám fyzičku , ale na netu jsem viděla videa lidí co se do toho pustily a klobouk dolů z 3 m ůplně jiný lidi .

Takže sbírám co nejvíce info o tomto programu a ráda bych kdyby se semnou do toho taky někdo pustil od Března abychom se mohly motivovat a sdělovat si zážitky. Snad to dám a tu hodku denně vydržím 🙂)))

Chtěla bych cvičit verzi lean na spalování a formování 🙂))

misicka455
autor
25. únor 2013

Nikdo ?

ratatooy
25. únor 2013

ja ho cvičím teprve 5dní

misicka455
autor
25. únor 2013

@ratatooy a dá se to ? Jakou jsi měla fyzičku před tím ? A co už něco na sobě pozoruješ ?

noheli
28. únor 2013

Taky to cvičím, ale hodně nepravidelně, jelikož ne vždy mi to prcek dovolí, ale účinnost to má určitě 😉

ratatooy
28. únor 2013

tak určitě pozoruju zpevnení ale mel by s efakt dodržet plán,dá se to ale třeba jogu sme necvičila nikdy a to je pro me naročné

misicka455
autor
28. únor 2013

Tak vše staženo dneska jsem se rozloučila s Jill a zítra jdu na to 🙂))

misicka455
autor
28. únor 2013

A máte hrazdu nebo jste ju vyměnily za činky či tu posilovací gumu?

misicka455
autor
1. bře 2013

Tak dneska odcvičeno 🙂) Docela to šlo 🙂

misicka455
autor
2. bře 2013

Tak druhej den za mnou 🙂)

tichackova
2. bře 2013

@misicka455 Míšo, a o co jde?

misicka455
autor
2. bře 2013

@tichackova P90x je cvičební program, rozplánovaný na 3 měsíce. Střídají se v něm videa s posilování všech partií, kardio, jóga ale i strečink. Jsou 3 verze - klasická, double a hubnoucí.

Já cvičím lean což by měla být hubnoucí dneska mám teprve druhý den za sebou. Je zo něco na zbůsob jill , jen trošku jiné a delší videa 😉

tichackova
2. bře 2013

@misicka455 Delší? Hmmm😒 Mě právě vyhovuje ta Jill, že je to jen na 30 minut. Zatímco malá spí, tak si stihnu zacvičit a osprchovat se, víc nezvládám😒

misicka455
autor
2. bře 2013

No je to cca hodina se vším všudy zatím co jsem cvičila se i hodně protahuje takže 10 min na začátku a 10 min na konci .Taky nevím zda to budu časově zvládat uvidíme 😉

misicka455
autor
4. bře 2013

Tak dnešní cvičení mě tak strašně nebavilo , že jsem ho ani do konce nedala ☹(((

katschka
4. bře 2013

@misicka455 můžu se zeptat, kde se dají stáhnout videa?

misicka455
autor
4. bře 2013

@katschka já je stahovala na uložto

katschka
5. bře 2013

@misicka455 Děkuju. 🙂

misicka455
autor
6. bře 2013

@katschka jdeš do toho ?

katschka
7. bře 2013

@misicka455 Asi jo, zkusim to..

misicka455
autor
9. bře 2013

Tak tohle cvíčo i když asi bude účinné mě prostě nebaví ☹(( Takže to nedám budu střídat s Jill a z toho programu si jen dám občas nohy, ruce a břicho Škoda chtěla jsem vidět výsledky , ale takhle abych u cvičení trpěla a nudila se fakt ne. Chci cvičit i pro radost a tady to nenacházím ☹(

weru
9. bře 2013

Cvicili jsme to s manzelem, ale jen par tydnu a fungovalo to. Manzel zhubnul dost, ja ne. Ted jsem se k tomu vratila, ale delam jen cardio, zadne posilovani. P90X jsou dlouha cviceni, ale dobra. Obcas musim prestat v prubehu cviceni, kdyz se maly vzbudi, ale dobre aspon neco, nez nic. Jogu jsem delala max pul hod, docela nuda, ale ashtanga joga je fakt super, chce to vydrzet. 😉

noheli
12. bře 2013

Mě to cvičení docela baví tedy krom jogy to jsem vyřadila a výsledky skvělé 😉

misicka455
autor
16. bře 2013

To je super, že máte super výsledky 🙂) Mě to bohužel nechytlo jen asi dvě videa s prvního týdne tak to střídám s Jill

misicka455
autor
16. bře 2013

Jo joga je dlouhá u něho a prostě nudná, neumím se tak uvolnit abych to odcvičila dobře 😒

baibies
26. bře 2013

@noheli
@misicka455
@noheli holky prosím o info jak se to cvičí? myslím popořadě je několik videí a nevím jak se řadí, čím začít.. díky...

misicka455
autor
26. bře 2013

@baibies Lean Program - 1. etapa: Týdny 1, 2 a 3
Den první: Základní Synergistics
Druhý den: CardioX
Den třetí: Arms & Shoulders a Ab Ripper X
Den čtvrtý: YogaX
Den pátý: Nohy a zpět a Ab Ripper X
Den šestý: Kenpo X
Den sedmý: odpočinek (nebo pokud jste dobrý pocit, dělat Stretch X)
Lean Rozvrh - Stage One: 4. týden, čas, aby vaše svaly přestávku
Den první: YogaX

didi79
10. led 2014

jednotlive cvicenia najdtete aj na uloz.cz