Cvičení s Jill, kde cvičíte?

lucisuska
7. dub 2013

Mám jednu otázku ohledně cvičení s Jill...Už se k němu strašně dlouho odhodlávám, protože podle vašich fotek před a po vidím, že je opravdu účinné...🙂 Jen se chci zeptat, kde cvičíte? Já totiž bydlím v bytě v paneláku a když jsem se dívala na nějaké ty cviky, tak se mi zdá, že se u nich musí docela dost dupat (nejsem žádné tintítko 🙂 ). Je to opravdu tak nebo je to jen můj pocit? Nemáte někdo strach ze sousedů a jejich reakcí na dupání každý den půl hodiny? Moc děkuji za vaše odpovědi 🙂 Krásnou neděli 🙂

camelinka
7. dub 2013

@lucisuska ahoj, skace se tam fakt hodne a casto 😅 , tak musite zkusit, jestli to sousedi tu pulhodku zvladnou 😀

lucisuska
autor
7. dub 2013

@camelinka děkuji za odpověď..🙂 vy asi bydlíte v domečku, že? 🙂

camelinka
7. dub 2013

@lucisuska jojo bydlime,ale dlouhy leta sem byla v byte, takze vim, jak je vsude vsechno slyset, nicmene, kdyz nebudete hopsat o pulnoci, tak ta pulhodka nikoho nezabije 😉 . Preju, at odhodlani vydrzi, ja na tomhle cviceni byla ve sve dobe zavislak 😀

lucisuska
autor
7. dub 2013

A jsou ty výsledky opravdu znatelné jen po samotném cvičení nebo je nutná i úprava jídelníčku? Které z těch cvičení je nejlepší? 30 days shred? Děkuji za odpověď.

camelinka
7. dub 2013

@lucisuska no, tak ja zacala Shredem, bez prestavky ten mesic a vysledky byly super, nemerila sem se predtim,protoze sem myslela, ze se na to vykaslu jako na vsechno predtim,ale chytlo me to a za ten mesic bez omezeni jidla a sladkyho uz vubec ne, sem mela o velikost min. Pak sem pokracovala Ripped,ale to uz jen tak lazo plazo, stridala s kickboxem a ted uz me to neba vubec, tak mam jen P90X ci jak se to jmenuje na bricho a udrzeni.
Je spousta skupin na FB, treba tady https://www.facebook.com/groups/144700172347614... kde si holky davaji fotky a vysledky sou super, ikdyz na kazdyho to funguje jinak, tak jako je to se vsim 😅 😉

lucisuska
autor
7. dub 2013

Nikdo jiný tady nemá zkušenost s Jill? ☹

jajulin
7. dub 2013

@lucisuska ahoj, jestli chceš, přidej se k nám do soukromé skupiny, stačí napsat @indriela o přidání. Všechny tam s Jill začínáme od začátku dubna.

lucisuska
autor
7. dub 2013

@jajulin jak se jmenuje ta skupina?

jajulin
7. dub 2013

@lucisuska Postavička Jill - to je náš cíl! 🙂

nicolletta30
7. dub 2013

@lucisuska Ahoj, my bydlíme v paneláku v osmém patře a cvičím doma v obyvaku. Máme koberce, ale těch cviku na skákání tam není zas tak moc a třeba jen chvilku, takže to sousedi vždycky ty dvakrát dvě minuty vydrží🙂

zuzi82
8. dub 2013

@lucisuska Já cvičila v bytě na koberci. Taky jsem z toho skákání neměla dobrý pocit, ale cvičila jsem vždy po obědě, tak jsem si říkala, že snad jsou sousedi v práci. 😀 😅

misa147
10. dub 2013

holky je nekde video na predvicovani nebo odkud cvicite?

asus
10. dub 2013

doma na koberci 🙂 😉 cvičila sem jill ale ted už ji necvičim byla pro mě slaba tak sem naskočila na insanity 😉

janicka1983
15. dub 2013

@jajulin jé chtěla bych se taky přidat do skupiny. Bylo by to možné?

simour1
15. dub 2013

Jill jsem cvičila přes 2 měsíce,ale výsledky nebyly tak dobré jako z Insanity 😉 A skáču v pokoji-teda v domku.V bytě bych to řešila nějakou pěnovou podložkou nebo dekou.

martaa
7. čer 2014

taky by mě zajímalo podle čeho cvičíte? nějaká videa? moc nevím kde to hledat a na FB nechodím🙂

zuzka_w
7. čer 2014

Ja som s Jill pribrala 🙂 Isla som 3 x po sebe jej 30days shred program poctivo a vzdy som pribrala, nechapala som ako to je mozne, lebo na FB co som v skupine s 10 000 ostatnymi zenami cviciacimi Jill takmer kazda mala neuveritelne dobre vysledky, ale u mna to fungovalo opacne ... tak som presla na Boba Harpera, Tiffany a pod, a vaha isla neskutocne dolu, proste Jilline cvicenia nie su pre kazdy typ postavy 🙂

sarkad2856
8. čer 2014

@martaa

https://www.youtube.com/watch?v=_JGtSuIQ0UI

tady jsou všechny 3 levly 😉

kachidlo
27. črc 2014

Tak cvičit v paneláku asi bude trochu problém. Dost se skáče a dupe 🙂 Já měla prolém, že jsem se styděla cvičit před chlapem, ale už jsem si zvykla. Cvičím v obyváku a chlapa už neodsouvám. S malochem mi asistujou. Chlap sedí většinou u sportovních zpráv, něco mlsá, maloch mi počítá
Nic jsem sice ještě nezhubla, po 1,5 měsíci cvičení, ale prý se mi zvedá zadek 🙂 Dost mně to baví. I když nemám náladu a jsem unavená, tak když se překonám, i nálada se mi zvedne.

lenka08888
13. pro 2018

Ahojky, Jill mi moc "neseděla", tak chci vyzkoušet toto: https://www.dancavideo.com/recenze-na-dancavideo Nemáte někdo prosím členství? Jaké to je? Díky za info. L.