Cvičíte doma?

andreikakrausova
30. črc 2013

Jestli ano, co ?
Co pomáhá podle Vás nejvíce ?
Dřepy, lehy sedy, běh .... ?

skajana
30. črc 2013

Já jsem doma začínala s Jillian Michaels, podle videa 🙂 jen tak dřepy, sedylehy mě moc nebavily, tohle mě fakt chytlo a funguje to skvěle - spousta holek tady má v albech fotky před a po s úžasnými rozdíly 🙂 cvičím pravidelně skoro půl roku a takhle skvělou postavu jsem neměla snad ani na střední, a to jsem tenkrát sportovala dost (a neměla po dvou dětech ;))

terinda
30. črc 2013

Jillian Michaels - 30day shred, Ripped in 30, Six week six pack, Cardio kickbox, Killer abs....
Shaun T.- Focus t25
Billy Blanks - Insane abs

raffaelo
30. črc 2013

@terinda Shauna T25 budu také stahovat. Je to velká makačka?

terinda
30. črc 2013

@raffaelo Je 😀

Taky jsem s tím teprve začala, ale vypadá to hodně slibně. Je to nabušený od začátku do konce, není čas na výdech 😉

raffaelo
30. črc 2013

@terinda o tom ani nepochybuji, to jeho Insanity nebyla výjimka 😀 Nepamatuješ si odkud jsi to stahovala? 🙂

camelinka
30. črc 2013

Začátek 30 Days Shred od Jillian, pak Ripped in 30, mezitím Kickbox Fastfix a posilování na břicho s Bobem Harperem, nebo P90X s Tonym na břicho. Kombinace všeho dohromady bylo to nejlepší 🙂
@andreikakrausova

terinda
30. črc 2013

@raffaelo z edisk.cz (za poplatek) 😉

raffaelo
30. črc 2013

@terinda hááájzlíci, na poplatky jim prdím 🙂 a začínáš tou alfa fází?

terinda
30. črc 2013

@raffaelo Prý se z toho dá stahovat jedno video denně zdarma, ale já to chtěla všechno hned 😉

Minulý týden jsem si zkusila 3dny cvičení a dnes jsem začala alpha fází, chci mít "pátek v sobotu", to jsou 2 cvičení za sebou 😉

raffaelo
30. črc 2013

@terinda aha, tak to děkuju za tipa, kouknu na to 🙂 taky bych měla raději ten pátek v sobotu 🙂 přeci jen po tom týdnu je to takové lepší 🙂

andreikakrausova
autor
30. črc 2013

@skajana jak přesně začínala ?
Prý je to na díly ...
mě jde hlavně o stehna a zadek :(

skajana
30. črc 2013

@andreikakrausova První co jsem cvičila byl 30days shred, pak jak už psali holky ripped in 30, 6week 6pack, dost se mi líbí banish fat boost metabolism a no more trouble zones - sice to je delší, ale uteče to jako nic 🙂 Jill má i program přímo na stehna a zadek - jmenuje se killer buns&thighs ten je taky fajn, ale úplně začátečnický to není

nikolaf
30. črc 2013

já jsme začla cvičit od Jill Cardio Kickbox, a jsem z něj nadčená fakt mně baví, a ted jsem si stáhla Killer Abs a chtěl abych s ním o víkendu začít, tak jsem zvědavá
když vidím co holky dokázali schodit a vyformovat postavu,tak si říkám že to musim zvládnout taky

andreikakrausova
autor
30. črc 2013

jé holky super, dík za infooo