Dá se na rotopedu zhubnout nebo je to spíš na svaly?

agneska7
14. čer 2013

zajimalo by me zda se da zhubnout na rotopedu . Podarilo se to nekomu dekuji za odpovedi

dlabinecka
14. čer 2013

TAk jsaně, vlastně ideální cvičení na hubnutí. Udržet ideální tepovou frekvenci na spalování tuků, schodíš tuk, ale tvaruje to jen od zadku dolů, chce to k tomu ještě sem tam zaposilovat bříško a ruce 😉

terkaz
14. čer 2013

Ja bych doporucila misto rotopedu Eliptical. Procvici cele telo a nezatezuje jen nohy 😉 Mam doma, vyzkousene na sobe 🙂

ebsian
14. čer 2013

Pro mě to bylo jen doplnění hlavního posilování + udržení kondice a váhy například v těhotenství do konce 4. měsíce.. 😉 Pak už to nebylo pohodlné..Teď doma vede cvičení bosu + dvakrát týdně ve fitku kruhový trénink..Ale rotoped jako udržení postavy a spálení kcal je super! Kor, když si třeba někdy dopřejete více jídla, nebo ujedete na sladkosti, rotopedem se to pěkně spálí a váha nestoupne. 🙂 Já fandím jakémukoliv pohybu, i na domácky uzpůsobených pomůckách 🙂
Ale ten eliptical je účinnější na celé tělo. Souhlasím, je to makačka 😀 Jen zabírá dost místa v malém domku ( jako mám já), proto teď cvičím na balanční podložce bosu.

petka28
14. čer 2013

já jsem začla s rotopedem pžed týdnem, byl mi doporučem po operaci kolene a potřebuji shodit 15 kg:( já si dám vždy když malá po obede usne půl hodku posilování a večer když jde spát tak hodku na rotopedu ve spalovací tf

katerina1212
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
llluckaaa
16. čer 2013

Já díky rotopedu zhubla 🙂 Dávala jsem si každé ráno 20 minut. Teď zkouším zase trochu sundat, jezdím navečer tak 30 minut několikrát týdně a hlídám u toho tepovku.

ducik
16. čer 2013

Zhubnout se da jakymkoliv pohybem 🙂 staci hlidat intenzitu a nezbytna je pravidelnost.. Rotoped je neprijemny trochu na sedaci cast, muzes si uhnat hemoroidy 😅 a pro me treba je moc nudny, davam prednost necemu zivejsimu

kocour1
21. čer 2013

Rotoped je super věc, mě se zhubnout podařilo. Teď, když je hezky, tak jezdím na kolečkových bruslích. Píšu o tom jak sportuji a hubnu víc na svém blogu: http://materskadovolena.blogspot.cz/, tak se můžeš mrknout jak válčím🙂.