Dělená strava. Jaké s ní máte zkušenosti?

kopcik
15. zář 2008

ahoj holky. jsem 2 měsíce po porodu, nekojím, takže jsem se rozhodla konečně hubnout. během těhotenství jsem přibrala 25 kg, v porodnici 10 nechala, dalších 5 nějak spadlo a teď bych chtěla alespoň dalších 15 shodit. slyšela jsem samou chválu na dělenou stravu. kdysi se tak stravoval i můj manžel a pomohlo mu to. ale taky u toho dost cvičil. držela jste někdy nějaká tuhle dietu (i když to ani dieta není) a jaké s ní máte zkušenosti? díky za veškeré rady

simonac
15. zář 2008

ahojky, já ji držela po prvním dítku a shodila jsem 11 kilo, vyhovujemi to, můžeš jíst pořád a ještě chudneš 😉

kopcik
autor
15. zář 2008

simonac: a je pravda, že se to musí dodržovat denně - jako že jeden den zvířatka, druhý den kytičky? a nebo se to může měnit i během dne - snídaně kytičky, oběd maso atd?

llucinka
15. zář 2008

kopcik: Ahojky, také jsem příznivce DS, jedu podle systému Lenky Kořínkové. Poprvé se mi takto podařilo zhubnout 27 kilo, nyní jedu podle ní zase a první výsledky jsou již vidět. Kromě toho ale cvičím, nebo jezdím na bruslích. Ale spíše kvůli toho, že si chci po porodu zpevnit postavu. Když jsem ji držela poprvé, je to 4 roky zpátky, cvičení jsem neptořebovala, pač tělo nebylo ochablé těhotenstvím a porodem, teď je to bohužel potřeba.
Jinak, nedoporučuje se míchat jeden den kytičky a zvířátka, každý má jiný metabolismus, ty třeba strávíš maso za 3 hodiny, někdo až za šest a podobně. Nemusíš uvažovat o tom, jestli už uplynula dostatečně dlouhá doba, aby sis mohla něco vzít, takže třeba já tak nejím vůbec. Pokud chceš opravdu výsledky, přečti si od Kořínkové tu její první knížku - Dieta? Já vím, když pojedeš podle toho grafu, půjde to daleko líp, než když se začteš do těch dalších knížek. 😉

Přeji hodně štěstí! 🙂

simonac
15. zář 2008

kopcik. já to držela ze začátku tak, že jeden den - rostlinky, druhý- zvířátka, je pravda, že nemusíš tak hlídat co jíš, později už jsem to střídal asi po 4 hodinách, ale tam už se tak rychle nechudne 😉

kopcik
autor
16. zář 2008

díky holky za rady. neuvěřitelné - snažím se to dodržovat dva dny a mám kilo dole!!!! asi je ale pravda, že na tom začátku to půjde rychle dolů... a nebo to je možná tím, že si hlídám co jím a nedlabu jedno přes druhé... jen jsem se ještě chtěla zeptat, jestli neznáte nejaké web stránky, kde by byli i nějaké recepty, protože mi fantazie docházi.... musím si sehnat i tu knihu od L. Kořínkové...

llucinka
16. zář 2008

kopcik: Zkus si zadat do vyhledávače a určitě toho najdeš hodně, Kořínková vydala i kuchařku, tam jsou super recepty. něco mám i na emailu, tak kdybys chtěla, napiš mi do IP a já Ti recepty pošlu. 😉

A je super, že první úspěchy už máš, teď už jen vydržet! 😉

simonac
16. zář 2008

já sice ještě kojím, ale asi do toho už pudu taky, zatím pořád nevlezu do ničeh co mám doma a kupovat si celý nový šatník, tak to teda fakt nee!!

llucinka
17. zář 2008

kopcik: Poslala jsem Ti ty receptíky na mail, když tak potom písni, jak Ti chutnalo 😉

kopcik
autor
17. zář 2008

llucinka: díky moc. vypadají docela normálně. vůbec ne nějaké složité. určitě vyzkouším. 🙂