Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

tezka
27. led 2009

Urcite dostavi🙂 Vzdyt uz se i dostavily,ne🙂

Holky, znate nekoho, kdo je na DS celozivotne? Krom Korinkove? 🙂

mikesa
27. led 2009

Nazdárek holky, tak koukám, že s tou váhou stagnuji jen já 😠
Ale to nevadí, já to zvládnu 😉
Aspoň ty centimetry, že pomalu mizí, cítím to na kalhotech i přes stehna a to je fakt příjemné 😉 😉

mikesa
27. led 2009

Víte, že ani nevím, zda mě tu někdo zná a nebo ne???? Hlavně nevím podle čeho by mě poznal???
A i kdyby, tak a´t si každý................. 😉 😉 😉

llucinka
27. led 2009

Tezko: Já znám tady jednu paní, ona DS dodržuje asi cca 15 let (myslím,ž e začala ještě než byla Kořínková), ale ta je hubená jako lunt. Podle mě pak na udržení stačí dodržovat základní návyky a klidně sem tam zhřeším nějakou sladkostí. 😉 Ale to až budu hubená. 😀 😀 😀

Mik: Já vím, ale já tu dřív mívala album, hodně jsem přispívala a tak.. 😉 Jasně, ať si trhnou nohou, ale váhu bych stejně neprozradila 😝 😝 😝 😀 😀 😀

tezka
27. led 2009

Mik : a pijes hodne?

Luci, a Ty ted taky schazujes, co Ti zustalo po tehu?
Neumi si prave asi predstavit, ze bych to mela jist celozivotne, o nekom sjme cetla, ze to pak dela tak, ze pres den ji normalne, ale od 16:00 dělí...

mikesa
27. led 2009

Luci: nejspíš nevím 😀
V práci vypiju 1,5 čaje a pak něco doma, tak ty 2-2,5 litru vypiju!!!
Možná je to málo???? Zkusím se polepšit 😉

nalka
27. led 2009

Ahoj holky,docela dlouho jsem tu nebyla.Tak si vás pomalu dočítám.Nějak mám ted málo času.Ale zvážit a změřit jsem se stihla 😀 Snažím se pořád dodržovat stravu a zatím v poho.Zas mám něco dole.Napíšu váhu a míry.A co vy jinak?No celé si to pročtu a uvidím,že?Za hodku jdu na spinning,tak se těším,protože si pak s holkama jdeme sednout vedle do baru a dáme nějaký to vínko a klábosíme.To je na těch mých spinning lekcích to nejlepší 😀 Takže váha 65,3 prsa 93,pas 82,boky,100.No docela to jde dolů 🙂 že by ta Kořínková fakt zabírala?Já tomu pořád nějak nevěřím,ale fakt asi jo.

llucinka
27. led 2009

Tezka: No, co mi zlstalo po porodu, měla jsem anvíc už před porodem 😀 😀 😀 I před těhotenstvím 😀

llucinka
27. led 2009

Tezka: No já si to celoživotně představit taky neumím, ale prý by se to tak mělo... Nevím sama, jak to bude, jdu vařit sójový pudink, na který mám chuť... 😉

misicka455
27. led 2009

Ahojk holky, tak já byl ráno plavat bylo to bezva . Dneska jsme vyzkoušela recept na smažený sýr podle dělenky, ale nějak mě to nenadchlo. Takže se těším až půjde tak pět kilo dole a já zhřeším a dám si normální ve strouhance a mouce. Sýry to já můžu 😵 😵

misicka455
27. led 2009

No já to celí život nevydžím 😀 😀 Ale třeba týden dělit pak zase jíst normálně,ale s mírou nebo nevím , ale nějak to vygoumu 😀

llucinka
28. led 2009

Dobré ránko, tak jsem si včera udělala ještě vanilkový pudink samozřejmě se sójovým mlékem a udělala jsem si z toho banánový pohár. 🙂 To bylo moc dobré... Jinak dneska mám zvířata a první kafe za sebou 😝 😀

tezka
28. led 2009

Ahojky,

tak ja mam po trech dnes dnes kyticky a to první ranní kafe mi tedy dost chybí!!! :( Tka piju zelený čaj...
Počítá se čaj do vypitých povinných tekutin?

misicka455
28. led 2009

Jasan, že se počitá 😀

misicka455
28. led 2009

Mě včera nějak chytlo břicho a zbytek dne jsem strávila na záchodě tak jsem jedla jen tmavou čokoládu. dneska vůbec nevímco jíst abych si to zase nepřivolala zpátky 😒

mikesa
28. led 2009

Nazdárek holky 😉 já jsem dnes na zvířátkách, právě jsem snědla hovězí mleté se zeleninkou-mišmaš 😉 a dojde i na kávičku!
Misicko: určitě byl úbytek na váze, ne? 😀

mikesa
28. led 2009

Nerada, ale musím se prásknout 😒
Včera jsem hřešila-kolega měl oslavu narozenin a tak jsem pila vínko ke zvířátkům ☹
Když ono to tak nějak přišlo samo a nešlo jinak!!!
Ale mám výčitky 😉

misicka455
28. led 2009

Mikesa no za včerejšek musím mít aspoň pll kila dole 😀

misicka455
28. led 2009

Ahojky holky, tak zítra mám kytičky a už se těším na ten štrudlík 😵 😵 😵

misicka455
29. led 2009

Dobré raníčko 🙂

tezka
29. led 2009

Dobré poledníčko 🙂

alanis85
29. led 2009

Dobrý den, dovoluji si se na Vás obrátit s prosbou o vyplnění dotazníku v rámci mé diplomové práce Obezita v gynekologii. Je určen pro ženy s nadváhou. Naleznete jej na
www.obezita.kubikula.net
Jeho vyplnění je anonymní, údaje nebudou nijak zneužity.
Nejsou v něm zjišťovány žádné osobní údaje.
Za Váš čas předem děkuji V.Kašparová

misicka455
29. led 2009

Tak jsme to vyplnila 😀 😀

misicka455
31. led 2009

Ahojky holky tak semusím taky prásknout včera jsem hřešila a jak 😒 No takže zítra así úbytek nebude nic moc.No musím se polepšit 😉

tezka
31. led 2009

Ahoj holky, tady je posledni dobou nejake pusto🙂
Nalko, diky za udaje🙂
Mik : nic si z vina nedelej, to zase neni takova tragedie, vzdyt nalka psala, ze si vino klidne dava v kterykkoliv den a hubne🙂))
Miso, jak ty si hresila? taky alkoholem?
Ja jsem tento tyden mela zatim jen jednou rostlinky, na zitra planuju pouze ovocny ocistny den🙂 jestli to tedy vydrzim🙂
taky jsem za posledni dny snedla dve tabulyk dia milky...a moc z toho dobry pocit nemam...protoze kaloricky to je stejne, a myslim, ze delenka z casti funguje i proto, ze se snizi kaloricky prijem...
A taky jsme tento tyden temer necvicila:( takze jsem zvedava na pondeli, ach jo...jde to pomalu...

misicka455
31. led 2009

No nejen vínem, ale i jsem neodolala a dala si sýr v bramboráku 😒 Sýr ve zviřatkách v pohodě, ale ten bramborák bohužel ne. Zítra polezu na váhu a tento týdne nečekám nic moc výsledky. V pondělí si chci taky udělat nějaký očistný den 😉

misicka455
1. únor 2009

Holky tak co nějaké nové výsledky? Já se budu měřit a vážit až večer 😉

tezka
1. únor 2009

A my vsichni ostatni to mame v pondeli, myslim...Tak at dobre dopadnes🙂

misicka455
1. únor 2009

Ok 😉 ale moc tomu po tom dnu hřešení nevěřím 😒

nalka
1. únor 2009

Ahoj holky,no taky se budu vážit zítra.A dnes v noci jsem taky hřešila.Měla jsem kupovaný štrůdl a v ve složení byli vejce.No tak nevím,jestli to bude mít nějak velký vliv.Hlavně jsem si ho dala v jednu ráno,když jsme přišly z oslavy a v deset večer jsem měla maso.No takže jsem to opravdu asi podělala ☹ Nevím,jak dlouho se tráví maso,ale za tři hodiny jsou asi málo ☹