Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

misicka455
4. únor 2009

Já se zase po třech dnech zítra těším na kytky 😀 😀 😀

tezka
4. únor 2009

kdyby jste meli zajem muzu sem vlozit nejake recepty od Korinkove, dnes mi dorazily knizky, mimojiné Slavnostní kuchařka a Sladkosti po kterých se netloustne...

misicka455
4. únor 2009

Jasan dej recepty už mi dochazí inspirace 😉

misicka455
4. únor 2009

Zítra budu mít ty kytky a chci si dělat bramborové placky ze sáčku mlíko neobsahuje, ale má se přidat vajíčko, když místo něho dám lžičku olivového oleje tak by to mělo být Ok ne? 😉

tezka
5. únor 2009

No tak to netusim...Asi bych dala pouze zloutek 😕

misicka455
5. únor 2009

Jen žloutek jo? No uvidíme co mi z toho těsta výde 😀 😀 😀

misicka455
5. únor 2009

Tak jsme tam dala nakonec te vajahit a bylo to dobrý jsme se přejedla jako prase 😀 😀

misicka455
5. únor 2009

Tak jsme našla další dobrůtku a to sojovou kyšku 😵 😵 Doufám, že mi zas napíšete ,že ji zas nemůžu 😀 😀 😀 😀

mikesa
5. únor 2009

Neboj kyšku můžeš - kytičky ale pozor nesmíš kombinovat zeleninu a ovoce. Takže buď kytky a zeleninu a nebo kytky a ovoce a tím do toho spadá i kyška 😉

mikesa
5. únor 2009

Já jí mám ráda k palačinkám 😀

mikesa
5. únor 2009

Já jak pořád bojuju s bacilama, tak nemám chuť na nic. Dodržuju normálně, ale flákám to a odbejvám se 😒

mikesa
5. únor 2009

Zkoušela jste některá dělat bramborovou kaši se sojovým mlékem???
Já jo, je to pěkně ošklivé, bleeee 😖

misicka455
5. únor 2009

Né to jsme nezkoušela 😀 A ani teda nebudu 😀 😀

misicka455
5. únor 2009

Tak jsem dneska celej den byla na kytičkách s ovocem, ale je to teda pitomí nevzít si k chlebu papriku nebo rajče 😒

llucinka
5. únor 2009

Mik: Já to měla, a celkem mi to chutnalo. Malý je totiž alergický na mléko, tak se mu snažím připravovatz taky ze sójového, tak třeba krupici nebo ovesnou kaši jíme společně. Ale on nemusí hubnout 😀

tezka
5. únor 2009

¨Tak tech receptu je tolik, ze nevim co psat🙂
Co by se Vám tak hodilo?

mileslunicko
5. únor 2009

Ahoj holky rada bych zhubla a tak je potreba se k nekomu pridat, sama to nezvladnu..muzu s epridat k vam? 😎

tezka
5. únor 2009

určitě můžeš🙂

misicka455
5. únor 2009

Ahojky mileslunicko určitě se přidej nebudeš litovat 😉

misicka455
5. únor 2009

Kolik potřebuješ zhubnout?

misicka455
5. únor 2009

Tezka tak začni s receptama od začátku 😀

mileslunicko
5. únor 2009

potrebuju zhubnout 20 kilo.....takze beh na dlouho trat.. 😒
Takže začnu s vami od pondelka jak se vážíte asi ju?
O víkedn začnu tedy s recept o začátku díky

misicka455
5. únor 2009

No je to běh na dlouhou trať, ale ty výlsedky pak stojí za to 😉

misicka455
5. únor 2009

No važíme se po týdnu a taky se měříme přes břicho , obvod hrudi a zadku 😉

misicka455
6. únor 2009

TOFU SMAŽENICE
(náhrada vaječné smaženice)
Nejjednodušší způsob , jak se seznámit s TOFU. Jde o bezcholesterolovou smaženici bez vajec.

100g TOFU
1 středně velká cibule
sójová omáčka, oregáno mořská sůl
3 lžíce rostlinného oleje

Nakrájenou cibuli lehce podusíme na oleji, mícháme spolu s nakrájenou TOFU na kostičky, dochutíme sójovou omáčkou a oregánem, osolíme. Krátce osmažíme a podáváme jako klasickou smaženici s krajícem celozrnného chleba. Pokud při smažení přidáme špetku kurkumy , celá smaženice dostane ještě lákavější

misicka455
6. únor 2009

BRAMBORÁČKY PEČENÉ V TROUBĚ
Suroviny: Brambory, hl. mouka, sůl, kmín, zeleninová vegeta (nemusí být), česnek, cibule, majoránka Postup přípravy: Syrové brambory oloupáme a nastrouháme na jemném struhadle, přebyteč. vodu slijeme a přidáme sůl, kmín, vegetu, rozmačkaný česnek, nastrouhanou cibuli, majoránku a nakonec hladkou mouku. Vše dobře promícháme tak, aby vzniklo těsto trochu hustší než u obyčejných bramboráků. Plech vyložíme pečícím papírem a na něj pak nanášíme těsto na menší bramboráky. Ty pak pečeme v troubě. Množství brambor zvolíme podle počtu porcí a délku pečení podle potřeby. Bramboráčky chutnají i přesto, že neobsahují vejce ani tuk a můžeme je podávat jako samostatné jídlo nebo s dušeným hlávk. zelím, ev. s dušenými houbami či zeleninou ap.

dela
6. únor 2009

Ahoj holky,taky držím Kořínkovou.Už dva měsíce a mám sedm kolo dole.Takže fakt doporučuji.Holky chci se zeptat,čím by se dal zahustit vepřový guláš?Když je to vlastně strava živočišná,tak moukou těžko.Nevíte náhodou?

misicka455
6. únor 2009

Ahojyk Dela, tak to jsou tedy úspěchy 😉 A jdou ti i cenťáky 😉

misicka455
6. únor 2009

No guláš se dá zahustit rozmixovanou zeleninou nebo zakysanou smetanou 😉

misicka455
7. únor 2009

Ahojky dělitelky, tak nám zase ten týden utekla a zítra mám měřeníčko 😀 😀 😀