Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

tezka
10. únor 2009

ŽLOUTKOVÉ ŘEZY
INGREDIENCE:
korpus-1balíček listového těsta, 2vanilkové pudinky, 100g fruktozy, 200až250g rostlinného tuku, 1až 2polévkové lžíce rumu
poleva-6 polévkových lžic Glukopuru, 1lžička citronové štávy, 2lžíce vody, jahodová marmeláda(vhodná pro DS)
POSTUP:
pozor na to, aby rostlinné listové těsto bylo vyrobeno z rostlinného tuku, ne ze sádla. Těsto vyválíme na dva stejné pláty a výšce asi 5mm. Než dáme pláty péct propíchámej e vidličkou. troubu rozehřejte na 250st a pláty v ní pečte 8až15minut. krém vyrobíme stejně jako u kakového dort. Listové pláty naplníme krémeme . jeden plát natřeme krémem, druhý plát otočíme vzhlru nohama tak aby byla spodní plocha nahoře ap oložíme na plát spodní. Jeho plochu potřememe marmeládou, Vyrobíme citronovou polevu. Do misky nasypeme glukopor, prilijeme vodu a citronovou šťávu. A šleháme až všechny suroviny pěkně stojí. Vzniklou polevou potřeme plochu obou plátů. Necháme ztuhnout, a nakrájíme...

fujavice
10. únor 2009

ahoj, chci se zeptat, jestli některá z vás nevíte o nějakých stránkách, kde by mi poslali nějaké vzorky pro malé mimčo

misicka455
10. únor 2009

Vzorky čeho?

tezka
10. únor 2009

dneska nejake mrtvo:(

misicka455
11. únor 2009

To tedy je 😀 😀 😀

mikesa
11. únor 2009

Nazdárek holky,
dneska jsem na kytičkách 😉 ale bacilů se né a né zbavit, je to běh na dlouhou trať 😠 a to máme jet příští týden na hory 😉

tezka
11. únor 2009

Dobré ránko, taky jsem planovala dnes kyticky ( druhy den po sobě, jelikoz jsem vcera nejak moc navarila), ale chut na kavu byla silnejsi🙂

misicka455
11. únor 2009

Tak já jsme dneska na zviřatkách , káva byla taky silnější 😀 😀 😀

misicka455
11. únor 2009

Mikesa a co antibiotika když nachlazení neustupuje 😉

misicka455
12. únor 2009

Holky někdo se tu ptal na sójovou smetanu tak jsme našla tyhle stránky

http://www.branakezdravi.cz/

mikesa
12. únor 2009

Hezké ránko,
antibiotika jsem měla před vánocema 😠 te´d už mám smůlu, ale ono letos je to fakt nářez!!!!

mikesa
12. únor 2009

Jupí, dneska mám zvířátka a jdu si uvařit kávičku s mlíčkem 😀 😀 😀

misicka455
12. únor 2009

Aha, takže nezbejvá nic než se léčit přírodně 😉

misicka455
12. únor 2009

Já si právě dělám celozrné palačinky a k tomu sojové kakao 😀 😀 😀

misicka455
12. únor 2009

Holky a co kaštany ty by se mohli ne?

mikesa
13. únor 2009

Kaštany se můžou, jen nevím kam je zařadit? 😒

mikesa
13. únor 2009

Teda, pokud nemyslíš ty čokoládové ledové kaštany 😉 😉 😉

Dneska jsem opět na zvířátkách 😀 😀 ta kávičky mi nějak vyhovuje, ale kytičky si dám zítra, těším se na palačinky s kyškou, ńam ńam 😝

misicka455
13. únor 2009

Né ledoví nemyslím myslím normální kaštany dala bych je buď do kytek a nebo do neutralních jako ořechy?

misicka455
13. únor 2009

Oběvila jsem perfektní pyré z jedlích kaštánů a dala jsem si je na palačinky a byla to mňamka 🙂

llucinka
13. únor 2009

Ahojte holky, já mám dneska po dlouhé době (asi 10 dní) kytky a řeknu vám, že mi docela sedly, i káva se sójovým mlékem. Na oběd mám těstoviny nasladko s ovocným cukrem a kakaem, tak se celkem i těším, ale budu pobědvat až tak kolem půl druhé.

Holky, neužíváte někdo CLA? 😉

tezka
13. únor 2009

Ahoj Luci, a jaky si za tech deset dni na zvirarkach mela vysledek?

llucinka
13. únor 2009

Tezka: Zatím nevím, další vážení mám až v neděli 22.2. Nelezu na váhu moc často, pak mě to deprimuje, že se nic nehýbe. Ale já se cítím suprově. Hlavně dneska jsem nedala na oběd polívku a hlavní, bylo toho moc 😔 😅 🙄

misicka455
13. únor 2009

Týjo deset dní zvířátka bych asi nevydržela, miluji chlebík a celozrné bagetky 😀 😀 😀

misicka455
14. únor 2009

Tak holky dneska bych měla dostat na zadek nejen , že jsme si dala k masu kroketky, tak jsme snědlai tiramisu a dala si horkou čokoládu,no jo holt valentýn. Takže zítra na váze bude asi nemilé překvápko 😀 😀 😀 No co v obchodě jsme si nakoupila tunu sojovích jogurtů a zítra pokračujeme a dáme si o 10 min více na stepru 😉

misicka455
15. únor 2009

Ahojky tak dneska mám to měření bojím bojím 😀 😀

misicka455
15. únor 2009

Tu Cla nepouživám, ale slyšela jsem na ní kladné ohlasy. Jestli jíš zdravě a hýbeš se tak ti ještě trochu může pomoct se snižovaním váhy 😉

misicka455
15. únor 2009

Holky tak kde jste kdo?

misicka455
15. únor 2009

Holky tak tento týden je jen půl kila dole , no jo fakt jsem hrozně hřešila na cenťáky jeden v pase toť vše ☹

tezka
15. únor 2009

Je tu mrtvo,vid:(
Asi uz jsme v tom vsechny moc zbehle a nemame co konzultovat...
Tak aspon neco, bud rada🙂
Ja si koupila nugatovou cokoladu a kdyz jsme ji celou snedla tak jsem zjistila, ze asi nebyla dia, ale pouze BIO, takze taky zitra necekam zadyn zazrak 😨
Ale zacala jsme chodit 2xtydne na squash, takze aspon neco pro to telo delam...